Suplement Prozdrowotny OstroVit Berberine 90tab

Trawienie Berberyna Ostrovit Berberine 90tab

OstroVit
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h
42 szt.
Cena
18,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Ostatni raz ten produkt został kupiony 29 minut temu.

OSTROVIT Berberyna 90tab

-

OSTROVIT Berberyna -to suplement prozdrowotny wspomagający metabolizm glukozy i gospodarki glukozowej organizmu, zawiera korzeń i łodygi berberyny dzięki czemu jest niezbędny dla diabetyków. Świetny suplement dzięki któremu możemy wspomóc nasza insulinę!

  • - UWRAŻLIWIA TKANKI NA DZIAŁANIE INSULINY

  • - POMAGA LEPIEJ WYKORZYSTYWAĆ WĘGLOWODANY

  • - WSPOMAGA SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

  • - STABILIZUJE POZIOM GLUKOZY WE KRWI 

  • - SWIETNIE NADAJE SIĘ JAKO SUPLEMENT WSPOMAGAJĄCY BUDOWANIE MASY MIĘSNIOWEJ -PRZY WYSOKOWĘGLOWODANOWYCH DIETACH

  • - SUPLEMENT DLA OSÓB CIERPIĄCYCH NA CUKRZYCĘ

-

-

OSTROVIT Berberyna to kompleksowy preparat wspomagający gospodarkę glukozową organizmu, pomocny w leczeniu insulinooporności i sprzyjający utracie tkanki tłuszczowej. Berberyna jest to związek który zalicza się do grupy alkaloidów. Często zaliczana do najsilniejszych naturalnych suplementów.

Zobacz nasz film: 

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (1 kapsułka) stosować kilka razy dziennie, najlepiej przyjmować do głównych posiłków bogatych w węglowodany.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki aktywne

1 porcja (1 tabletka)

Ekstrakt z korzenia i łodygi berberyny

400 mg

Szczegóły produktu
5902232619324
42

OSTROVIT Berberyna -to suplement prozdrowotny wspomagający metabolizm glukozy i gospodarki glukozowej organizmu, zawiera korzeń i łodygi berberyny dzięki czemu jest niezbędny dla diabetyków. Świetny suplement dzięki któremu możemy wspomóc nasza insulinę!

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
90tab
Forma
Tabletki

Trawienie Berberyna Ostrovit Berberine 90tab.

Trawienie Berberyna Ostrovit Berberine 90tab to naturalny preparat, który wykorzystuje wyciąg z kory hodżapu, składnik który ma wiele korzystnych właściwości wspomagających trawienie. Ten produkt jest doskonałym rozwiązaniem dla alergików, ponieważ nie zawiera żadnych składników alergenów, takich jak gluten, orzechy, laktoza, jaja itp.

Trawienie Berberyna Ostrovit Berberine 90tab działa poprzez wspomaganie trawienia i zmniejszenie uczucia głodu. Produkt ten zawiera specjalnie dobrane składniki, które są naturalnym źródłem błonnika, który pomaga regulować poziom glukozy we krwi. Wspomaga także pracę jelit i pomaga w trawieniu pokarmu. Produkt ten również pomaga wzmocnić układ immunologiczny.

Trawienie Berberyna Ostrovit Berberine 90tab powinny przyjmować osoby dorosłe 1 tabletkę qd (1 raz dziennie) przed posiłkiem lub ok. 2 godziny po nim. Produkt ten można łączyć z innymi suplementami, aby uzyskać jak największy efekt. Na przykład można go połączyć z produktami Ostrovit Omega 3, które wspomagają trawienie i zmniejszają uczucie głodu.

Użytkownicy produktu twierdzą, że Trawienie Berberyna Ostrovit Berberine 90tab doskonale działa na trawienie i pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia. Użytkownicy twierdzą również, że produkt ten pomaga im czuć się lepiej, zmniejszając uczucie głodu i dając im poczucie sytości.

Podsumowując, Trawienie Berberyna Ostrovit Berberine 90tab to doskonały produkt dla alergików, który pomaga wspomagać trawienie i regulować poziom glukozy we krwi. Pomaga też wzmacniać układ immunologiczny i zmniejszyć uczucie głodu. Produkt ten można łączyć z innymi produktami kontroli apetytu, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Użytkownicy są zadowoleni z efektów produktu i uważają, że jest to skuteczny sposób na poprawę trawienia.

Inne produkty w tej kategorii

Zobacz także