Filtruj według

Płeć
Forma
Ilość
Kategorie
Cena
Wybierz smak:
Filtruj

Lista produktów producenta Solgar

SOLGAR dba o Twoje zdrowie od ponad 70 lat.

Opieramy nasze produkty na najnowocześniejszych badaniach naukowych, skrupulatnej kontroli jakości i profesjonalnej obsłudze klienta.

W ciągu siedmiu dekad wprowadziliśmy ponad 400 unikalnych produktów, za które odpowiadamy od początku do końca. 

Jesteśmy z nich dumni, ponieważ sfinansowaliśmy badania nad wpływem odżywiania na rozwój chorób, co doprowadziło do powstania niesamowitych formuł. 

To my założyliśmy pierwsze biochemiczne centrum badawcze w branży suplementów diety - Solgar Nutritional Research Center.

Jesteśmy jedną z niewielu firm na świecie, które badają działanie witamin, minerałów i ziół na ludzki organizm, jednocześnie je wytwarzając.

Dzięki znanemu na całym świecie zespołowi mikrobiologów, biochemików i dietetyków, którzy nadzorują opracowywanie receptur zgodnych z najnowszymi wynikami badań naukowych możesz być pewien jakości naszych produktów. 

Na naszych etykietach znajdziesz fakty.

Kupując witaminy, minerały i zioła, masz prawo wiedzieć, co tak naprawdę otrzymuje Twój organizm. Dlatego nasze etykiety stały się już wzorem do naśladowania dla innych. 

Złota etykieta to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa każdego miligrama witaminy, minerału bądź zioła firmy Solgar. Nasze produkty mają dbać o Twoje zdrowie, więc my dbamy o jakość naszych składników przechowując je w specjalnych, szklanych pojemnikach, które całkowicie zabezpieczają zawartość przed wpływem wilgoci, powietrza i słońca. Dzięki temu jesteśmy pewni najwyższej jakości.

Oferta SOLGAR to nie tylko witaminy.

Najpopularniejszym produktem jest Solgar Włosy Skóra Paznokcie, który kompleksowo zadba o Twój zdrowy wygląd. Inne popularne produkty pomogą Ci w najróżniejszych dolegliwościach i niedoborach. Produkty takie jak: Solgar Omega 3, Solgar Magnez, czy Solgar Kolagen to pewność, że wybierasz skuteczne i bezpieczne suplementy diety.