• -5,50 zł

Minerały Magnez Olimp Chela-Mag B6 60kaps

check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
83 szt.
Cena
43,49 zł
37,99 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 43,49 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Ostatni raz ten produkt został kupiony 7 godzin temu.

OLIMP Vita-Min Multiple Sport to uniwersalne witaminy sportowe, dla każdej osoby aktywnej zarówno na szczeblu rekreacyjnym, jak i zawodowym; zawierają dwufazową formułę - kapsułki witamin oraz minerałów, w opatentowanych formach (np. chelaty firmy ALBION®);
 

- NAJWYŻEJ JAKOŚCI MAGNEZ, O DOSKONAŁEJ WCHŁANIALNOŚCI - JAKOŚĆ FIRMY ALBION®

- DODATEK WITAMINY B6 WSPOMAGA METABOLIZM ENERGETYCZNY 

- NIEZBĘDNE WSPARCIE DLA WSZYSTKICH NARAŻONYCH NA WYSOKIE TEMPO ŻYCIA

- PRODUKT WYSOKO ZALECANY W OKRESACH WZMOŻONEGO STRESU

- WSPOMAGA PRACĘ MIĘŚNI I UKŁADU NERWOWEGO (NIWELUJE SKURCZE)ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

1-2 porcje dziennie, przyjmować z posiłkiem i obficie popić wodą lub innym napojem.

Szczegóły produktu
5901330022685
83

OLIMP Chela-Mag B6 Forte to preparat uzupełniający dietę w cenny pierwiastek jakim jest magnez, działa m.in. na prawidłową pracę mózgu, niweluje skutki stresu i wspiera możliwości wysiłkowe osób trenujących; zawiera wysokiej jakości chelatowany magnez (bisglicynian magnezu) firmy ALBION®;

 OLIMP Chela-Mag B6 Forte to zaawansowany preparat magnezowy nowej generacji - zawiera chelatowany magnez (diglicynian magnezu) renomowanej marki ALBION®. Suplement zawiera dodtakową witaminę B6, która m.in. wspiera metabolizm energetyczny organizmu, uczestniczy w tworzeniu enzymów, hemoglobiny czy hormonów. 

Ciekawostką może być fakt, że połączenie magnezu z witaminą B6 korzystnie wpływa na zachowanie dzieci dotkniętych autyzmem.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

1-2 porcje dziennie, przyjmować z posiłkiem i obficie popić wodą lub innym napojem.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki produktu: 1 porcja (1 kapsułka) % RWS*
Chelat aminokwasowy magnezu ALBION® 1390 mg
w tym magnezu 250 mg 67%
witamina B6 2 mg 143%
* % Referencyjna wartość spożycia


The Albion Gold Medalion™ is a trademark of Albion Laboratories, Inc.
Pure WayC® is a registered trademark of Innovation Laboratories, Inc. and is used here under license. U.S. and International patents pending.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
60kaps
Forma
Kapsułki

Zalecenia

 • Skorzystaj z Minerały Magnez Olimp Chela-Mag B6, aby uzupełnić niedobory magnezu.
 • Użyj Minerały Magnez Olimp Chela-Mag B6, aby poprawić koncentrację i funkcje poznawcze.
 • Dla optymalnych rezultatów, dodaj do tej suplementacji produkty z swiatsupli.pl, aby maksymalnie wykorzystać właściwości tego środka.
 • Mineralny Magnez Olimp Chela-Mag B6 jest wysokiej jakości suplementem, który pomoże Ci osiągnąć równowagę w organizmie. Magnez jest ważnym mikroelementem odpowiedzialnym za właściwe funkcjonowanie wielu układów i narządów wewnętrznych w organizmie. Minerały Magnez Olimp Chela-Mag B6 to kompleks witaminowy, który w połączeniu z magnezem wykazuje działanie uspokajające i wyciszające. Dzięki temu, że zawiera on witaminę B6, wspiera on też zdolność organizmu do wchłaniania magnezu.

  Korzyści płynące z używania Minerały Magnez Olimp Chela-Mag B6

  Minerały Magnez Olimp Chela-Mag B6 pomaga organizmowi w kontrolowaniu poziomu stresu oraz w uzyskaniu wewnętrznej równowagi. Produkt ten zapewnia dużą dawkę magnezu oraz witaminy B6, które jednocześnie poprawiają funkcjonowanie mózgu i wspierają pracę układu nerwowego. Może również poprawiać jakość snu oraz wpływać na jakość życia w ogóle, ponieważ wpływa na poziom energii w organizmie.

  Dodatkowe korzyści z używania Minerały Magnez Olimp Chela-Mag B6

  Minerały Magnez Olimp Chela-Mag B6 wykazuje również korzystne działanie na układ krążenia, wzmacniając mięsień sercowy. Zawarta w nim witamina B6 wspomaga także regenerację skóry oraz włosów, dzięki czemu zapobiega powstawaniu zmarszczek. Dodatkowo, jego stosowanie wpływa na poprawę koncentracji i funkcji poznawczych, dzięki czemu jest idealnym suplementem dla osób aktywnych umysłowo.

  Jak maksymalnie wykorzystać właściwości Minerały Magnez Olimp Chela-Mag B6

  Aby maksymalnie wykorzystać właściwości Minerały Magnez Olimp Chela-Mag B6, warto rozważyć dodanie do swojej suplementacji produktów z oferty sklepu swiatsupli.pl. Wśród nich są między innymi witaminy z grupy B, witamina E, amino kwasy i inne suplementy z magnezem. Dodanie tych produktów pozwoli Ci skutecznie uzupełnić niedobory magnezu i wykorzystać w pełni potencjał Minerały Magnez Olimp Chela-Mag B6. Podsumowując, Minerały Magnez Olimp Chela-Mag B6 to wysoce skuteczny produkt wspomagający zdrowie i dobre samopoczucie. Jest to najlepszy produkt na rynku, który dostarczy Ci potrzebnego magnezu i witaminy B6, abyś mógł cieszyć się wyższym poziomem energii, lepszą koncentracją i zdrowszym układem krążenia. Aby maksymalnie skorzystać z właściwości Minerały Magnez Olimp Chela-Mag B6, dodaj do swojej codziennej suplementacji produkty ze sklepu swiatsupli.pl. Nie czekaj i już dziś wybierz Minerały Magnez Olimp Chela-Mag B6.

  Inne produkty w tej kategorii