Filtruj według

Płeć
Forma
Pojemność
Kategorie
Cena
Filtruj

Lista produktów producenta Smart shake

Smart Shake

Szukasz sposobu na produkt idealnie zaprojektowany do codziennego użytkowania? Chcesz wzbogacić swój dzień o dodatkowe porcje płynu, ale zazwyczaj zapominasz je wypijać lub po prostu nie zabierasz butelki do pracy? Skorzystaj z poręcznych i estetycznych oraz wytrzymałych shakerów, które pozwolą Ci na zabranie ze sobą aż 750 ml płynu.

 

Shaker może śmiało posłużyć również do szybkiego przygotowania koktajli, napojów wysokobiałkowych lub po prostu do picia wody, jeśli zazwyczaj masz problem z picia ze standardowej butelki lub szklanki. Twój nowy Smart Shake może pomóc Ci na przykład w urozmaiceniu picia zwykłej wody. We wnętrzu możesz umieścić miętę, kawałki cytryny, owoce lub ogórka po to, aby nadać wodzie smak i jeszcze lepiej odżywić swoje ciało. 

Smart Shake Polska

Skorzystanie z produktów od Smart Shake Polska to doskonały wybór, jeśli chcesz znaleźć shaker o nowoczesnym wyglądzie, który idealnie trzymała ciepło i zimno. Dzięki niemu przygotowanie płynnych posiłków i napoju nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

 

Każde z dostępnych rozwiązań charakteryzuje się doskonałą szczelnością i najwyższą jakością materiałów. W dodatku produkty posiadają w zestawie sitko. Dzięki niemu możesz napić się swojego ulubionego białka bez grudek. Dlaczego warto zastosować Smart Shake w swojej codzienności?

 

-       Wyjątkowy i estetyczny sposób na nawodnienie naszego organizmu

-       Wygodna forma przenoszenia posiłków płynnych w dowolne miejsce do pracy lub na uczelnię

-       Możliwość rozrobienia odżywki białkowej bez grudek zaraz po treningu lub w trakcie pracy w biurze

-       Najwyższa jakość wytrzymałego materiału i ciekawy design

-       Konkurencyjna cena i niezawodność urządzeń

-       Sitko dołączone w zestawie, które usprawnia działanie shakera każdego dnia

-       Produkt łatwy w utrzymaniu czystości i estetycznego wyglądu oraz nienagannej kondycji

Shaker Smart Shake Polska - cena

Chcesz sprawdzić cenę lub zapoznać się z dostępnymi rozwiązaniami? Koniecznie sprawdź asortyment od Smart Shake Polska i wybierz konkurencyjne cena za jakość produktów, która Cię zachwyci. Zadbaj o dostosowanie swojego asortymentu do aktywności fizycznych do standardów i wymagań, które mają dla Ciebie znaczenie.

 

 

Już dziś zapoznaj się z dostępnymi produktami o dużej pojemności, które pomogą Ci na proste i szybkie transportowanie wody, odżywki białkowej lub innego napoju na trening, do pracy czy na uczelnię. Bez najmniejszego problemu możesz wykorzystać ten wytrzymały i poręczny gadżet na zewnątrz, jak i w domu. Wybór należy tylko do Ciebie!