Booster Testosteronu Tribulus Trec Nutrition Tribulon Black 120kaps

TREC Nutrition
check_circle   Dostępny - Dostawa w 24h
6 szt.
Cena
74,99 zł
Ilość

Ostatni raz ten produkt został kupiony 1 dzień temu.

Suplement diety skutecznie zwiększający produkcję męskiego hormonu - testosteronu. Tribulon Black to preparat oparty o wyciąg z Tribulusa Terestis (Byzdyganek ziemny), w którym znajduje się aż 95% saponin będących czynnym składnikiem suplementu. Stosowany przez wielu sportowców w celu poprawy osiągnięć sportowych oraz regulacji układu hormonalnego, przynosi bardzo szybkie efekty w postaci zwiększenia siły, masy mięśniowej oraz motywacji do treningu, warto zaznaczyć również wpływ zwiększenia poziomu testosteronu na funkcje psychologiczne, znacznej poprawie ulega samopoczucie, zwiększa się libido oraz poprawia koncentracja.

  • zapewnia wzrost poziomu testosteronu

  • poprawa wyników sportowych

  • suplement wolny od dopingu

  • oparty o roślinny ekstrakt z Tribulusa

 

-


 

Szczegóły produktu
5901828349348
6

Testosteron jest męskim hormonem płciowym, którego działanie jest bardzo globalne oraz przekłada się na prawidłową pracę całego organizmu od mięśni i kości aż po samopoczucie oraz funkcje psychologiczne. Zwiększenie poziomu testosteronu przynosi wiele korzyści zarówno zdrowotnych, jak i sportowych. 

Z wielu przyczyn w organizmie mężczyzny może dochodzić do stanu, w którym poziom testosteronu nie jest odpowiedni, objawia się to złym samopoczuciem, brakiem motywacji, niechęcią do treningów, spadkiem libido oraz niskim libido. Idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących wspomóc syntezę naturalnego testosteronu są ekstrakty roślinne, najskuteczniejsze działanie w tej grupie wykazuje ekstrakt z Tribulusa Terestis, zawiera ona wysoką ilość saponin steroidowych, czyli substancji, które bezpośredni stymulują komórki do produkcji testosteronu. TREC Tribulon Black cechuje się aż 95% stężeniem saponin, dzięki czemu jego działanie przewyższa inne tego typu produkty.

TREC Tribulon Black to formuła przeznaczona specjalnie dla mężczyzn, która w krótkim czasie znacznie podnosi poziom testosteronu, odczuwalne jest to w postaci przede wszystkim lepszych osiągnięć sportowych, korzystniejszego samopoczucia, zwiększenia libido oraz wzrostu masy mięśniowej.

Aby wzmocnić działanie produktu rekomendujemy połączenie go z dobrej jakości Ashwagandhą, jest to niesamowite połączenie działające w sposób synergistyczny czyli wzajemnie się potęgujący. 

  • zwiększenie poziomu testosteronu

  • poprawa wyników sportowych

  • lepsza regeneracja

  • usprawnienie działania układu odpornościowego

  • wzrost libido

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

2 kapsułki przed snem.

SKŁAD

Składniki aktywne w 2 kapsułkach
Tribulus Terestis 1400mg
  w tym saponiny 95% 1330mg

Opis

Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
120kaps
Forma
Kapsułki

Inne produkty w tej kategorii