Booster testosteronu BioTechUSA Tribulus Maximus 90 tab

Booster Testosteronu Tribulus BioTechUSA Tribulus Maximus 90tab

BioTechUSA
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
160 szt.
Cena
53,09 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Ostatni raz ten produkt został kupiony 3 godziny temu.

BioTechUSA Tribulus Maximus to preparat stworzony w celu poprawy produkcji naturalnego testosteronu i wzrostu witalności; zawiera ekstrakt z owoców buzdyganka ziemnego - rośliny znanej i stosowanej od 5000 lat.

Booster Testosteronu Tribulus BioTechUSA Tribulus Maximus 90tab - dlaczego warto kupić?

 • Pomaga zwiększyć poziom testosteronu
 • Wspomaga libido i popęd seksualny
 • Wspiera witalność
 • Korzystny wpływ na samopoczucie
 • Produkt pomocny w okresie budowania masy mięśniowej oraz siły

Zalecany sposób użycia:

Spożywać pół tabletki rano albo wieczorem w trakcie posiłku.

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Szczegóły produktu
5999500532522
160

BioTechUSA Tribulus Maximus to preparat wspierający produkcję testosteronu, witalność i funkcje seksualne. Zawiera wyciąg z owoców buzdyganka ziemnego - rośliny znanej i używanej jako afrodyzjak od blisko 5000 lat.

W świetle licznych badań buzdyganek jest jednym z najsilniej działających substancji w kwestii podnoszenia produkcji naturalnych hormonów płciowych. Istnieją udowodnione naukowo przypadki, w których jednostki przyjmujące preparat na bazie buzdyganka ziemnego doświadczyły wzrostu stężenia testosteronu ponad wartości powszechnie przyjęte za normy.

BioTechUSA Tribulus Maximus wspomaga i poprawia funkcje seksualne, wspiera także potencję. Doskonale sprawdzi się jako wsparcie w budowaniu masy mięśniowej i siły.

Zalecany sposób użycia:

Spożywać pół tabletki rano albo wieczorem w trakcie posiłku.

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Informacje żywieniowe:

Składniki aktywne W 1 porcji (1/2 tabletki)

Ekstrakt z buzdyganka nadziemnego (Tribulus Terrestris)

-  w tym saponiny

750mg

180mg

Składniki: Ekstrakt z owocu buzdyganka naziemnego (Tribulus Terrestris) (79%) zawierający saponiny, substancje wypełniające (żel celulozowy, fosforany wapnia), substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu), otoczka [substancje glazurujące (hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza), skrobia modyfikowana, trójglicerydy średniołańcuchowe, substancja przeciwzbrylająca (talk), stabilizator (glikol polietylenowy)].

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
90tab
Forma
Tabletki

Zalecenia

 • Boostery testosteronu Tribulus BioTechUSA Tribulus Maximus 90tab są łatwe w użyciu.
 • Dzięki zastosowanym w składzie naturalnym składnikom są bezpieczne w użyciu.
 • Tribulus Maximus 90tab daje szybkie i długotrwałe efekty.
 • Boostery testosteronu Tribulus BioTechUSA Tribulus Maximus 90tab są również idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących naturalnych sposobów na uzyskanie wyższego poziomu testosteronu. Składniki zawarte w Tribulus Maximus pomagają zwiększyć poziom testosteronu w organizmie, co prowadzi do wzrostu wytrzymałości, szybszego budowania mięśni i zwiększenia libido. Dzięki swojej naturalnej formule produkt jest bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych. Użytkownicy zauważają szybkie i długotrwałe efekty po jego stosowaniu. Tribulus Maximus 90tab jest łatwy w użyciu, wystarczy jedna tabletka dziennie. Można go stosować samodzielnie lub w połączeniu z innymi produktami, takimi jak suplementy od Swiatsupli.pl, aby maksymalnie wykorzystać jego efekt. Stosowanie Tribulus Maximus 90tab jest idealne dla osób, które szukają naturalnego sposobu na poprawę wytrzymałości, budowanie mięśni i poziomu testosteronu. Poprawa siły i wytrzymałości, szybkie budowanie mięśni i wzrost libido to niewątpliwe zalety produktu, dzięki czemu stanie się on Twoim najlepszym pomocnikiem w dążeniu do osiągnięcia maksymalnych efektów.

  Inne produkty w tej kategorii