Witaminy Now Foods Choline & Inositol 500 mg 100kaps

Wsparcie Mózgu Cholina + Inozytol Now Foods Choline & Inositol 500 mg 100kaps

NOW Foods
  Chwilowo niedostępny
Cena
49,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

NOW Foods Choline & Inositol 500 mg 100 kapsułek

NOW Foods Choline & Inositol 500 mg to uniwersalny preparat prozdrowotny wspierający ogólną pracę mózgu, serca, układu nerwowego, jak również funkcjonowanie układu krążenia; zawiera cholinę (witamina B4) i inozytol (witamina B8) - składniki należące do witamin z grupy B;

 • - WSPIERA PRACĘ MÓZGU ORAZ WĄTROBY
 • - USPRAWNIA FUNKCJONOWANIE UKŁADU NERWOWEGO
 • - WSPOMAGA UKŁAD KRĄŻENIA I PRACĘ SERCA
 • - POPRAWIA PRACĘ NEUROPRZEKAŹNIKÓW
 • - W INDYWIDUALNYCH PRZYPADKACH MOŻE POPRAWIAĆ PAMIĘĆ, NIWELOWAĆ ŁYSIENIE CZY PRZECIWDZIAŁAĆ STANOM DEPRESYJNYM

NOW Foods Choline & Inositol 500mg to prozdrowotny preparat witaminowy o bardzo szerokim działaniu. Suplement skutecznie wspiera pracę wątroby oraz ogólne funkcjonowanie mózgu na wielu płaszczyznach - wspomaga przewodzenie impulsów nerwowych, co poprawia czas reakcji, koncentrację i pamięć.

NOW Foods Choline & Inositol 500mg w myśl zasady synergii prowadzi do szeregu pozytywnych efektów na organizm, jednak warto przyjrzeć się składnikom osobno:

Cholina:

To substancja o działaniu tzw. lipotropowym, co oznacza w skrócie transporter komórek (molekuł) tłuszczowych we krwi bez ryzyka osadzania się ich na ścianach naczyń krwionośnych.

Prócz samego transportu tłuszczu, cholina uczestniczy w prawidłowym procesie ich wchłaniania i użytkowania.

Niedobór tej bardzo ważnej witaminy może skutkować upośledzeniem wchłaniania cholesterolu, który następnie łącząc się z obumarłymi białkami uniemożliwia dostarczenie sygnałów do komórek, które w skrajnych przypadkach będę skazane na zagładę.

Inozytol:

Nazywana witaminą płodności, witamina B8, bo tak również nazywany jest inozytol pełni niemniej istotne funkcje, co cholina. 

Wytwarzany jest w mózgu, a także częściowo w wątrobie czy nerkach. Bardzo łatwo o jego niedobór, gdyż inozytol z pożywienia wchłania się w jelitach, a ich dobry stan to podstawa - w tym przypadku niezwykle istotnym jest, aby dbać o odżywianie i jakoś produktów.

Inozytol wspomaga równowagę miedzi i cynku, co wpływu na pracę mózgu, a co jest podstawą dobrego samopoczucia. Zbyt duże stężenie miedzy wpływa niekorzystnie i może wpływać negatywnie na zdrowie psychiczne. Inozytol przywraca równowagę między pierwiastkami, a cynk sam w sobie świetnie reguluje nastrój, odpręża i dodaje wigoru.

NOW Foods Choline & Inositol 500mg doskonale sprawdzi się jako preparat dla wszystkich cierpiących z powodu upośledzonej pracy mózgu, czy układu nerwowego. Preparat wspiera także wątrobę i będzie świetnym rozwiązaniem jako podstawowy, uniwersalny suplement dla zdrowia ogólnego.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (1 kapsułka) raz dziennie, najlepiej z posiłkiem. Obficie popić wodą lub innym napojem.

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki produktu: w 1 porcji (1 kapsułka)

Cholina (z dwuwinianu choliny) 250 mg Inozytol 250 mg

Pozostałe składniki: dwuwinian choliny, inozytol, żelatyna (kapsułka), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca).

Szczegóły produktu
733739004703

NOW Foods Choline & Inositol 500mg to uniwersalny preparat prozdrowotny wspierający ogólną pracę mózgu, serca, układu nerwowego, jak również funkcjonowanie układu krążenia; zawiera cholinę (witamina B4) i inozytol (witamina B8) - składniki należące do witamin z grupy B;

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
100kaps
Forma
Kapsułki

Wsparcie Mózgu Cholina + Inozytol Now Foods Choline & Inositol 500 mg 100kaps.

Ten produkt od Now Foods to idealny suplement na wsparcie koncentracji i pamięci. Cholina i Inozytol to związki, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie komórek mózgu. Może być szczególnie pomocny w sytuacjach, w których wymagana jest wzmożona koncentracja i trwałość pamięci.

Wsparcie Mózgu Cholina + Inozytol Now Foods Choline & Inositol 500 mg 100kaps. zawiera połączenie dwóch ważnych składników aktywnych o działaniu synergicznym: choliny i inozytolu. Cholina jest ważnym składnikiem odżywczym, który wspiera produkcję acetylocholiny, neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za umiejętność koncentracji i pamięci. Inozytol jest również ważnym składnikiem odżywczym, który wspiera produkcję serotoniny, neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za poprawę nastroju i utrzymanie równowagi emocjonalnej.

Wsparcie Mózgu Cholina + Inozytol Now Foods Choline & Inositol 500 mg 100kaps. jest wysoce przyswajalne i łatwo dostępne dla organizmu, przez co szybko wpływa na układ nerwowy. Ta forma suplementacji jest idealna dla osób, które chcą poprawić swoją zdolność do koncentracji, zwiększyć trwałość pamięci i wspomóc rozwiązywanie problemów.

Informacje dla alergików:

 • Nie zawiera glutenu.
 • Nie zawiera pszenicy.
 • Nie zawiera laktozy.
 • Nie zawiera soi.
 • Nie zawiera drożdży.
 • Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Wsparcie Mózgu Cholina + Inozytol Now Foods Choline & Inositol 500 mg 100kaps. daje szybkie i sprawdzone rezultaty, co jest szczególnie ważne dla tych, którzy chcą poprawić swoją pamięć i trwałość koncentracji. Suplement ten można łączyć z innymi produktami marki Now Foods, aby maksymalnie wykorzystać jego działanie. Można go np. połączyć z Ginkgo Biloba 100 mg 120kaps. w celu uzyskania synergicznego efektu wspomagania pamięci. Podobnie można połączyć go z Mega Potency Omega-3 1000 mg 100kaps., aby wspomóc funkcje poznawcze.

Wsparcie Mózgu Cholina + Inozytol Now Foods Choline & Inositol 500 mg 100kaps. to idealny suplement dla osób, które chcą wspomóc swoją pamięć i koncentrację. Może być szczególnie przydatny dla studentów, którzy muszą zmierzyć się z wymagającymi egzaminami. Zawiera wysokiej jakości składniki, które synergicznie współdziałają, aby zapewnić najlepsze wyniki. Suplement ten jest łatwo przyswajalny, dzięki czemu efekty są szybko widoczne.

Inne produkty w tej kategorii