Filtruj według

Płeć
Forma
Waga
Ilość
Kategorie
Cena
Filtruj

Lista produktów producenta Narum

Narum to marka odpowiedzialna za produkcję suplementów diety, tworzonych na bazie pozyskiwanych z natury witamin i minerałów oraz przydatnych dla organizmu bakterii. Wszystkie procesy produkcyjne odbywają się przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii, czego produktem są najlepszej klasy suplementy diety i probiotyki, na które to warto zwrócić szczególną uwagę. Narum jest bowiem pierwszym w Europie producentem, który stworzył łatwo przyswajalne, probiotyki w suchej formie.

Narum - naturalne produkty, posiadające certyfikat stowarzyszenia wegańskiego i wegetariańskiego, które w kompleksowy sposób zadbają o prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Bezpieczne w stosowaniu zarówno u dorosłych, jak i u dzieci.

Narum - produkty, stworzone w trosce o zdrowie

Chcąc w odpowiedni sposób zadbać o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie, oprócz aktywności fizycznej i odpowiednio zbilansowanej diety, warto wprowadzić do swojego życia suplementy, które zadbają o prawidłową pracę organizmu. Produktem, który w tym pomoże jest Narum probiotyk. Zawiera on bakterię Lactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 Narine, której zadaniem jest niwelowanie zalegających w jelitach bakterii, wirusów i grzybów, uszczelnianie śluzówki oraz uniemożliwienie przenikania do organizmu toksyn i patogenów. Dzięki temu widoczna jest ogólna poprawa odporności organizmu, co ma wpływ na jego prawidłowe funkcjonowanie i przeciwdziałanie pojawianiu się wielu poważnych chorób.Suplementy diety Narum

Produkty Narum pomagają w utrzymaniu stabilnej bariery jelitowej dzięki zwiększeniu w nich liczby bakterii probiotycznych oraz regeneracji naturalnego biofilmu bakteryjnego. Wśród produktów marki znaleźć można między innymi suplement diety Narum Plus, który pomaga w utrzymaniu składu i aktywności biologicznej mikroflory jelitowej, wspierając jednocześnie prawidłowe funkcjonowanie jelit oraz walkę z toksycznymi produktami przemiany materii. Innym zaś produktem jest Narum Mumio, który wykazuje znacznie szersze działanie, gdyż oprócz regeneracji i utrzymania prawidłowej mikroflory jelitowej, suplement ten dba o mocne i zdrowe kości, co możliwe jest dzięki połączeniu świeżo liofilizowanego proszku Mumio z bakterią ze szczepu Narine.