Wsparcie wątroby Swanson Dandelion Root 515mg 60caps
 • Wsparcie wątroby Swanson Dandelion Root 515mg 60caps
 • Wsparcie wątroby Swanson Dandelion Root 515mg 60caps
 • Wsparcie wątroby Swanson Dandelion Root 515mg 60caps
 • Wsparcie wątroby Swanson Dandelion Root 515mg 60caps
 • Wsparcie wątroby Swanson Dandelion Root 515mg 60caps
 • Wsparcie wątroby Swanson Dandelion Root 515mg 60caps
 • Wsparcie wątroby Swanson Dandelion Root 515mg 60caps

Wsparcie Wątroby Mniszek Lekarski Swanson Dandelion Root 515mg 60kaps

5.00 / 5
1 opinii
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
5 szt.
Cena
22,89 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł

Swanson Dandelion Root - wątroba jest jednym z najważniejszych organów w ciele człowieka, odpowiada za około 500 funkcji takich jak: neutralizacja toksyn obecnych we krwi, wytwarza około 85% białek obecnych w osoczu, wytwarza i gromadzi glukozę. Aby organizm prawidłowo funkcjonował niezbędne jest aby wątroba prawidłowo funkcjonowała.

 • poprawia funkcjonowanie wątroby
 • usprawnia działanie układu trawiennego
 • chroni przed zwiększonym stężeniem cholesterolu
 • silny antyoksydant

Swanson Dandelion Root to suplement diety zawierający ekstrakt z korzenia Mniszka Lekarskiego, który dzięki wysokiej zawartości kwasu chicyrowego wykazuje bardzo silne właściwości przeciwutleniające i w bardzo dużym stopniu wspiera w ten sposób działanie wątroby. Dodatkowo Mniszek Lekarski pobudza wytwarzanie i wydzielanie żółci dzięki czemu poprawi się funkcjonowanie układu trawiennego.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Przyjmować 2 kapsułki dziennie do posiłku.

Szczegóły produktu
087614113364
5

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
60kaps
Forma
Kapsułki

Wsparcie Wątroby Mniszek Lekarski Swanson Dandelion Root 515mg 60kaps.

Wsparcie Wątroby Mniszek Lekarski Swanson Dandelion Root 515mg 60kaps. to naturalny suplement zawierający mniszek lekarski. Stosowanie mniszka lekarskiego przez wieki było znane. Jego właściwości lecznicze są dziś stale badane i wykorzystywane w medycynie. Mniszek lekarski jest szeroko stosowany jako naturalna metoda leczenia wielu problemów zdrowotnych, w tym problemów z wątrobą.

Wsparcie Wątroby Mniszek Lekarski Swanson Dandelion Root 515mg 60kaps. zawiera wysoką jakość mniszka lekarskiego i jest zalecany dla wszystkich, którzy chcą poprawić funkcjonowanie wątroby. Zawiera on mnóstwo przeciwutleniaczy, które chronią wątrobę przed szkodliwymi wolnymi rodnikami. Pomaga to zmniejszyć stan zapalny i zapobiegać uszkodzeniom wątroby. Poprawia także proces trawienia, a także zwalcza toksyny i wspomaga produkcję żółci.

Wsparcie Wątroby Mniszek Lekarski Swanson Dandelion Root 515mg 60kaps. jest łatwy w przyjmowaniu i można go łatwo przyjmować w każdej diecie. Jego naturalny skład jest wolny od składników syntetycznych, substancji zagęszczających, barwników i konserwantów. Jest wytwarzany w zgodzie z najwyższymi standardami jakości.

Aby maksymalnie wykorzystać efekt wsparcia wątroby, można łączyć suplement z innymi z Swiatsupli.pl, w tym:

 • Kurkuminę Swanson - Kurkumina Swanson jest wysokiej jakości suplementem zawierającym wyciąg z kurkumy, który ma silne właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. Pomaga zmniejszyć stan zapalny i zapobiega uszkodzeniom wątroby.
 • Olej z Ostropestu Plamistego - Jest to naturalny suplement zawierający związki aktywne, które pomagają w ochronie i regeneracji wątroby. Może pomóc zmniejszyć stan zapalny, a także wzmocnić funkcje wątroby.
 • Kwas Alfa-Liponowy - Jest to silny przeciwutleniacz, który może pomóc chronić wątrobę przed szkodliwymi wolnymi rodnikami. Pomaga zmniejszyć stan zapalny i poprawia ogólne funkcjonowanie wątroby.

Wsparcie Wątroby Mniszek Lekarski Swanson Dandelion Root 515mg 60kaps. to wysokiej jakości suplement zawierający mniszek lekarski, który może pomóc zwalczać toksyny i wspierać funkcjonowanie wątroby. Jest on łatwy w przyjmowaniu i można go łatwo przyjmować w każdej diecie. Dzięki wysokiej jakości składnikom i bezpiecznej formule, jest on idealnym uzupełnieniem dla osób, które chcą zwiększyć wsparcie wątroby. Aby maksymalnie wykorzystać efekt wsparcia wątroby, można łączyć suplement z innymi produktami z Swiatsupli.pl, w tym z kurkuminą Swanson, olejem z ostropestu plamistego i kwasem alfa-liponowym.

Inne produkty w tej kategorii

Opinie o produkcie
 • Avatar
  Jest ok!!!!! B
Średnia ocena: 51 - 5Ilość ocen:1