• -13,60 zł
Suplement pompujący BioTechUSA AAKG Shock 1000ml

Suplement Pompujący AAKG BioTechUSA AAKG Shock 1000ml

BioTechUSA
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
Wybierz smak:
Cena
118,59 zł
104,99 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 99,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

BIOTECHUSA AAKG Shock 1000ml

-

BIOTECHUSA AAKG Shock- zawiera aż 600mg alfa ketoglutaranu argininy (AAKG) w jednej porcji, w połączeniu z magnezem zniweluję on uczucie zmęczenia jednocześnie dając niesamowitą pompę treningową.

-

 • - ZWIĘKSZA PRODUKCJĘ TLENKU AZOTU

 • - USPRAWNIA TRANSPOSRT SUBSTANCJI ODŻYWCZYCH

 • - PRZYŚPIESZA REGENERACJĘ

 • - LEPSZE DOTLENIENIE MIĘŚNI

-

-

BIOTECHUSA AAKG Shock - niesamowita, płynna formuła AAKG od firmy BiotechUSA to innowacja wśród suplementów wspomagających produkcję tlenku azotu, które powodują lepsze ukrwienie mięśni, dzięki czemu nasze ciało będzie idealnie przygotowane do ciężkich treningów, oprócz tego nadając naszym mięśniom idealny efekt "pompy". Dzięki temu produktowi sprawimy, że transport innych substancji odżywczych będzie lepiej przetransportowana do naszego organizmu np. kreatyna. AAKG Shock od firmy BiotechUsa dodatkowo zawiera magnez, który wpływa na ponad 350 enzymów w naszym organizmie, przed treningiem może spowodować redukcję uczucia znużenia, zmęczenia i odpowiednio zregeneruje nasz organizm do ciężkiej pracy.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

25ml (1porcja) ok. 20 min przed treningiem.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

1 Porcja 25ml
Kalorie 24 kcal
Białko 6 g
Węglowodany 0 g
tłuszcze 0 g
L-Arginine Alpha Ketoglutrate 6 g
Magnez 80 mg 21%
Szczegóły produktu
5999076200337
9

BIOTECHUSA AAKG Shock- zawiera aż 600 mg alfa ketoglutaranu argininy (AAKG) w jednej porcji, w połączeniu z magnezem zniweluję on uczucie zmęczenia jednocześnie dając niesamowitą pompę treningową.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Pojemność
1000ml
Forma
Płyn

Zalecenia

 • Suplement Pompujący AAKG BioTechUSA AAKG Shock 1000ml zawiera wysokiej jakości argininę alfa-ketoglutanate (AAKG) co daje wyjątkowo silne i trwałe pompy.
 • AAKG Shock doskonale wspiera działanie wszystkich rodzajów ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych.
 • AAKG Shock jest idealny dla sportowców i osób trenujących zarówno w klubach fitness jak i w domu, umożliwiając osiągnięcie wyższych osiągnięć i rezultatów.
 • AAKG Shock jest gwarancją wymarzonych efektów i zadowolenia – szybsze regeneracja oraz poprawa wytrzymałości.
 • Dodatkowo można wybrać suplementy diety z naszego sklepu swiatsupli.pl, aby wzmocnić efekt suplementu AAKG Shock i maksymalnie wykorzystać jego potencjał.

 • Suplement Pompujący AAKG BioTechUSA AAKG Shock 1000ml to wyjątkowy produkt dla osób, które wymagają najwyższej jakości. Suplement oparty jest na potężnej, skoncentrowanej dawce argininy alfa-ketoglutaranu (AAKG), która w połączeniu ze specjalnie opracowanymi wspomagaczami (takimi jak między innymi Beta-Alanina i L-Glutamina), daje wyjątkowo silne i trwałe pompy.

  Wyjątkowe odżywianie – AAKG Shock

  Suplement Pompujący AAKG BioTechUSA AAKG Shock 1000ml to idealny produkt dla sportowców i osób trenujących zarówno w klubach fitness jak i w domu, które chcą osiągnąć wyższe osiągnięcia i rezultaty. AAKG Shock doskonale wspiera działanie wszystkich rodzajów ćwiczeń siłowych i wytrzymałościowych. Wyjątkowo silna dawka AAKG w połączeniu z antyoksydantem N-acetylo-L-cysteina rozszerza naczynia krwionośne i wspomaga transport tlenu do mięśni, dzięki czemu można wycisnąć z treningu maksimum. Ta wyjątkowa mieszanka składników sprawia, że AAKG Shock jest gwarancją wymarzonych efektów i zadowolenia – szybsze regeneracja oraz poprawa wytrzymałości.

  Ulepszone wyniki – suplementy diety

  AAKG Shock to doskonały wybór dla każdego, kto chce osiągnąć wyniki. Wszystkie składniki są starannie wyselekcjonowane, w celu jak najlepszego wykorzystania ich mocy. Aby maksymalnie wykorzystać potencjał produktu, należy dołączyć do niego odpowiednie suplementy diety. W naszym sklepie swiatsupli.pl znajdziecie Państwo szeroki wybór suplementów, w tym kreatyny, BCAA oraz witamin i minerałów, które czynią trening bardziej produktywnym.

  Podsumowanie

  Suplement Pompujący AAKG BioTechUSA AAKG Shock 1000ml to wyjątkowy produkt dla osób, które wymagają najwyższej jakości. Wyjątkowo silna dawka AAKG i wspomagaczy w połączeniu z odpowiednimi suplementami pozwala uzyskać wyjątkowe efekty i zadowolenie oraz szybszą regenerację i poprawę wytrzymałości. Wybierz Suplement Pompujący AAKG BioTechUSA AAKG Shock 1000ml i uzyskaj wymarzone rezultaty!

  Inne produkty w tej kategorii