Suplement Przedtreningowy Wieloskładnikowy Killer Labs 0-HR Pre-Workout 315g

Killer Stack Labs
  Chwilowo niedostępny
Cena
158,99 zł
Ilość


local_shipping Darmowa dostawa

KILLER STACK LABS 0-HR Pre-Workout 60 porcji

-

KILLER STACK LABS 0-HR Pre-workout doskonała formuła  przed treningowa zawarta w naboju! Opakowanie to nie jest przypadek, ta przedtreingówka jest zabójcza i pozowli Ci osiągnąć niesamowitą pompę treningową połączoną z ekstremalnym pobudzeniem, jednocześnie nie tracąc przy tym niezbędnego skupienia w czasie treningu dzięki dodatkowi alpha GPC i tyrozyny!

-

  • - AŻ 350mg KOFEINY!

  • - ALPHA GPC + TYROZYNA

  • - WSPIERA UCZUCIE POMPY MIĘŚNIOWEJ

  • - PODNOSI WYTRZYMAŁOŚĆ I ZWIĘKSZA SIŁĘ

  • - WSPOMAGA SKUPIENIE DO NIEWIARYGODNEGO POZIOMU

-

-

KILLER STACK LABS 0-HR Pre-workout to niezwykle zaawansowany pre-workout stworzony dla najbardziej zaawansowanych trenujących. Formuła produktu ma za zadanie nie tylko pobudzić, ale też zmaksymalizować koncentrację i regenerację, aby każdy kolejny trening był krokiem naprzód w rozwoju masy, wytrzymałości i siły mięśni.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Przyjmować jedną porcję (10g) na 20-30min przed treningiem.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki produktu:                                  1 porcja (10g)

Taurine                                         250mg*

Beta-alanina                                  2500mg

AAKG                                             1000mg*

Myo Inositol                                   300mg*

Creatube HCL                                 750mg*

Creatine Monohydrate                      2500mg*

L-Citruline                                       600mg*

Kofeina                                         350mg*

Theanine                                       50mg*

N0ACetyl L-Tyrosine                         200mg

Higenamina                                     30mg*

Alfa-GBC 50%                                  350mg*

Vitamina B12                                    0,035mg*

 Czarny piperz ekstrakt                      10mg*

*Referencyjna wartość spożycia nie określona.

Szczegóły produktu
735850250809

KILLER STACK LABS 0-HR Pre-workout doskonała formuła  przed treningowa zawarta w naboju! Opakowanie to nie jest przypadek, ta przedtreingówka jest zabójcza i pozowli Ci osiągnąć niesamowitą pompę treningową połączoną z ekstremalnym pobudzeniem, jednocześnie nie tracąc przy tym niezbędnego skupienia w czasie treningu dzięki dodatkowi alpha GPC i tyrozyny!

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
315g
Forma
Proszek

Suplement Przedtreningowy Wieloskładnikowy Killer Labs 0-HR Pre-Workout 315g – Przedtreningówki z Kreatyną

Suplement Przedtreningowy Wieloskładnikowy Killer Labs 0-HR Pre-Workout 315g to doskonały sposób, aby wycisnąć maksymalną wydajność z każdego dnia. Ten potężny suplement to mieszanka złożona z wielu składników wspomagających trening, w tym kreatyny, beta-alaniny i HMB.

Wieloskładnikowy Suplement Przedtreningowy Wieloskładnikowy Killer Labs 0-HR Pre-Workout 315g został zaprojektowany w celu poprawy wytrzymałości, energii i siły w trakcie treningu. Ten precyzyjnie skomponowany przedtreningówka wspomaga szybką regenerację po treningu i zwiększa wytrzymałość mięśni.

Ten niezwykły suplement może Ci pomóc poprawić swoje wyniki, zwiększyć wytrzymałość i zmaksymalizować wykorzystanie energii w trakcie ćwiczeń. Jest to idealny sposób, aby uzyskać maksymalne wyniki i poprawić swoją wytrzymałość.

Suplement Przedtreningowy Wieloskładnikowy Killer Labs 0-HR Pre-Workout 315g jest dobrze tolerowany przez większość osób. Zawiera on mieszankę składników, w tym witaminy, minerały, aminokwasy i inne składniki odżywcze, które są niezbędne do osiągnięcia maksymalnych wyników. Produkt nie zawiera żadnych sztucznych składników, w tym wypełniaczy, barwników, konserwantów ani sztucznych aromatów i smaków.

Uwaga alergików: Suplement Przedtreningowy Wieloskładnikowy Killer Labs 0-HR Pre-Workout 315g zawiera mleko, soję, a także składniki pochodzenia zwierzęcego.

Używając Suplement Przedtreningowy Wieloskładnikowy Killer Labs 0-HR Pre-Workout 315g, można uzyskać wyraźny wzrost energii, wytrzymałości i siły. Osoby korzystające z tego produktu mogą spodziewać się znacznych popraw w wydajności i wynikach, a także szybkiej regeneracji mięśni.

Aby maksymalizować efekt przy użyciu Suplementu Przedtreningowego Wieloskładnikowego Killer Labs 0-HR Pre-Workout 315g, należy połączyć go z innymi suplementami z oferty Swiatsupli.pl

  • Kreatyna Monohydrat: Ten suplement wspomaga wzrost i regenerację mięśni, a także ma pozytywny wpływ na wytrzymałość, szybkość i siłę.
  • BCAA: Składnik ten pomaga zapobiegać katabolizmowi mięśni, szybko go regenerując i zwiększając jego wytrzymałość.
  • Kofeina: Kofeina jest skutecznym środkiem pobudzającym, który pomaga zwiększyć wytrzymałość i siłę.
  • Żeń-szeń: Jest to silny adaptogen, który pomaga wzmocnić i wytrzymać dłuższy trening.
  • Witamina B12: Ten suplement wzmacnia układ odpornościowy i zwiększa zdolność organizmu do wytwarzania energii.

Suplement Przedtreningowy Wieloskładnikowy Killer Labs 0-HR Pre-Workout 315g to doskonały sposób na wyciskanie maksimum z każdego treningu. Ten niezwykły produkt doskonale sprawdzi się w przypadku osób chcących zwiększyć swoją wytrzymałość, siłę i wydajność. Aby maksymalnie wykorzystać potencjał tego suplementu, należy go połączyć z innymi suplementami z oferty Swiatsupli.pl.