Real Pharm Pre Pump 500g

Suplement Przedtreningowy Wieloskładnikowy RealPharm Pre Pump 500g

Real Pharm
  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
76,69 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł

Pre Pump

Jak szybko osiągnąć maksymalny efekt pompy mięśniowej? Jedynie z Pre Pump Real Pharm zapewni 100% satysfakcji z suplementacji oraz pozwoli dodatkowo zyskać niespotykaną w czasie stosowania innych preparatów wytrzymałość mięśni podczas każdego treningu!
Pre Pump to nie tylko najskuteczniejszy sposób na ekstremalną pompę mięśniową. Stosując nasz Shot przed treningiem maksymalnie skupisz uwagę na wykonywanych ćwiczeniach oraz odczujesz przypływ niezbędnej podczas ekstremalnego wysiłku energii, którą aktywnie zamienisz na zaskakujące efekty treningowe!

Jak działa Pre Pump?

Jedynie Pre Pump zawiera idealnie dobrane proporcje aktywnych substancji, które cechuje najwyższa i decydująca o ich skuteczności jakość. Preparat zawiera wysoką dawkę beta-alaniny, tauryny, cytruliny, glukuronolaktonu i kofeiny bezwodnej, dzięki czemu efekty stosowania suplementacji są niemal natychmiast odczuwalne! Dodatkową zaletą Pre Pump jest jego wygodna do zastosowania forma napoju, który doskonale uzupełnia niedobory kluczowych dla każdego sportowca substancji oraz zachwyca swoim smakiem.
Postaw na szybkość działania i doskonalą skuteczność w zaskakująco niskiej cenie – żaden inny suplement nie zapewni Ci tak spektakularnych efektów w porównywalnie krótkim czasie!
Idealnie napompowane mięśnie, zaskakująca wytrzymałość oraz dodatkowa dawka energii, to Twoja recepta na sukces! Z Pre Pump bez żadnych problemów osiągniesz każdy cel treningowy i znacznie poprawisz swoją motywację do działania!

Real Pharm zapewnia Ci jedynie najwyższej jakości suplementy, które wyróżnia skuteczność oraz wyjątkowo silne działanie. Zaufaj profesjonalistom i dołącz do grona zawodowych sportowców, którzy postawili na posiadającą gwarancję skuteczności i celowaną w konkretne oczekiwania suplementację!

Stosując Pre Pump zyskasz:

  • Efekt pompy mięśniowej, o którym zawsze marzyłeś
  • Lepszą koncentrację podczas treningów
  • Lepszą siłę i wytrzymałość mięśniową
  • Maksymalny efekt energetyczny
  • Lepiej odżywione i natlenione mięśnie

Pre Pump to suplement dedykowany zarówno zawodowcom, jak i osobom jedynie relaksującym się podczas treningów. Nie ważne czy ćwiczysz profesjonalnie, czy tylko pracujesz nad osiągnięciem idealnej sylwetki w celu poprawy wyglądu – Pre Pump pomoże Ci szybciej osiągnąć wyznaczone cele – przekonaj się, że możesz więcej!
Z powodu wysokiej zawartości kofeiny preparat nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, matki karmiące oraz dzieci, jak również wszystkich nadwrażliwych na jej działanie.

SKŁADNIKI AKTYWNE              
1 PORCJA

(11,51 G)

%ZDS
Alfa-ketoglutaran L-argininy

Beta alanina

Tyrozyna

Kofeina

L-cytrulina

Tauryna

Inozytol

Glukuronolakton

Magnez

Potas

Cynk

Żelazo

Mangan

Jod

Chrom

Miedź

Selen

2,5 g

2,5 g

500 mg

200 mg

750 mg

500 mg

100 mg

100 mg

140 mg

360 mg

2,5 mg

3,5 mg

0,5 mg

37,5 µg

10 µg

0,25 mg

13,75 µg

37%

18%

25%

25%

25%

25%

25%

25%

25%

ZDS – Zalecane Dzienne Spożycie dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000kcal), ** – brak ustalonej normy ZDS.

Szczegóły produktu
5902444702340

Pre Pump to suplement dedykowany zarówno zawodowcom, jak i osobom jedynie relaksującym się podczas treningów. Nie ważne czy ćwiczysz profesjonalnie, czy tylko pracujesz nad osiągnięciem idealnej sylwetki w celu poprawy wyglądu – Pre Pump pomoże Ci szybciej osiągnąć wyznaczone cele – przekonaj się, że możesz więcej!

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
500g
Forma
Proszek

Suplement Przedtreningowy Wieloskładnikowy RealPharm Pre Pump 500g - jak wykorzystać maksimum jego efektów?

Suplement Przedtreningowy Wieloskładnikowy RealPharm Pre Pump 500g jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą w pełni wykorzystać potencjał swoich treningów. Mieszanka aminokwasów i składników mineralnych ułatwia uzyskanie wyższego poziomu energii, poprawia wytrzymałość, a także pomaga w szybszym osiągnięciu celu. Wieloskładnikowy suplement pobudza metabolizm i zwiększa wytrzymałość, a dzięki swojej naturalnej formule jest bezpieczny dla zdrowia.

Suplement Przedtreningowy Wieloskładnikowy RealPharm Pre Pump 500g zawiera unikalną mieszankę aminokwasów w postaci AAKG (arginina alfa-ketoglutaranu), cytruliny i glutaminy. AAKG wspomaga syntezę tlenku azotu podczas ćwiczeń i zwiększa poziom wytrzymałości. Cytrulina pomaga organizmowi w osiągnięciu wyższego poziomu energii i wytrzymałości, a także zmniejsza zmęczenie po treningu. Glutamina wspomaga regenerację i odbudowę mięśni, co z kolei skutkuje szybszym przyrostem masy mięśniowej.

Aby zwiększyć efektywność suplementu Przedtreningowy Wieloskładnikowy RealPharm Pre Pump 500g, zalecamy połączenie go z innymi suplementami dostępnymi na stronie swiatsupli.pl. Aby zwiększyć poziom energii i wytrzymałości, zalecamy połączenie go z suplementem Beta-Alanina, który wspomaga syntezę laktydu, a także zwiększa poziom energii w ciele. By zwiększyć masę mięśniową, zalecamy połączenie go z suplementem białka, takim jak WPI (Wyciąg białka serwatkowego), który stanowi doskonałe źródło białka, witaminy i minerałów. Dla optymalnego wzrostu energii i wytrzymałości w czasie treningu zalecamy połączenie suplementu Przedtreningowy Wieloskładnikowy RealPharm Pre Pump 500g z suplementem Kreatyny, który wspomaga produkcję ATP, co ułatwia osiągnięcie wyższego poziomu wytrzymałości i wysiłkowości mięśni.

Suplement Przedtreningowy Wieloskładnikowy RealPharm Pre Pump 500g jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą w pełni wykorzystać potencjał treningów. Mieszanka aminokwasów i składników mineralnych wspomaga organizm w uzyskaniu wyższego poziomu energii, poprawia wytrzymałość, a także pomaga w szybszym osiągnięciu celu. Aby jeszcze bardziej wzmocnić efekty suplementu, zalecamy połączenie go z innymi produktami, takimi jak Beta-Alanina, WPI (Wyciąg białka serwatkowego) i Kreatyna, dostępnymi na stronie swiatsupli.pl.