Booster testosteronu BioTechUSA Tribulus Maximus 90 tab

Booster Testosteronu Tribulus BioTechUSA Tribulus Maximus 90tab

BioTechUSA
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h
58 szt.
Cena
67,79 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł

-

BioTechUSA Tribulus Maximus to preparat stworzony w celu poprawy produkcji naturalnego testosteronu i wzrostu witalności; zawiera ekstrakt z owoców buzdyganka ziemnego - rośliny znanej i stosowanej od 5000 lat;

-

  • - ZWIĘKSZA POZIOM TESTOSTERONU
  • - WZMAGA LIBIDO I POPĘD SEKSUALNY
  • - WSPOMAGA WITALNOŚĆ, POPRAWIA SAMOPOCZUCIE
  • - WSPOMAGA BUDOWĘ MASY MIĘŚNIOWEJ

-

-

BioTechUSA Tribulus Maximus to preparat wspierający produkcję testosteronu, witalność i funkcje seksualne. Zawiera wyciąg z owoców buzdyganka ziemnego - rośliny znanej i używanej jako afrodyzjak od blisko 5000 lat.

W świetle licznych badań buzdyganek jest jednym z najsilniej działających substancji w kwestii podnoszenia produkcji naturalnych hormonów płciowych. Istnieją udowodnione naukowo przypadki, w których jednostki przyjmujące preparat na bazie buzdyganka ziemnego doświadczyły wzrostu stężenia testosteronu ponad wartości powszechnie przyjęte za normy.

BioTechUSA Tribulus Maximus wspomaga i poprawia funkcje seksualne, wspiera także potencję. Doskonale sprawdzi się jako wsparcie w budowaniu masy mięśniowej i siły.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Jedną dzienną porcję (2 tabletki) przyjmować popijając obficie wodą lub innym napojem. Zaleca się rozłożenie dawki na dwie porcje w ciągu dnia.

Informacje żywieniowe

Substancje aktywne:  1 porcja (tabletka)
Ekstrakt z Tribulus terrestris:  1500 mg
Szczegóły produktu
5999500532522
58

BioTechUSA Tribulus Maximus to preparat stworzony w celu poprawy produkcji naturalnego testosteronu i wzrostu witalności; zawiera ekstrakt z owoców buzdyganka ziemnego - rośliny znanej i stosowanej od 5000 lat;

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
90tab
Forma
Tabletki

Inne produkty w tej kategorii