Suplement Pompujący Cytrulina Ostrovit Supreme Pure Citrulline 210g

OstroVit
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h
Wybierz smak:
Cena
38,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Ostatni raz ten produkt został kupiony 11 godzin temu.

OSTROVIT Supreme Pure Citrulline 210g

-

Supreme Pure Citrulline to suplement ograniczający zmęczenie i poprawiający wydolność mięśni, poprawia pompę azotową a także wzmaga przepływ krwi przez tkanki; zawiera cytrulinę - niebiałkowy aminokwas, który w połączeniu z kwasem jabłkowym tworzy jabłczan cytruliny - produkt o zwiększonej biodostępności i wchłanialności;

-

  • - KATALIZUJE ODBUDOWĘ AMONIAKU W CYKLU ORNITYNOWYM - ZWIĘKSZA REGENERACJĘ POWYSIŁKOWĄ I USPRAWNIA PRZEMIANY METABOLICZNE

  • - DODAJE ENERGII, PODNOSI WYDOLNOŚĆ, ZMNIEJSZA ZMĘCZENIE

  • - OGRANICZA BOLESNOŚĆ MIĘŚNI

  • - POPRAWIA PRZEPŁYW KRWI I POMPĘ MIĘŚNIOWĄ

  • - PRZECIWDZIAŁA KATABOLIZMOWI TKANEK - WSPIERA REDUKCJĘ TKANKI TŁUSZCZOWEJ

-

-

OstroVit Supreme Pure Citrulline to preparat podnoszący osiągi treningowe i wytrzymałość mięśni w trakcie i po wysiłku. Zawarta w suplemencie l-cytrulina została wzbogacona o kwas jabłkowy, dając jabłczan cytruliny - substancję o wyższej wchłanialności i biodostępności.

Suplement wspomaga regenerację i ogranicza bolesność mięśni po treningu. Dodaje energii i zmniejsza uczucie zmęczenia. Cytrulina ogranicza wytwarzanie amoniaku w reakcji na stres związany z aktywnością fizyczną, pełni istotną rolę w cyklu ornitynowym będącym ważnym szlakiem metabolicznym odpowiedzialnym za wytwarzanie energii i regenerację.

Supreme Pure Citrulline to produkt nasilający syntezę azotu i lepszy przepływ krwi, a co za tym idzie - lepszy transport substancji do komórek mięśniowych.

Działanie cytruliny potwierdzają badania i metaanalizy - suplement zdobył uznanie nie tylko bywalców siłowni, ale sportowców wytrzymałościowych, w tym biegaczy, wioślarzy czy nawet wieloboistów.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Stosować 3-6g (3g = 1/2 miarki) rozpuścić w szklance wody lub innego napoju.

Dni treningowe: 30 min przed treningu;

Dni bez treningu: nie stosować;

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki produktu:

1 porcja (3g)

100 g

Jabłczan cytruliny

3000 mg

100 g

- w tym L-cytrulina

2130 mg

71 g

Szczegóły produktu
5902232611649
10

Supreme Pure Citrulline to suplement ograniczający zmęczenie i poprawiający wydolność mięśni, poprawia pompę azotową a także wzmaga przepływ krwi przez tkanki; zawiera cytrulinę - niebiałkowy aminokwas, który w połączeniu z kwasem jabłkowym tworzy jabłczan cytruliny - produkt o zwiększonej biodostępności i wchłanialności;

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
210g
Forma
Proszek

Suplement Pompujący Cytrulina Ostrovit Supreme Pure Citrulline 210g

Suplement Pompujący Cytrulina Ostrovit Supreme Pure Citrulline 210g to wysoce skoncentrowany suplement zawierający czystą cytrulinę. Cytrulina jest ważnym aminokwasem, który odgrywa ważną rolę w wielu procesach metabolicznych. Dodatkowo zwiększa wytrzymałość mięśni i pozwala na zwiększenie wydajności treningu.

Suplement Pompujący Cytrulina Ostrovit Supreme Pure Citrulline 210g może być stosowany przez osoby dorosłe dla uzyskania wytrzymałości mięśni i optymalizacji wydajności treningu. Jak stosować suplement? Należy zażywać jedną porcję (5g) dziennie, najlepiej po treningu.

Informacje dla alergików:
  • Produkt może zawierać śladowe ilości glutenu, orzechów i innych produktów zbożowych.
  • Przed użyciem suplementu zalecamy skonsultowanie się z lekarzem.

Suplement Pompujący Cytrulina Ostrovit Supreme Pure Citrulline 210g wzmacnia wytrzymałość mięśni i zwiększa wydajność treningu. Dzięki cytrulinie zwiększa się produkcja tlenku azotu, który jest głównym czynnikiem regulującym procesy metaboliczne w organizmie, co pozwala na lepsze wykorzystanie energii podczas wysiłku fizycznego.

Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać efekty suplementu Pompującego Cytrulinę Ostrovit Supreme Pure Citrulline 210g, możesz go łączyć z innymi produktami dostępnymi w sklepie Swiatsupli.pl, takimi jak AAKG, Arginina i inne suplementy zawierające cytrulinę.

Suplement Pompujący Cytrulina Ostrovit Supreme Pure Citrulline 210g cieszy się pozytywnymi opiniami. Klienci zgłaszają, że suplement działa, jak powinien, zwiększając wytrzymałość mięśni i wydajność treningu. Zgodnie z informacjami, produkt dostarcza optymalnych korzyści, które przyczyniają się do osiągnięcia zamierzonych celów.