Lista produktów producenta Under Armour

Under Armour to amerykańska marka sportowej odzieży technicznej nowej generacji. Twórcą Under Armour jest Kevin Plank, zawodowy gracz futbolu amerykańskiego, którego sportowe doświadczenia doprowadziły do stworzenia t-shirtu idealnego. Stworzył materiał odprowadzający wilgoć, który nawet po długim czasie gry pozostaje suchy i lekki. Założeniem każdego produktu Under Armour jest zapewnienie komfortu, lekkości i suchości podczas każdego treningu, a tym samym uczynić sportowców lepszymi („To make athlets better”) i pomóc im osiągnąć jak najlepsze wyniki w wybranej dyscyplinie sportu.

Marka Under Armour powstała w 1996 roku w babcinym garażu ówczesnego 23-letniego studenta i kapitana uniwersyteckiej drużyny futbolu amerykańskiego, a dziś ma własne laboratoria badawcze, w których materiały do produkcji odzieży są doskonalone z sezonu na sezon. Zdecydowana większość produktów Under Armour nie zawiera w sobie ani jednego grama bawełny, a w pozostałych zastosowana została techniczna bawełna, która schnie pięć razy szybciej niż zwykła bawełna.

W USA Under Armour to druga najszybciej rozwijająca się spółka na amerykańskiej giełdzie, która obecnie podbija rynki na wszystkich kontynentach.


Under Armour to nie marka mody sportowej. Under Armour nie oferuje odzieży „dla każdego”, tylko skupia się na produkcji wyłącznie technicznie zaawansowanej odzieży z wyraźnym przeznaczeniem do uprawiania sportu.

W Polsce marka Under Armour pojawiła się w 2009 roku i z każdym rokiem zdobywa uznanie coraz większej liczby użytkowników.Strona której szukasz nie jest dostępna lub nie została odnaleziona.

Przejdź do:
Strona główna
Promocje

Wyszukaj ponownie to co szukasz