Suplement Prozdrowotny OstroVit R-ALA 90tab

Trawienie R-Alfa-Liponowy Ostrovit R-ALA 90tab

OstroVit
  Chwilowo niedostępny
Cena
39,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 269,00 zł

-

OstroVit R-ALA to preparat prozdrowotny o działaniu silnie antyoksydacyjnym, a także wspierającym gospodarkę glukozową organizmu; zawiera enancjomer popularnego kwasu alfa-liponowego - kwas R-alfa-liponowy;

  • POCHODNA KWAS ALFA-LIPONOWEGO
  • WYŻSZA BIODOSTĘPNOŚĆ I PRZYSWAJANIE ANIŻELI SAM KWAS ALA
  • PRZYCZYNIA SIĘ DO POPRAWY GOSPODARKI CUKROWEJ
  • WSPIERA ODCHUDZANIE
  • POMOCNE W ŁAGODZENIU EFEKTÓW CUKRZYCY

OstroVit R-ALA to preparat prozdrowotny o działaniu antyoksydacyjnym, wspomaga również gospodarkę glukozową organizmu. Wykazuje właściwości mimetyka insuliny, co znaczy, że naśladuje działanie tego ważnego hormonu, co w efekcie wywołuje poprawę jego wydzielania.

OstroVit R-ALA doskonale sprawdzi się jako preparat dla osób odchudzających się bądź cierpiących na cukrzycę i zaburzenia poziomu glukozy we krwi.

Kwas R-alfa-liponowy stanowi enancjomer popularnego kwasu ALA (alfa-liponowy) jednak jest jego bardziej oczyszczoną formą. W praktyce wykazuje skuteczniejsze działanie z uwagi na większą biodostępność.

R-ALA marki OstroVit to doskonały suplement dla sportowców wszelkich dyscyplin - prócz działania uwrażliwiającego tkanki na węglowodany, udowodniono znamienny wpływ na skuteczność przyswajania niektórych witamin i minerałów.

Preparat wykazuje bardzo silne działanie przeciwko stresowi oksydacyjnemu, dlatego wspiera ogólny stan zdrowia i samopoczucie. Świetnie wesprze naturalne bariery organizmu nie dopuszczając do przeniknięcia bakterii i mikrowirusów, szczególnie w okresie jesiennym.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Stosować 1 tabletkę do posiłku zawierającego węglowodany.

Szczegóły produktu
5903246220964

OstroVit R-ALA to preparat prozdrowotny o działaniu silnie antyoksydacyjnym, a także wspierającym gospodarkę glukozową organizmu; zawiera enancjomer popularnego kwasu alfa-liponowego - kwas R-alfa-liponowy;

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
90tab
Forma
Tabletki

Ostrovit R-ALA 90tab: suplement na trawienie

Ostrovit R-ALA 90tab to suplement diety, który wspiera trawienie i ułatwia przyswajanie składników odżywczych. Produkt zawiera kwas alfa-liponowy, który jest związkiem aktywnym wspomagającym organizm w trawieniu pożywienia. Dzięki regularnemu przyjmowaniu tego suplementu możemy zapobiegać występowaniu zaparć i wspierać prawidłową pracę jelit.

Kwas alfa-liponowy (R-ALA) jest pochodną witaminy B1. Występuje naturalnie w naszym organizmie i jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania. Niestety, organizm ludzki nie jest w stanie samodzielnie produkować R-ALA, więc aby nasz organizm go otrzymał, musimy go dostarczyć z zewnątrz. Ostrovit R-ALA 90tab to produkt, który zawiera wysokiej jakości kwas alfa-liponowy w postaci dodatku do żywności.

Ostrovit R-ALA 90tab to suplement, który można stosować w celu wsparcia trawienia i prawidłowego funkcjonowania jelit. Suplement jest łatwy w przyjmowaniu i można go łatwo przyjmować w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Wystarczy jedynie przyjmować 1 tabletkę dziennie, najlepiej po posiłku.

Aby zwiększyć efektywność suplementu Ostrovit R-ALA 90tab, można łączyć go z innymi produktami z tej samej kategorii oferowanymi przez sklep Swiatsupli.pl. W połączeniu z Ostrovit R-ALA 90tab można stosować produkty takie jak: Ostrovit Enzym Pro Plus 90tab, Enterosgel 250g, Ostrovit Probio Plus 30kaps, Ostrovit Detox Plus 90tab, Ostrovit B-vit Complex 60tab, Ostrovit Probio Complex 60tab.

Ostrovit R-ALA 90tab jest idealnym produktem do wspomagania trawienia. Suplement jest produkowany przez uznanego producenta, co gwarantuje jego wysoką jakość. Jeśli szukasz sprawdzonego suplementu na trawienie, Ostrovit R-ALA 90tab jest właściwym produktem, który powinieneś wybrać.

Inne produkty w tej kategorii