Szybki Powrót Do Formy! : Promaker PUMP + Creatine + WPC

Dostępny

Cena

129,00 zł
Brutto
Ilość

Brakuje 200,00 zł do DARMOWEJ dostawy!

Opis

PROMAKER PUMP

   

   

   

 • ZAPEWNIA IDEALNE ŚRODOWISKO ANABOLICZNE

 • POWODUJE NASILENIE POMPY MIĘŚNIOWEJ

 • NIEZWYKLE WYWAŻONE POŁĄCZENIE L-ARGININY i JABŁACZANU CYTRULINY

PROMAKER PUMP - Idealny produkt, najwyższej jakości stworzony dla najbardziej wymagających sportowców. Jest to jeden z najlepiej przebadanych oraz najpopularniejszych suplementów na rynku. Badania potwierdzają skuteczność PROMAKER PUMP w kwestii zwiększenia produkcji tlenku azotu. Zawiera Alfa ketoglutran L-argininy oraz jabłczan cytruliny. Przemyślane proporcje najbardziej odpowiadające naturalnie występującemu w mięśniach stosunkowi tych aminokwasów. Preparat jest zalecany dla sportowców różnych dyscyplin sportowych, trenujących rekreacyjnie i wyczynowo jako wspomaganie treningu.

 

  

  

-

-

-

-

 

DLACZEGO FIRMA PROMAKER?

Marka PROMAKER  to debiutant na polskim rynku - firma działa we współpracy z zawodowcami, jak i amatorami różnych dziedzin sportowych. Marka której stawia na pierwszym miejscu konsumenta i najwyższą jakoś swoich produktów, Produkty PROMAKER charakteryzują się idealną kompozycją dobranych składników aby finalnie uzyskać produkt z kompleksowym i możliwe najwyższym działaniu!

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Zamieszać 2 miarki proszku 10g z 250ml wody lub sok Wypić przed lub zaraz po zakończeniu treningu

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Substancje aktywne 1 Porcja (10g) w 100g
Alfa ketoglutran L-argninny 3500mg 35g
Jabłaczan Cytruliny 3500mg 35g

Składniki: Alfa ketoglutaran L-argininy, jabłaczan cytruliny, aromat, barwnik: czerwień buraczana, substancje słodzące: sukraloza, acesulfam-k. Ostrzeżenia: Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promienni słonecznych. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

            

            

PROMAKER GOLD CREATINE 500g

-

PROMAKER Gold Creatine - Idealny produkt, najwyższej jakości stworzony dla najbardziej wymagających sportowców. Jest to jeden z najlepiej przebadanych oraz najpopularniejszych suplementów na rynku. Badania potwierdzają skuteczność PROMAKER GOLD CREATINE w kwestii zwiększenia energii oraz siły. Monohydrat kreatyny jeszcze nigdy do tej pory nie był tak skuteczny! 

 • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MONOHYDRATU KREATYNY

 • DUŻA GAMA DOSTĘPNYCH SMAKÓW

 • ZWIELOKROTNIA PROCESY ANABOLICZNE, NIESAMOWICIE WAŻNE PRZY POWROCIE DO FORMY

 • POPRAWIA WYDOLNOŚĆ I REALNIE WPŁYWA NA WZROST SIŁY

 • IDEALNY SUPLEMENT DLA ZAWODOWCÓW ORAZ POCZĄTKUJĄCYCH

-

-

-

-

INFORMACJE OGÓLNE

Czym jest PROMAKER GOLD CREATINE


PROMAKER GOLD CREATINE to monohydrat kreatyny w najczystszej postaci- czyli najpopularniejsza forma tej substancji. W tej formie kreatyny każda jej cząsteczka tworzy parę z jedną cząsteczką wody, tworząc związek, który jest łatwo przyswajalny i uaktywnia się zaraz po dostaniu się do naszego organizmu.

PROMAKER GOLD CREATINE cechuje się głównie bardzo dobrymi, szybko widocznymi efektami od pierwszego „cyklu”. Występuje również w lepiej przyswajalnej formie, cechuje się ona bardzo dokładnym sproszkowaniem, dzięki czemu jakość produktu wzrasta.

Zaleca się dawkowanie od 5-10g na dobę w zależności od naszej wagi. Aby jak najlepiej wykorzystywać działania anaboliczne monohydratu należy zadbać o stałe dostarczanie go do organizmu, aby nasycenie naszych komórek mięśniowych było jak największe.

 

DLACZEGO FIRMA PROMAKER?

Marka PROMAKER  to debiutant na polskim rynku - firma działa we współpracy z zawodowcami, jak i amatorami różnych dziedzin sportowych. Marka której stawia na pierwszym miejscu konsumenta i najwyższą jakoś swoich produktów, Produkty PROMAKER charakteryzują się idealną kompozycją dobranych składników aby finalnie uzyskać produkt z kompleksowym i możliwe najwyższym działaniu!

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Spożyć od 5g do 10g dziennie, w przypadku dni treningowych. Najlepiej bezpośrednio przed oraz po treningu popijając 300ml wody.
Spożyć 5g dziennie, w przypadku dni nietreningowych o dowolnej porze dnia.

