Suplement prozdrowotny OLIMP Alkagen 120 kaps

Regeneracja Potreningowa Elektrolity Olimp Alkagen 120kaps

check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
21 szt.
Cena
35,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Olimp Alkagen to kompozycja składników mineralnych stworzona w celu skrócenia czasu potreningowej regeneracji i zmniejszenia zakwaszenia organizmu spowodowanego intensywnym wysiłkiem.

  • WSPOMAGA REGENERACJĘ POTRENINGOWĄ

  • POMAGA ZACHOWAĆ PRAWIDŁOWĄ RÓWNOWAGĘ KWASOWO-ZASADOWĄ

  • WSPIERA ZACHOWANIE RÓWNOWAGI ELEKTROLITOWEJ I PRAWIDŁOWEJ PRACY MIĘŚNI

  • ZMNIEJSZA UCZUCIE ZMĘCZENIA I ZNUŻENIAZalecany sposób użycia

2 razy dziennie po 2 kapsułki pomiędzy posiłkami. 
Popić dużą porcją wody.
Szczegóły produktu
5901330033612
21
Olimp Alkagen to kompozycja składników mineralnych stworzona w celu skrócenia czasu potreningowej regeneracji i zmniejszenia zakwaszenia organizmu spowodowanego intensywnym wysiłkiem.
Suplement, który pozwoli szybko i skutecznie zwalczyć oznaki zmęczenia, spowodowane narastającym odwodnieniem i zakwaszeniem organizmu podczas uprawiania każdej z dyscyplin sportów wytrzymałościowych.

Zalecany sposób użycia

2 razy dziennie po 2 kapsułki pomiędzy posiłkami. 
Popić dużą porcją wody.

Informacje żywieniowe

Składniki aktywne

W 4kaps

Diwęglan Sodu

1500mg

Diwęglan Potasu

1500mg

Fosforan Wapnia

600mg

Cytrynian Potasu

500mg

Cytrynian Magnezu

500mg

Cytrynian Wapnia

360mg

Tlenek Magnezu

120mg

W tym:

 

Potas

775mg

Magnez

145mg

Wapń

260mg

Cynk z chelatu aminokwasowego Albion

1.5mg

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
120kaps
Forma
Kapsułki

Zalecenia:

  • Zalecamy suplementację Elektrolitami Alkagen Olimp po wszystkich bardziej intensywnych treningach, aby pomóc w regeneracji organizmu.
  • Ten produkt pomoże Ci w utrzymaniu dobrego stanu fizycznego i zapewni Ci optymalną wydajność.
  • Dzięki zawartości magnezu i wapnia Elektrolity Alkagen Olimp wspomagają prawidłowe funkcjonowanie serca, mięśni, układu nerwowego i układu hormonalnego.
  • Produkt zawiera aminokwasy, witaminy i minerały, które wspomagają optymalne wchłanianie i przyswajanie tak ważnych składników odżywczych.
  • Produkt zawiera dodatkowo witaminy B6, B12, kwas foliowy, cynk i selen, które wspomagają prawidłowy metabolizm energetyczny.

  • Elektrolity Alkagen Olimp to wyjątkowy suplement przeznaczony do regeneracji Twojego organizmu po wysiłku fizycznym. Produkt zawiera aminokwasy, witaminy i minerały, które są kluczowe dla optymalnego wchłaniania i wykorzystania składników odżywczych. Zawiera dużą ilość wapnia i magnezu, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie serca, mięśni, układu nerwowego i układu hormonalnego. Dodatkowo działa wspomagająco na pracę układu nerwowego dzięki zastosowaniu witamin B6, B12, kwasu foliowego, cynku i selenu. Z Elektrolitami Alkagen Olimp twoje ciało lepiej zregeneruje się po każdym treningu i będziesz cieszyć się idealną formą. Aby maksymalnie wykorzystać wszystkie korzyści płynące z suplementacji Elektrolitami Alkagen Olimp, zalecamy dołączenie do swojej diety innych suplementów dostępnych na stronie swiatsupli.pl. W ofercie tej strony znajdują się suplementy wspomagające regenerację mięśni, zwiększające wydajność fizyczną i wspomagające odchudzanie. Każdy z nich został tak skomponowany, by zapewnić Ci maksymalne korzyści. Pamiętaj, że suplementacja Elektrolitami Alkagen Olimp to klucz do osiągnięcia wymarzonej formy i wydajności. Wypróbuj go i zobacz, jakie zmiany w Twoim organizmie będzie mógł wprowadzić!