Shot przedtreningowy FA Xtreme Napalm Igniter 24 x120 ml

Suplement Przedtreningowy Wieloskładnikowy Fitness Authority Xtreme Napalm Igniter Shot 120ml

Fitness Authority
  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
3,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł

Najwyższej jakości wieloskładnikowy preparat przedtreningowy. Stoworzy z myślą o zmaksymalizowaniu osiągów treningowych poprzez zwiększenie wytrzymałości, siły oraz pompy mięśniowej.

  • Niesamowita pompa mięśniowa

  • Potężny strzał energii, zamknięty w małej butelce

  • Polepszona koncentracja

  • Intensywny wysiłek fizyczny           

             

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Spożywać 1 porcję  (1 porcja = 30ml)

Szczegóły produktu
5902448251370
-5

Motywacja pełni kluczową rolę w osiągnięciach sportowych i kulturystycznych. Gdy stajesz się coraz większy, silniejszy i bardziej doświadczony, odkrywasz, że coraz trudniej o dalsze postępy, szczególnie bez odpowiedniego nastawienia psychicznego. Dlatego właśnie została zaprojektowana seria Xtreme Napalm®. Suplement diety Xtreme Napalm® w płynie to preparat dedykowany osobom prowadzącym aktywny tryb życia, polecany szczególnie przed planowanym wysiłkiem fizycznym, który wymaga również zwiększonej motywacji i koncentracji. Składniki produktu wspomagają organizm w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego i umysłowego. Zwiększają wytrzymałość, maksymalizują zdolność koncentracji oraz szybkość reakcji. Dodatkowo arginina w szybko przyswajalnej postaci powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, lepsze ukrwienie i pozwala dostarczyć więcej składników odżywczych do mięśni, aby mogły skuteczniej rosnąć. Potężne składniki aktywne, które wzajemnie nasilają swoje działanie zostały zamknięte w łatwiej do połknięcia płynnej formie.

           

Zalety płynnej postaci preparatu:

Szybkość wchłaniania kompozycji składników preparatu jest wyraźnie większa niż w przypadku tabletek czy kapsułek. Oznacza to wyraźnie szybsze działanie. W połączeniu z wygodnym, małym opakowaniem, które mieści się nawet w kieszeni, sprawia to, że używanie preparatu to czysta przyjemność i komfort.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Spożywać 1 porcję  (1 porcja = 30ml)

Informacje żywieniowe

Składniki aktywne W 1 porcji 30ml
Beta alanina (CaroSyn) 800mg
Tauryna 500mg
 Kofeina bezwodna 100mg
Glukuronolakton 62,5mg
 Izolat białka serwatkowego 12.5mg

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Pojemność
120ml
Forma
Płyn

Inne produkty w tej kategorii