Witaminy Now Foods MK-7 Vitamin K-2 100 mcg 60vkaps

Witaminy K Now Foods Mk-7 Vitamin K-2 100mcg 60vkaps

NOW Foods
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h
9 szt.
Cena
64,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

NOW FOODS MK-7 Vitamin K-2 100mcg 60vcaps

NOW FOODS MK-7 Vitamin K-2 100 mcg 60 vcaps- kompleks mk-7 i witaminy K-2, to rewelacyjny produkt poprawiający stan kości, poprawiający krążenie jak i polepsza przyswajanie wapna.

  • -WSPIERA STAN KOŚCI
  • -ZWIĘKSZA WCHŁANIANIE WAPNIA
  • -POPRAWIA KRĄŻENIE

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

1 porcja (1 kapsułka) wraz z posiłkiem

Szczegóły produktu
733739009920
9

NOW FOODS MK-7 Vitamin 7K-2 100mcg 60vcaps- kompleks mk-7 i witaminy K-2, to rewelacyjny produkt poprawiający stan kości, poprawiający krążenie jak i polepsza przyswajanie wapna.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
60vkaps
Forma
Kapsułki

Now Foods MK-7 witamina K-2 100mcg 60vkaps - skuteczny suplement

Now Foods MK-7 witamina K-2 100mcg 60vkaps to skuteczny i naturalny suplement zawierający witaminę K2, która pomaga zadbać o zdrowy układ kostny. Suplement jest dostępny w postaci kapsułek zapewniających regularne i powtarzalne dawki. Witamina K2 MK-7 została pozyskana z naturalnego źródła, a więc krzemionki, co czyni ją bezpieczniejszą i bardziej skuteczną niż pozyskiwana z tradycyjnych źródeł. Można ją stosować zarówno przez osoby młode, jak i starsze w celu wzmocnienia kości.

Now Foods MK-7 witamina K-2 100mcg 60vkaps jest odpowiednia dla alergików, ponieważ nie zawiera alergenów. Składniki suplementu są wolne od glutenu, laktozy, soi, orzechów, zwierząt, skorupiaków, jaj, ryb, skrobi, drożdży, a także produktów pochodzenia zwierzęcego. Bezpieczna, naturalna formuła witaminy K2 MK-7 znacząco wzmacnia kości, a jednocześnie zmniejsza ryzyko wystąpienia złamań. Dzięki regularnemu stosowaniu witaminy K2 można osiągnąć wyższy poziom wapnia i zminimalizować zwapnienie tętnic.

Przyjmowanie suplementu Now Foods MK-7 witamina K-2 100mcg 60vkaps

Suplement Now Foods MK-7 witamina K-2 100mcg 60vkaps należy przyjmować 1 kapsułkę dziennie, najlepiej na czczo. Aby zwiększyć jej skuteczność, można ją przyjmować wraz z pożywieniem lub w połączeniu z innymi suplementami znajdującymi się w ofercie sklepu SwiatSupli.pl.

Now Foods MK-7 witamina K-2 100mcg 60vkaps można łączyć z innymi suplementami, takimi jak: witamina D3, magnez, wapń, kolagen, a także suplementy z witaminami A, C i E, aby zwiększyć skuteczność działania. Wszystkie te składniki, wraz z witaminą K2, pozwalają na szybsze wchłanianie wapnia, pomagają w zmniejszeniu ryzyka wystąpienia złamań i zadbaniu o zdrowie kości.

Efekty stosowania Now Foods MK-7 witamina K-2 100mcg 60vkaps

Korzyści płynące z przyjmowania Now Foods MK-7 witamina K-2 100mcg 60vkaps są widoczne już po krótkim czasie. Każdego dnia można zauważyć poprawę w obrębie kości, szkieletu i stawów. Wapń i inne składniki odżywcze szybko się wchłaniają, a wszystko to pozwala na długotrwałe utrzymanie pełnej sprawności.

Konsumenci wyrażający swoje opinie o produkcie Now Foods MK-7 witamina K-2 100mcg 60vkaps są bardzo zadowoleni z jego stosowania. Zgodnie z ich opiniami, suplement działa szybko i skutecznie, a także jest łatwy w stosowaniu, co czyni go bardzo wygodnym w użyciu. Wiele osób twierdzi, że po zastosowaniu tego produktu ich kości stały się silniejsze i bardziej zdrowe.

Zalecenia dla alergików

  • Nie przyjmować Now Foods MK-7 witamina K-2 100mcg 60vkaps, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników produktu.
  • Przed zastosowaniem suplementu należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
  • Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
  • Jeśli pojawi się reakcja alergiczna, skonsultuj się z lekarzem.

Inne produkty w tej kategorii