Suplement Prozdrowotny Allnutrition GABA 90kaps

Adaptogeny Kwas Gamma-Aminomasłowy Allnutrition GABA 90kaps

ALLNUTRITION
  Chwilowo niedostępny
Cena
29,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

ALLNUTRITION GABA

-

ALLNUTRITION GABA-  GABA jest naturalnym neuroprzekaznikiem dzięki któremu ograniczamy nadmierne pobudzenie, co może pozytwnie wpłynąć na poziom stresu w naszym oragnizmie. Wspomaga nocna regeneracje organizmu i nasila produkcje hormonu wzrostu!

-
  • -WPŁYWA NA JAKOŚC SNU

  • -UŁATWIA ZASYPIANIE

  • -WSPOMAGA REGENRACJE

  • -NATURALNY NEUROPRZEKAŹNIK

  • -NASILA PROUDKCJE HORMONU WZROSTU

-

-

ALLNUTRITION GABA – organiczny związek chemiczny z grupy aminokwasów, który pełni funkcję głównego neuroprzekaźnika o działaniu hamującym w całym układzie nerwowym. Odkryto trzy receptory GABA (podtypu A, B i C). Receptory GABA typu A, obecne niemal na każdej komórce nerwowej, są miejscem działania wielu związków (agonistów receptora GABA).
-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Przyjmować 1-2 tabletki dziennie najlepiej ok. 60min przed snem

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Porcja 1cap
SKŁADNIKI GABA
Zawartość jednej porcji zaw:
Kwas gamma-aminomasłowy(GABA) 750 mg
Melatonina 1 mg
Szczegóły produktu
5902837721637

ALLNUTRITION GABA -  GABA jest naturalnym neuroprzekaznikiem dzięki któremu ograniczamy nadmierne pobudzenie, co może pozytwnie wpłynąć na poziom stresu w naszym oragnizmie. Wspomaga nocna regeneracje organizmu i nasila produkcje hormonu wzrostu!

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
90kaps
Forma
Kapsułki

Adaptogeny Kwasu Gamma-Aminomasłowego Allnutrition GABA 90kaps

Adaptogeny Kwasu Gamma-Aminomasłowego Allnutrition GABA 90kaps to produkt stworzony dla osób, które pragną poprawić jakość swojego snu. Jest to naturalny składnik, który reguluje poziom neuroprzekaźników w mózgu, dzięki czemu odczuwalna jest poprawa jakości snu, zwłaszcza u osób cierpiących na bezsenność.

Adaptogeny Kwasu Gamma-Aminomasłowego Allnutrition GABA 90kaps może zapewnić łatwiejszy i głębszy sen. Wielu użytkowników twierdzi, że sen jest bardziej odprężający, a oni całkowicie odzyskują siły po wstaniu. Jeśli chcesz poprawić jakość swojego snu, być bardziej wydajnym i mieć lepszy nastrój, to Adaptogeny Kwasu Gamma-Aminomasłowego Allnutrition GABA 90kaps to produkt idealny dla Ciebie.

Alergeny:

  • Nie zawiera żadnych alergenów.

Efekty:

  • Poprawa jakości snu i wyciszenie.
  • Redukcja stresu i napięcia.
  • Lepsze samopoczucie i więcej energii.

Aby maksymalnie wykorzystać efekty Adaptogeny Kwasu Gamma-Aminomasłowego Allnutrition GABA 90kaps, możesz połączyć go z innymi suplementami związanymi ze snem, jak np. Allnutrition Kwas Gamma-Aminomasłowy 5-HTP 100kaps z swiatsupli.pl, który pomaga zredukować stres, napięcie i zmęczenie. Dodatkowo, możesz skorzystać z Allnutrition Kwas Gamma-Aminomasłowy Melatonina 2.5mg 90kaps, który wspomaga regulację rytmu dobowego i zmniejsza czas zasypiania.

Adaptogeny Kwasu Gamma-Aminomasłowego Allnutrition GABA 90kaps to idealny produkt dla osób, które chcą poprawić jakość swojego snu, a także zredukować stres i napięcie. Łącząc go z innymi suplementami, możesz zoptymalizować jego działanie.

Inne produkty w tej kategorii