Suplement Pompujący AAKG Trec Nutrition AAKG Mega Hardcore 240kaps

TREC Nutrition
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
11 szt.
Cena
76,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Ostatni raz ten produkt został kupiony 13 godzin temu.

TREC - AAKG Mega Hardcore - 240 kaps.

AAKG Mega Hardcore to preparat zawierający precyzyjnie dobraną kompozycję aminokwasu L-arginininy w jej najbardziej bioaktywnej i najlepiej przyswajalnej postaci - Alfa Ketoglutaranu Argininy (AAKG) - połączonej z jabłczanem cytruliny. Składniki te w organizmie człowieka są prekursorami wytwarzania hormonu gazowego - tlenku azotu, który to m.in. zwiększa dostarczanie składników: energetycznych (glukozy), budulcowych (aminokwasów) oraz tlenu wraz z krwią do komórek mięśniowych. 

Przyczynia się to do zwiększenia wydolności pracujących mięśni, co w czasie treningu objawia się znacznym przyrostem siły i wytrzymałości, a w okresie po treningowym do szybszej regeneracji organizmu. Ostatecznym efektem jest przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Preparat zwiększa również sprawność seksualną mężczyzn, ponieważ tlenek azotu nasila m.in. procesy fizjologiczne warunkujące erekcję.

Sposób użycia:

Preparat należy przyjmować na pusty żołądek, 2 razy dziennie po 4 kapsułki popijając obficie wodą ok. 300 ml.

W dni treningowe najlepiej przyjmować:

I porcja 30 minut przed treningiem,

II porcja bezpośrednio po treningu.

W dni nie treningowe najlepiej przyjmować:

I porcja - 30 minut przed śniadaniem,

II porcja bezpośrednio przed snem.

Informacje żywieniowe

Składniki aktywne W 1 porcji (8 kapsułek)
AAKG 3360mg
Jabłczan Cytruliny 2240mg

Szczegóły produktu
5901828345074
11

AAKG Mega Hardcore to preparat zawierający precyzyjnie dobraną kompozycję aminokwasu L-arginininy w jej najbardziej bioaktywnej i najlepiej przyswajalnej postaci - Alfa Ketoglutaranu Argininy (AAKG) - połączonej z jabłczanem cytruliny. 

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
240kaps
Forma
Kapsułki

Zalecenia

 • AAKG Mega Hardcore od Trec Nutrition to najsilniejszy suplement wspomagający pompę mięśniową.
 • Zawiera 240 kapsułek zawierających najwyższej jakości AAKG.
 • Suplement zwiększa siłę i wytrzymałość, a także wspiera regenerację mięśni po wysiłku.
 • Dzięki swojej unikalnej formule AAKG Mega Hardcore od Trec Nutrition jest doskonałym wyborem dla osób aktywnie ćwiczących i preferujących wysoką jakość.
 • AAKG Mega Hardcore zwiększa wytrzymałość i siłę mięśni, pomagając w osiągnięciu lepszych wyników treningowych.
 • AAKG Mega Hardcore od Trec Nutrition jest najlepszym wyborem dla osób aktywnie ćwiczących, którzy chcą osiągnąć maksymalne rezultaty. Jest to unikalny suplement wspomagający pompę mięśniową, zawierający 240 kapsułek z najwyższej jakości AAKG. Suplement jest doskonałym wyborem, ponieważ nie tylko zwiększa siłę i wytrzymałość, ale także wspomaga regenerację mięśni po wysiłku.

  Najwyższa Jakość

  AAKG Mega Hardcore od Trec Nutrition zawiera wyłącznie najwyższej jakości składniki. Każda kapsułka zawiera 800 mg L-argininy alfa-ketoglutaranu, która jest prekursorem tlenku azotu (NO). Jest to jedno z najważniejszych makroskładników odżywczych, ponieważ pomaga w optymalnym przepływie krwi do mięśni, zwiększając ich wytrzymałość i siłę.

  Wspomaganie Regeneracji

  AAKG Mega Hardcore od Trec Nutrition to nie tylko suplement wspomagający pompę mięśniową, ale także doskonały wybór dla osób aktywnych, ponieważ wspomaga regenerację mięśni po wysiłku. Zawiera on również witaminy i minerały, które pomagają w utrzymaniu zdrowia, jednocześnie zwiększając wytrzymałość i siłę mięśni.

  Korzyści

  AAKG Mega Hardcore od Trec Nutrition zapewnia wiele korzyści wynikających z jego unikalnej formuły. Przede wszystkim zwiększa siłę i wytrzymałość, co jest bardzo ważne dla osób aktywnie ćwiczących. Ponadto wspomaga regenerację mięśni po wysiłku, a także zawiera witaminy i minerały, które pomagają w utrzymaniu zdrowia. Dzięki swojej unikalnej formule AAKG Mega Hardcore od Trec Nutrition jest doskonałym wyborem dla osób aktywnie ćwiczących i preferujących wysoką jakość. Dodatkowo, można go łatwo połączyć z innymi suplementami z oferty swiatsupli.pl, aby maksymalnie wykorzystać jego korzyści. Podsumowując, AAKG Mega Hardcore od Trec Nutrition to unikalny suplement wspomagający pompę mięśniową, dający szybkie i trwałe rezultaty. Zawiera wysokiej jakości składniki i witaminy, które wspomagają regenerację mięśni po wysiłku i zwiększają siłę i wytrzymałość. Jest to doskonały wybór dla osób aktywnie ćwiczących, którzy chcą osiągnąć maksymalne rezultaty. Już dziś zamów AAKG Mega Hardcore od Trec Nutrition i zacznij osiągać wyższe cele!

  Inne produkty w tej kategorii