Suplement Prozdrowotny Himalaya Liv.52 100tab

Wsparcie Wątroby Kompleks Himalaya Liv.52 100tab

Himalaya
  Chwilowo niedostępny
Cena
24,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł

Liv 52 to suplement diety będący unikalną kompozycją ziołowa, doskonale oczyszczająca organizm z toksyn, regenerująca komórki wątroby. Pobudza ją i chroni przed szkodliwymi czynnikami chemicznymi, bakteryjnymi, wirusowymi. Przyśpiesza okres rekonwalescencji

Wsparcie Wątroby Kompleks Himalaya Liv.52 100tab - dlaczego warto kupić?

  • Unikalna kompozycja ziołowa
  • Wspomaga regenerację wątroby
  • Pomaga w poprawieniu apetytu
  • Wspiera wątrobę w okresie rekonwalescencji

Czym dokładnie jest Himalaya LIV?

Himalaya LIV to unikalna mieszanka ziół ajurwedyjskich powszechnie stosowana w medycynie indyjskiej, której podstawową rolą jest zapobieganie regeneracji wątroby, w tym toksycznemu zatruciu wątroby i innym odwracalnym uszkodzeniom wątroby. Himalayan Rive nie tylko wspomaga stany zapalne wątroby w sposób stymulujący pracę wątroby, poprawia i wzmacnia jej funkcję, ale również działa ochronnie na wątrobę. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, chemikaliów i bakterii wirusów.

HIMALAYA LIV - Jaki jest jego skład?

Zanim zagłębimy się w dokładne działanie Himalayan LIV na organizm, warto zagłębić się trochę w jego skład. Ponieważ suplement ten zawiera wiele ciekawych i różnorodnych właściwości ziół stosowanych w medycynie.

Himalaya Rive zawiera:

Kapary kolczaste (Capparis spinosa) to rośliny krzewiaste, których korzenie mają zastosowanie lecznicze i mają właściwości hepatoprotekcyjne. H. Chroni wątrobę.

Cykoria (Cichorium intybus semen) to roślina z rodziny astrowatych, która poprawia między innymi pracę układu pokarmowego. Poprzez stymulację produkcji soków trawiennych i żółci

Tlenek żelaza (Mandur bhasma) jest substancją łączącą tlenek żelaza z wodnym ekstraktem ziołowym i jest stosowany przede wszystkim w celu przyspieszenia powrotu do zdrowia po toksycznym zatruciu wątroby.

Czarnuszka psiankowata (Solani nigri herba), roślina z rodziny psiankowatych, której ekstrakt uważany jest za skuteczny środek w leczeniu chorób wątroby.

Migdał Ajruna (Terminaliae arjunae), roślina wykorzystywana w fitoterapii, zwłaszcza jako preparat poprawiający pracę układu krążenia oraz jako środek przeciw marskości wątroby

Kawa senes (Cassia occidentalis) stosowana jest w medycynie nietradycyjnej jako substancja wspomagająca wątrobę poprzez zapewnienie regularnych wypróżnień oraz zmniejszenie dyskomfortu związanego z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu pokarmowego.Jest rośliną.

Krwawnik pospolity (Achillea millefolim semen) to roślina z rodziny astrowatych znana ze swoich właściwości przeciwzapalnych, bakteriostatycznych i detoksykujących.

Tamaryszek francuski (Tamarix gallica), wysoki krzew liściasty, którego ekstrakt z liści podobno poprawia kondycję wątroby i zapewnia jej prawidłowe funkcjonowanie.

Zalecany sposób użycia:

1 kapsułka 2 razy dziennie przed posiłkiem.

Szczegóły produktu
8901138110710

Liv 52 to unikalna kompozycja ziołowa, doskonale oczyszczająca organizm z toksyn, regenerująca komórki wątroby. Pobudza ją i chroni przed szkodliwymi czynnikami chemicznymi, bakteryjnymi, wirusowymi. Przyśpiesza okres rekonwalescencji po stanach zapalnych. Liv 52 ułatwia szybkie wydalanie aldehydu octowego i zapewnia ochronę przed alkoholem który spożywany w większych ilościach negatywnie wpływa a możne również doprowadzić do uszkodzenia wątroby. W przypadku marskości wątroby, spowalnia postępowanie choroby i zapobiega dalszemu jej uszkodzeniu. Dzięki swoim właściwościom reguluje poziom enzymów wątrobowych. Poprawia apetyt.

Wspomaga nasilone i wydłużone infekcyjne zapalenie wątroby, zaburzenia czynnościowe trawienia, tak samo jak i tłuszczowe zwyrodnienie wątroby, zaburzenia czynnościowe wątroby, charłactwo (wyniszczenie organizmu) marskość wątroby, , asteniczny syndrom, zwolniony rozwój fizyczny, okres po operacji, ciężkiej chorobie, urazach, cukrzyca, toksykoza ciąży, zapobieganie toksycznym urazom wątroby podczas ciągłego stosowania antybiotyków i innych hepatotoksycznych środków leczniczych.

Zalecany sposób użycia:

1 kapsułka 2 razy dziennie przed posiłkiem.

Informacje żywieniowe:

Składniki aktywne 1 tabletka 1 porcja (4 tabletki)
Kapar ciernisty (Capparis spinosa) 65 mg 260 mg
Cykoria podróżnik (Cichorium intybus) 65 mg 260 mg
Ferric Oxide (Mandur bhasma) 33 mg 132 mg
Psianka czarna (Solanum nigrum) 32 mg 128 mg
Migdałecznik ajruna (Terminalia arjuna ) 32 mg 128 mg
Cofee Senna (Cassia occidentalis) 16 mg 64 mg
Krwawnik pospolity (Achillea millefolium) 16 mg 64 mg
Tamaryszek francuski (Tamarix gallica) 16 mg 64 mg

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
100tab
Forma
Tabletki

Inne produkty w tej kategorii