Suplementy i Odżywki

Niezależnie od tego, czy podejmowana aktywność fizyczna obejmuje ćwiczenia wytrzymałościowe (bieganie, pływanie, fitness) czy siłowe (podnoszenie ciężarów), ma ona przynieść jak najlepsze rezultaty. Jednym z kluczowych elementów, które wpływają na wyniki sportowe, jest zwiększenie wydolności organizmu oraz zbudowanie tkanki mięśniowej. W osiągnięciu tych celów pomogą suplementy diety i odżywki.

Pomagają one bowiem zapewnić uzupełnienie niedoborów składników odżywczych, witamin i składników mineralnych. Zapewniają lepszą wydajność treningu fizycznego, przyspieszają regenerację mięśni oraz polepszają samopoczucie, dbając o prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Dzięki temu pozytywnie wpływają na osiąganie lepszych efektów treningu.

W naszej ofercie znaleźć można m.in. odżywki białkowe, białkowo-węglowodanowe, węglowodanowe czy kreatynę. Odżywki białkowe zapewniają odpowiednią podaż białka, które konieczne jest do prawidłowego budowania mięśni oraz ich regeneracji po treningu. Odżywki węglowodanowe zapewniają łatwo dostępne węglowodany, które dostarczają energii w trakcie wykonywania aktywności fizycznej. 

Ważnym aspektem w diecie sportowców i osób aktywnych fizycznie jest odpowiednia podaż witamin i składników mineralnych. Zapewniają one prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych w organizmie np. produkcję czerwonych krwinek (żelazo, witamina B6, B12, B9), prawidłową mineralizację kośćca i tkanki łącznej (wapń, magnez, witamina D, witamina K) oraz prawidłowe działanie układu nerwowego (witaminy z grupy B, magnez). Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe z rodziny Omega 3 dbają o układ sercowo-naczyniowy, a witamina C wpływa na syntezę kolagenu, który buduje tkankę chrzęstną i odpowiada za zachowanie jej prawidłowej elastyczności.  

Nasze produkty to wysokiej jakości suplementy diety i odżywki, które wspomogą osiąganie sportowych celów. Są one przygotowane przez najlepszych specjalistów do spraw żywienia w sporcie, dzięki czemu osoby trenujące zarówno zawodowo, jak i rekreacyjnie znajdą tutaj produkty odpowiednio zbilansowane i dopasowane do swoich potrzeb.

Jest 901 produktów.

Pokazano 1-42 z 901 pozycji

Aktywne filtry

Witaminy

Suplement prozdrowotny Now Berberine Glucose Support 90softgels

Recenzje: 0

 Now Berberine Glucose Support   Now Berberine Glucose Support - to suplement prozdrowotny wspomagający metabolizm glukozy i gospodarki glukozowej organizmu, pomocny dla diabetyków. Dodatkowo zawiera Olej MCT który jest  bardzo szybko metabolizowany i dodaje nam błyskawicznie energii.      IDEALNY SUPLEMENT NA REDUKCJĘ OBNIŻA POZIOM CUKRU...

99,00 zł
Dostępny