Witaminy Now Foods Choline & Inositol 500 mg 100kaps

Wsparcie Mózgu Cholina + Inozytol Now Foods Choline & Inositol 500 mg 100kaps

NOW Foods
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h
5 szt.
Cena
49,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

NOW Foods Choline & Inositol 500 mg 100 kapsułek

NOW Foods Choline & Inositol 500 mg to uniwersalny preparat prozdrowotny wspierający ogólną pracę mózgu, serca, układu nerwowego, jak również funkcjonowanie układu krążenia; zawiera cholinę (witamina B4) i inozytol (witamina B8) - składniki należące do witamin z grupy B;

  • - WSPIERA PRACĘ MÓZGU ORAZ WĄTROBY
  • - USPRAWNIA FUNKCJONOWANIE UKŁADU NERWOWEGO
  • - WSPOMAGA UKŁAD KRĄŻENIA I PRACĘ SERCA
  • - POPRAWIA PRACĘ NEUROPRZEKAŹNIKÓW
  • - W INDYWIDUALNYCH PRZYPADKACH MOŻE POPRAWIAĆ PAMIĘĆ, NIWELOWAĆ ŁYSIENIE CZY PRZECIWDZIAŁAĆ STANOM DEPRESYJNYM

NOW Foods Choline & Inositol 500mg to prozdrowotny preparat witaminowy o bardzo szerokim działaniu. Suplement skutecznie wspiera pracę wątroby oraz ogólne funkcjonowanie mózgu na wielu płaszczyznach - wspomaga przewodzenie impulsów nerwowych, co poprawia czas reakcji, koncentrację i pamięć.

NOW Foods Choline & Inositol 500mg w myśl zasady synergii prowadzi do szeregu pozytywnych efektów na organizm, jednak warto przyjrzeć się składnikom osobno:

Cholina:

To substancja o działaniu tzw. lipotropowym, co oznacza w skrócie transporter komórek (molekuł) tłuszczowych we krwi bez ryzyka osadzania się ich na ścianach naczyń krwionośnych.

Prócz samego transportu tłuszczu, cholina uczestniczy w prawidłowym procesie ich wchłaniania i użytkowania.

Niedobór tej bardzo ważnej witaminy może skutkować upośledzeniem wchłaniania cholesterolu, który następnie łącząc się z obumarłymi białkami uniemożliwia dostarczenie sygnałów do komórek, które w skrajnych przypadkach będę skazane na zagładę.

Inozytol:

Nazywana witaminą płodności, witamina B8, bo tak również nazywany jest inozytol pełni niemniej istotne funkcje, co cholina. 

Wytwarzany jest w mózgu, a także częściowo w wątrobie czy nerkach. Bardzo łatwo o jego niedobór, gdyż inozytol z pożywienia wchłania się w jelitach, a ich dobry stan to podstawa - w tym przypadku niezwykle istotnym jest, aby dbać o odżywianie i jakoś produktów.

Inozytol wspomaga równowagę miedzi i cynku, co wpływu na pracę mózgu, a co jest podstawą dobrego samopoczucia. Zbyt duże stężenie miedzy wpływa niekorzystnie i może wpływać negatywnie na zdrowie psychiczne. Inozytol przywraca równowagę między pierwiastkami, a cynk sam w sobie świetnie reguluje nastrój, odpręża i dodaje wigoru.

NOW Foods Choline & Inositol 500mg doskonale sprawdzi się jako preparat dla wszystkich cierpiących z powodu upośledzonej pracy mózgu, czy układu nerwowego. Preparat wspiera także wątrobę i będzie świetnym rozwiązaniem jako podstawowy, uniwersalny suplement dla zdrowia ogólnego.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (1 kapsułka) raz dziennie, najlepiej z posiłkiem. Obficie popić wodą lub innym napojem.

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki produktu: w 1 porcji (1 kapsułka)

Cholina (z dwuwinianu choliny) 250 mg Inozytol 250 mg

Pozostałe składniki: dwuwinian choliny, inozytol, żelatyna (kapsułka), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca).

Szczegóły produktu
733739004703
5

NOW Foods Choline & Inositol 500mg to uniwersalny preparat prozdrowotny wspierający ogólną pracę mózgu, serca, układu nerwowego, jak również funkcjonowanie układu krążenia; zawiera cholinę (witamina B4) i inozytol (witamina B8) - składniki należące do witamin z grupy B;

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
100kaps
Forma
Kapsułki

Inne produkty w tej kategorii