Suplement Przedtreningowy Wieloskładnikowy FA Ice Pump Shot 120ml

Fitness Authority
check_circle   Dostępny - Dostawa w 24h
Wybierz smak:
Cena
4,49 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł

Ostatni raz ten produkt został kupiony 2 dni temu.

FA ICE Pump Shot 120ml

 

  

FA ICE Pump Shot 120ml -  jest to najwyższej jakości kompleksowy preparat przedtreningowy w formie shota o orzeźwiającym smaku. Stworzony z myślą o maksymalnym pobudzeniu naszego organizmu do działania oraz nasilenia efektów treningowych poprzez zwiększenie pompy mięśniowej i przepływu makroskładników do naszych mięśni. Dzięki Ice Pumpowi poczujemy duży zastrzyk energii oraz poprawę w zakresie skupienia i koncentracji poprawiając tym samym swe wyniki na treningu czy też zawodach. 

 

 

 • KOMPLEKSOWY PREPARAT PRZEDTRENINGOWY

 • WYGODNA FORMA SHOTA 

 • MAKSYMALNIE POBUDZA

 • NASILA POMPĘ MIĘŚNIOWĄ

 • POPRAWIA PRZEPŁYW MAKROSKŁADNIKÓW DO MIĘŚNI

 • POPRAWIA KONCENTRACJĘ 

 • NIECODZIENNY ORZEŹWIAJĄCY SMAK

Szczegóły produktu
5902448230139
2

FA ICE Pump Shot 120ml

 

  

FA ICE Pump Shot 120ml -  jest to najwyższej jakości kompleksowy preparat przedtreningowy w formie shota o orzeźwiającym smaku. Stworzony z myślą o maksymalnym pobudzeniu naszego organizmu do działania oraz nasilenia efektów treningowych poprzez zwiększenie pompy mięśniowej i przepływu makroskładników do naszych mięśni. Dzięki Ice Pumpowi poczujemy duży zastrzyk energii oraz poprawę w zakresie skupienia i koncentracji poprawiając tym samym swe wyniki na treningu czy też zawodach. 

 

 

 • KOMPLEKSOWY PREPARAT PRZEDTRENINGOWY

 • WYGODNA FORMA SHOTA 

 • MAKSYMALNIE POBUDZA

 • NASILA POMPĘ MIĘŚNIOWĄ

 • POPRAWIA PRZEPŁYW MAKROSKŁADNIKÓW DO MIĘŚNI

 • POPRAWIA KONCENTRACJĘ 

 • NIECODZIENNY ORZEŹWIAJĄCY SMAK

 

Składniki aktywne zawarte w preparacie:

Beta-alanina - ułatwia wykonanie dodatkowej pracy w postaci powtórzeń czy serii wspierając cały wysiłek i przekładając się na lepszy wynik aktywności. Suplement wzmacniający poprawiający wytrzymałość mięśni i zwiększający zdolności wysiłkowe całego organizmu. Substancja podawana do organizmu podnosi poziom karnozyny, która następnie uwalniana jest w odpowiedzi na spadek poziomu pH, a co za tym idzie - umożliwia dłuższe i cięższe sesje treningowe.

Cytrulina -  wspomaga regenerację i ogranicza bolesność mięśni po treningu. Dodaje energii i zmniejsza uczucie zmęczenia. Cytrulina ogranicza wytwarzanie amoniaku w reakcji na stres związany z aktywnością fizyczną, pełni istotną rolę w cyklu ornitynowym będącym ważnym szlakiem metabolicznym odpowiedzialnym za wytwarzanie energii i regenerację.

AAKG - skutecznie poprawia ukrwienie mięśni - efekt pompy mięśniowej. Dzięki lepszemu ukrwieniu zwiększa się transport substancji odżywczych do komórek mięśniowych. Ponadto ukrwienie te wpływa na zwiększenie transportu składników budujących komórki mięśniowe.  Jest to aminokwas enzogenny biorący udział w syntezie biologicznych związków takich jak: tlenek azotu, agmatyna oraz kreatyna. 

Kofeina - Pobudza ośrodkowy układ nerwowy oraz ośrodki wegetatywne: oddechowy, naczynioruchowy i nerwu błędnego. Wykazuje również doskonałe działanie termogenne – przekształca kalorie w ciepło podnosząc znacznie tempo przemiany materii. 

Betaina - wspiera procesy anaboliczne oraz obniżając poziom homocysteiny – działa przeciwmiażdżycowo.

Glicerol - Jest to alkohol polihydroksylowy. Stosowany w sportach siłowych oraz sylwetkowych w celu zmaksymalizowania pompy mięśniowej oraz poprawie wydolności mięśni w trakcie wysiłku. 

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA 

 Spożywać 1 porcję (1 porcja = 30 ml) na 20 minut przed planowaną aktywności fizyczną.

INFORMACJE ŻYWIENIOWE 

Składniki aktywne

W 1 porcji (30ml)

Jabłczan cytruliny

1500mg

- w tym cytrulina

1000mg

AAKG

500mg

- w tym L-arginina

350mg

Beta-alanina

800mg

Tauryna

500mg

Betaina

142,5mg

Glicerol

375mg

Kofeina bezwodna

100mg

Glukuronolakton

62.5mg

Izolat białka serwatkowego

12.5mg

 

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Pojemność
120ml
Forma
Płyn

Inne produkty w tej kategorii