Suplement Prozdrowotny Now Nac 1000mg 120tab

NOW Foods
  Chwilowo niedostępny
Cena
99,00 zł
Brutto
Ilość

local_shipping Darmowa dostawa


Opis

Suplement prozdrowotny Now Nac 1000mg 120tab

Suplement NAC - N-Acetyl Cysteine zawiera czystą N-Acetylocysteinę, która ma ogromny potencjał antyoksydacyjny i jest substratem używanym przez organizm do produkcji naturalnego Glutationu. Sprawia to, że NAC N-Acetyl Cysteine jest jednym z najskuteczniejszych sposobów ochrony organizmu przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników. W porcji znalazło się aż 1000 mg tego aminokwasu.  Dodatkowo producent wzbogacił preparat Molibdenem oraz Selenem.

- zwiększa produkcję glutationu
- usprawnia wytwarzanie i magazynowanie energii użytecznej biologicznie
- może poprawić odporność organizmu
- skraca czas regeneracji

Aminokwas N-Acetylocysteina może wspomagać regenerację i detoksyfikację. NAC może podnosić poziom Glutationu. Trójpeptyd - glutation, wytwarzany przy udziale cysteiny, jest zdecydowanie najsilniejszą substancja chroniącą nasz organizm przed wieloma toksynami.

now-foods.jpg

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA 

Stosować jedną tabletkę raz dziennie.

INFORMACJE ŻYWIENIOWE 

Składniki aktywne  1 tabletka 
N-Acetyl Cysteine (NAC) 1000 mgSzczegóły produktu
0000007988
Nowy produkt

Suplement NAC - N-Acetyl Cysteine zawiera czystą N-Acetylocysteinę, która ma ogromny potencjał antyoksydacyjny i jest substratem używanym przez organizm do produkcji naturalnego Glutationu. Sprawia to, że NAC N-Acetyl Cysteine jest jednym z najskuteczniejszych sposobów ochrony organizmu przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników. W porcji znalazło się aż 1000 mg tego aminokwasu.  Dodatkowo producent wzbogacił preparat Molibdenem oraz Selenem.

Inne produkty w tej kategorii