• -8,40 zł

Suplement Przedtreningowy Wieloskładnikowy Activlab Crea Shot 2.0 500g

ActivLab
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
Wybierz smak:
Cena
62,99 zł
54,59 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 51,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Crea Shot 2.0 to preparat polecany do stosowania przed treningiem siłowym i wytrzymałościowym. Jest to połączenie kilku form kreatyny, beta-alaniny, argininy, glutaminy, witamin z grupy B i elektrolitów. Spożycie kreatyny zwiększa wydolność fizyczną podczas krótkotrwałych, powtarzających się ćwiczeń o dużej intensywności. Beta-Alanina jest składnikiem dwupeptydu karnozyny Beta-alanina opóźniając wystąpienie uczucia zmęczenia umożliwia wydłużenie czasu treningu.  Arginina jest aminokwasem spełniającym w organizmie wiele funkcji biochemicznych, m.in. jest prekursorem wydzielania tlenku azotu (NO).  Jedną z ról, jaką pełni NO w organizmie, jest uczestniczenie w rozszerzaniu naczyń krwionośnych.

Szczegóły produktu
5907368872537
4

Crea Shot 2.0 to preparat polecany do stosowania przed treningiem siłowym i wytrzymałościowym. Jest to połączenie kilku form kreatyny, beta-alaniny, argininy, glutaminy, witamin z grupy B i elektrolitów.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
500g
Forma
Proszek

Zalecenia

 • Activlab Crea Shot 2.0 500g jest wieloskładnikowym suplementem przedtreningowym, zawierającym minerały, aminokwasy i witaminy, które wspierają regenerację organizmu i przyczyniają się do osiągnięcia lepszych wyników treningowych.
 • Activlab Crea Shot 2.0 500g jest idealny dla osób aktywnych, które chcą uzyskać optymalny poziom energii i wytrzymałości treningowej.
 • Activlab Crea Shot 2.0 500g jest źródłem białka, węglowodanów i składników odżywczych, które pomagają w przygotowaniu do treningu i szybszym powrocie do formy po wysiłku fizycznym.
 • Activlab Crea Shot 2.0 500g jest łatwy w użyciu i szybko działa. Dodatkowo produkt zawiera kofeinę, która pozwala na szybkie pobudzenie i zwiększenie motywacji do ćwiczeń.
 • Activlab Crea Shot 2.0 500g jest doskonałym produktem do użycia przed treningiem, który może być z powodzeniem łączony z innymi produktami Swiatsupli.pl, aby maksymalnie wzmocnić skuteczność suplementu.
 • Suplement Przedtreningowy Wieloskładnikowy Activlab Crea Shot 2.0 500g to doskonały sposób na uzyskanie optymalnego poziomu energii i wytrzymałości treningowej. Produkt zawiera wiele składników odżywczych, w tym minerały, aminokwasy i witaminy, które wspierają regenerację organizmu i przyczyniają się do osiągnięcia lepszych wyników treningowych.

  Łatwy w użyciu i szybko działający

  Activlab Crea Shot 2.0 500g to łatwy w użyciu produkt, który szybko działa. Produkt zawiera kofeinę, która pozwala na szybkie pobudzenie i zwiększenie motywacji do ćwiczeń. Produkt jest więc doskonałym rozwiązaniem dla osób aktywnych, które chcą uzyskać optymalny poziom energii i wytrzymałości treningowej.

  Składniki odżywcze zaprojektowane dla Ciebie

  Activlab Crea Shot 2.0 500g jest źródłem białka, węglowodanów i składników odżywczych, które pomagają w przygotowaniu do treningu i szybszym powrocie do formy po wysiłku fizycznym. Dodatkowo, produkt został zaprojektowany tak, aby móc być z powodzeniem łączony z innymi produktami Swiatsupli.pl, aby maksymalnie wzmocnić skuteczność suplementu.

  Poznaj Activlab Crea Shot 2.0 500g

  Activlab Crea Shot 2.0 500g to wysoce skuteczny suplement przedtreningowy, który pomaga zwiększyć wytrzymałość i wytrzymałość. Produkt ten może z powodzeniem wspomóc osoby aktywne w dążeniu do osiągnięcia wymarzonych rezultatów. Używając tego produktu uzyskasz większe możliwości treningowe i będziesz mógł czerpać z niego korzyści. Aktywuj swoje możliwości teraz dzięki Activlab Crea Shot 2.0 500g!