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki aktywne

5 g (1 porcja)

10 g (2 porcje)

100 g

Monowodzian kreatyny

5000 mg

10000 mg

100 g

- w tym kreatyna

4750 mg

9500 mg

95 g

                       

Składniki: Monohydrat kreatyny, witamina B6, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, barwnik: czerwień buraczana dla smaków w kolorze czerwonym lub betakaroten (dla smaków w kolorze żółtym), substancje słodzące: sukraloza, acesulfam-k.

             

                  

PROMAKER PRO WPC 900g

-

PROMAKER WPC 80 to odżywka białkowa która odzwierciedla najwyżej jakości białka na rynku, wspierająca budowę mięśni i dostarczającą niezbędnych aminokwasów; zawiera wysokiej klasy koncentrat białka serwatki  o dużej zawartości białka, przy niewielkiej podaży tłuszczu i węglowodanów;

-

 •  CZYSTSZE BIAŁKO SERWATKI

 •  SZYBKO PRZYSWAJALNE BIAŁKO DZIĘKI SPECJALNEMU PROCESOWI ULTRAFILTRACJI

 •  ŹRÓDŁO PEŁNOWARTOŚCIOWEGO, NIEZBĘDNEGO DLA MIĘŚNI BIAŁKA OD ZWIERZĘCEGO 

 •  POMAGA ZBUDOWAĆ MASĘ MIĘŚNIOWĄ

 •  DOSKONAŁE UZUPEŁNIENIE BIAŁKA W DIECIE

 •  WYSOKA ZAWARTOŚĆ BCAA

 •  PRZEPYSZNE SMAKI

-

-

-

-

INFORMACJE OGÓLNE

PROMAKER PRO WPC to najwyższej jakości koncentrat białka serwatkowego, zawierający w składzie 80% protein.To doskonałe źródło pełnowartościowego białka zwierzęcego o pełnym aminogramie, będące doskonałym budulcem masy mięśniowej.

Zastosowanie procesu ultrafiltracji, w którym skoncentrowana frakcja białkowa z serwatki zostaje zagęszczona przed wcześniejszym oddzieleniem od cukru mlecznego i tłuszczu co daje wysoką jakość produktu który charakteryzuje się szybkim poziomie wchłaniania oraz obniżoną zawartością tłuszczu i węglowodanów.

PROMAKER PRO WPC to doskonały wybór dla każdej osoby trenującej w celu uzupełnienia białka w diecie. Wysoka zawartość BCAA hamuje katabolizm mięśniowy i nasili syntezę protein.

-

DLACZEGO PRO WPC?

Marka PROMARKER to debiutant na polskim rynku - firma działa we współpracy z zawodowcami, jak i amatorami różnych dziedzin sportowych. Wspólnie z nimi opracowana została receptura oraz wachlarz smaków odżywki PROMAKER PRO WPC. Każda porcja dostarcza pełnowartościowych protein pochodzenia mlecznego, przy maksymalnie niskiej podaży węglowodanów i tłuszczów.

PROMAKER Gold WPC idealnie nadaje się zarówno po treningu, jak i w ciągu dnia, z powodzeniem można dodawać je do owsianki czy dietetycznych wypieków. Zastosowanie wyłącznie najwyższej jakości surowca gwarantuje optymalne wsparcie procesów anabolicznych niezależnie od okresu (budowa masy, redukcja) czy uprawianej dyscypliny sportowej. Dostarczając wzorowego źródła protein, można zdobywać sportowe szczyty z jeszcze większą satysfakcją!

-

ODKRYJ NIESAMOWITE SMAKI!

Oprócz niepodważalnych walorów odżywczych, PROMAKER PRO WPC to także niesamowite smaki do wyboru! Już dziś wypróbuj wszystkich i znajdź swój ulubiony!

-

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (około 30g = 3 miarki) rozpuścić w 200ml wody mleka.

Stosować w zależności od zapotrzebowania, 2-3 razy dziennie - szczególnie po treningu siłowym.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

                        

Pozostałe składniki: koncentrat białka serwatkowego/ aromat- w przypadku produktu smakowego (kakao dla smaku czekoladowego) emulgator - lecytyna sojowa, barwnik - czerwień buraczana lub betakaroten, substancja zagęszczająca - karboksymetyloceluloza, guma guar substancje słodzące - sukraloza, acesulfam -k-( tylko dla produktu smakowego). W przypadku niektórych smaków, zawartość białka może zmienić się +/- 2%.

Szczegóły produktu

Pragniesz wrócić do formy? Połączenie Pumpa,Kreatyny i WPC w jednym zestawie jak i w lepszej cenie.

Opinie

Napisz swoją opinię

Szybki Powrót Do Formy! : Promaker PUMP + Creatine + WPC

Szybki Powrót Do Formy! : Promaker PUMP + Creatine + WPC

Pragniesz wrócić do formy? Połączenie Pumpa,Kreatyny i WPC w jednym zestawie jak i w lepszej cenie.

Napisz swoją opinię
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Inne produkty w tej kategorii