Booster naturalnych hormonów Now Foods Fenugreek 500mg 100vkaps

Booster Kozieradka Now Foods Fenugreek 500mg 100vkaps

NOW Foods
check_circle   Dostępny - Dostawa w 24h
2 szt.
Cena
27,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 12,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł

KOZIERADKA POSPOLITA

-

NOW Foods Fenugreek to suplement diety wspierający produkcję naturalnych hormonów, gospodarkę glukozy, a także działający przeciwzapalnie i przeciwdrobnoustrojowo; zawierają wyciąg z organicznie hodowanych nasion Kozieradki pospolitej (Trigonella foenum-graecum);
preparat zawiera aż 500mg substancji aktywnej w jednej kapsułce;

-

  • - ANTYCZNA ROŚLINA ZNANA JUŻ W STAROŻYTNOŚCI

  • - POPRAWIA GOSPODARKĘ GLUKOZOWĄ, MOŻE POMAGAĆ W LECZENIU CUKRZYCY

  • - PODNOSI POZIOM TESTOSTERONU

  • - POMAGA ŁAGODZIĆ DOLEGLIWOŚCI ZWIĄZANE Z PMS

  • - WSPIERA UKŁAD POKARMOWY, DZIAŁA PRZECIWDROBNOUSTROJOWO

-


-

NOW Foods Fenugreek to suplement zawierający wysokiej jakości, organicznego pochodzenia ekstrakt z nasion Kozieradki pospolitej - rośliny znanej od tysięcy lat ze względu na swoje niezwykłe właściwości prozdrowotne.

Roślina stosowana była jeszcze za czasów starożytnych, gdzie używano jej do zwalczania pasożytów, a także poprawy funkcji seksualnych u mężczyzn. Dziś już wiemy, że NOW Foods Fenugreek i zawarta w nim kozieradka posiada znacznie więcej pozytywnych właściwości - to doskonały mimetyk insuliny, czyli substancja naśladująca działanie tego istotnego hormonu, co pozwala na lepsze gospodarowanie glukozą we krwi i może znacznie wspomóc leczenie objawów cukrzycy.

Stosowanie NOW Foods Fenugreek pozwala także na lepsze wchłanianie węglowodanów w dużych ilościach, co zainteresuje zawodników budujących masę mięśniową.

Kozieradka to także doskonały sposób na wsparcie układu hormonalnego, dziś wiemy że nie tylko u mężczyzn, ale u kobiet. Poprawia sekrecję testosteronu (ogranicza proces przemian testosteronu w dihydrotestosteron), co zwiększa witalność i poziom energii. U kobiet, NOW Foods Fenugreek działa ograniczająco na niechciane następstwa menopauzy, a także dolegliwości związane z cyklem menstruacyjnym - odpowiada za to zawarta w kozieradce diogesmina - substancja będąca saponiną steroidową, działa podobnie do żeńskich hormonów - estrogenów.

Innymi wartymi odnotowania pozytywnymi właściwościami preparatu jest działanie bakteriobójcze, neuroprotekcyjne (ochronne na komórki nerwowe) czy wspierające pracę układu pokarmowego (błonnik). NOW Foods Fenugreek może być z powodzeniem włączony do stałej suplementacji mającej na celu ogólne wsparcie zdrowia i dobrego samopoczucia.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Stosować jedną porcję (2 kapsułki) dziennie popijając wodą lub innym napojem.

W specjalnych przypadkach dostosować indywidualną dawkę.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

-

Składniki produktu:1 porcja = 2 kapsułki
*RWS
Ekstrakt z ziaren Kozieradki (Trigonella foenum-graecum)(50% fenuzydów) 1000 mg 5000%

Pozostałe składniki: celuloza (kapsułka), kwas stearynowy (pochodzenia roślinnego), stearynian magnezu (pochodzenia roślinnego), krzemionka.

Szczegóły produktu
733739046772
2

NOW Foods Fenugreek to suplement diety wspierający produkcję naturalnych hormonów, gospodarkę glukozy, a także działający przeciwzapalnie i przeciwdrobnoustrojowo; zawierają wyciąg z organicznie hodowanych nasion Kozieradki pospolitej (Trigonella foenum-graecum);
preparat zawiera aż 500mg substancji aktywnej w jednej kapsułce;

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
100vkaps
Forma
Kapsułki

Inne produkty w tej kategorii