Minerały UNS ZinMag 6 90kaps

Minerały ZMA UNS ZinMag 6 90kaps

UNS
  Chwilowo niedostępny
Cena
23,69 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

-

UNS ZinMag6 jest specjalistycznym suplementem diety będący skoncentrowanym źródłem cynku, magnezu i witaminy B6, połączonych w najbardziej optymalnych dla sportowców proporcjach.

-

- Naturalna stymulacja produkcji testosteronu,

- skutecznie zwiększa siłę i wytrzymałość,

- wspomaga budowanie masy mięśniowej,

- wspiera głęboki i relaksujący sen.

-

-

Potwierdzone badaniami obserwacje dowodzą, że łączona suplementacja cynkiem i magnezem, które wykorzystano w specjalistycznym preparacie UNS ZINMAG6, skutkowała nawet 40% wzrostem poziomu testosteronu.

Cynk pełni funkcję regulatora, uczestniczącego w aktywacji ponad 300 enzymów związanych z przemianami węglowodanów, lipidów, białek i kwasów nukleinowych. Blokuje także te enzymy, które przekształcają testosteron, do innych związków.

Magnez wydaje się być idealnym dopełnieniem cynku, szczególnie dla sportowców. Jak wskazują wyniki badań, również podnosi on poziom testosteronu, a jego wzrost pod wpływem suplementacji był szczególnie znaczący u osób aktywnych fizycznie.

W obecności odpowiedniego stężenia jonów magnezu, osłabieniu ulega zdolność testosteronu do łączenia się z globulinami wiążącymi hormony płciowe (SHBG). Im słabsze wiązanie z SHBG tym jednocześnie wyższy poziom wolnego testosteronu i większe korzyści dla ćwiczących.

Zarówno cynk, jak i magnez w  UNS ZINMAG6, występują  w formie diglicynianu, o wysokiej biodostępności. Idealnym uzupełnieniem formuły jest dodatek solidnej dawki witaminy B6, który dodatkowo wzmaga przyswajanie tych pierwiastków.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Jedną tabletkę przyjmować pomiędzy posiłkami lub przed snem.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

-

-Jedną tabletkę przyjmować pomiędzy posiłkami lub przed snem.

-

Szczegóły produktu
5902497560218

UNS ZinMag6 jest specjalistycznym suplementem diety będący skoncentrowanym źródłem cynku, magnezu i witaminy B6, połączonych w najbardziej optymalnych dla sportowców proporcjach.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
90kaps
Forma
Kapsułki

Inne produkty w tej kategorii