Odchudzanie

Odchudzanie to proces, w którym ważne jest zachowanie racjonalnego podejścia i kompleksowego wsparcia dla organizmu. Zbilansowana dieta redukcyjna i zwiększenie aktywności fizycznej to dwa z trzech głównych elementów, które pomagają w utraci wagi. Kolejnym, równie ważnym jest odpowiednia suplementacja. Suplementy diety są sprzedawane bez recepty, ale nie powinny być zamiennikiem zróżnicowanego i zdrowego żywienia. To dodatkowa pomoc aby organizm w czasie odchudzania otrzymywał odpowiednią ilość niezbędnych makroskładników. W zależności od indywidualnych potrzeb warto wybrać taki zestaw, który będzie dopasowany do naszego stylu życia.

W dzisiejszych czasach nie jesteśmy w stanie dostarczyć z pożywienia wszystkich niezbędnych witamin i minerałów, które są potrzebne do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Właśnie dlatego warto stosować odpowiednio dobraną suplementację. W zależności od tego na jakiej jesteśmy diecie oraz co i w jakiej ilości ćwiczymy, należy odpowiednio dobrać suplementy. Inne potrzeby będzie miała osoba trenująca siłowo kilka razy w tygodniu, a inne okazjonalny biegacz lub osoba, która uprawia sport jedynie rekreacyjnie. Dlatego warto zastanowić się jakie dokładnie składniki należy dostarczyć naszemu organizmowi. Najlepszym rozwiązaniem będzie zrobienie badań krwi i weryfikacja jakich dokładnie mikro i makroelementów nam brakuje. Dodatkowo warto zastanowić się z jakimi problemami borykamy się podczas procesu odchudzania. Jeśli jest to nadmierna i niemalejąca ochota na słodycze, a ich jedzenie łamie zasady aktualnej diety, warto zaopatrzyć się w suplementy hamujące apetyt na słodkie lub regulujące poziom cukru w organizmie. W przypadku spadku sił witalnych spowodowanych osłabieniem z powodu przyjmowania mniejszej ilości kalorii, warto sięgnąć po preparaty, które dostarczą nam energii.

Posiadamy dużą ilość suplementów diety wspomagających proces odchudzania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą a w razie pytań kontaktu z naszym specjalistą. 

Jest 118 produktów.

Pokazano 1-42 z 118 pozycji

Aktywne filtry

Witaminy

Suplement prozdrowotny Now Berberine Glucose Support 90softgels

Recenzje: 0

 Now Berberine Glucose Support   Now Berberine Glucose Support - to suplement prozdrowotny wspomagający metabolizm glukozy i gospodarki glukozowej organizmu, pomocny dla diabetyków. Dodatkowo zawiera Olej MCT który jest  bardzo szybko metabolizowany i dodaje nam błyskawicznie energii.      IDEALNY SUPLEMENT NA REDUKCJĘ OBNIŻA POZIOM CUKRU...

99,00 zł
Dostępny

Pobudzenie

Suplement energetyczny Swanson Guarana 500mg - 100 caps

Recenzje: 0

Najsilniejsze naturalne źródło kofeiny. Idealny suplement do walki ze zmęczeniem, zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Natychmiast dodaje energii, poprawia koncentrację i zwiększa zdolność zapamiętywania. Tani suplement z guaraną wspomaga trening w kulturystyce i fitness podnosząc wytrzymałość organizmu, wspiera wydolność fizyczną.

25,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie