Shot Przedtreningowy Wieloskładnikowy Kevin Levrone Shaaboom Pump Shot 120ml

Fitness Authority
check_circle   Dostępny - Dostawa w 24h
Wybierz smak:
Cena
4,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł

Ostatni raz ten produkt został kupiony 2 dni temu.

Kevin Levrone Shaaboom Pump Shot 120 ml

 

Kevin Levrone Shaaboom Pump Shot to suplement przedtreningowy typu pre-workout w wygodnej, łatwej do przechowania formie ampułki. Działa pobudzająco, wspiera pompę mięśniową i koncentrację. Zawiera kofeinę i inne substancje wspierające aktywność fizyczną.

 

  • DZIAŁA POBUDZAJĄCO

  • ZWIĘKSZA WYTRZYMAŁOŚĆ

  • NASILA POMPĘ MIĘŚNIOWĄ

  • POPRAWIA ZDOLNOŚCI WYSIŁKOWE

  • WYGODNA FORMA UŻYCIA

 

Szczegóły produktu
5901764782704
31

Kevin Levrone Shaaboom Pump Shot 120 ml

 

Kevin Levrone Shaaboom Pump Shot to suplement przedtreningowy typu pre-workout w wygodnej, łatwej do przechowania formie ampułki. Działa pobudzająco, wspiera pompę mięśniową i koncentrację. Zawiera kofeinę i inne substancje wspierające aktywność fizyczną.

 

  • DZIAŁA POBUDZAJĄCO

  • ZWIĘKSZA WYTRZYMAŁOŚĆ

  • NASILA POMPĘ MIĘŚNIOWĄ

  • POPRAWIA ZDOLNOŚCI WYSIŁKOWE

  • WYGODNA FORMA UŻYCIA

  

Składniki aktywne zawarte w produkcie : 

Cytrulina -  wspomaga regenerację i ogranicza bolesność mięśni po treningu. Dodaje energii i zmniejsza uczucie zmęczenia. Cytrulina ogranicza wytwarzanie amoniaku w reakcji na stres związany z aktywnością fizyczną, pełni istotną rolę w cyklu ornitynowym będącym ważnym szlakiem metabolicznym odpowiedzialnym za wytwarzanie energii i regenerację.

Beta-alanina - ułatwia wykonanie dodatkowej pracy w postaci powtórzeń czy serii wspierając cały wysiłek i przekładając się na lepszy wynik aktywności. Suplement wzmacniający poprawiający wytrzymałość mięśni i zwiększający zdolności wysiłkowe całego organizmu. Substancja podawana do organizmu podnosi poziom karnozyny, która następnie uwalniana jest w odpowiedzi na spadek poziomu pH, a co za tym idzie - umożliwia dłuższe i cięższe sesje treningowe.

Tauryna - Bierze udział w transporcie kreatyny do mięśni, działa antykataboliczne, wspomaga regenerację po długich i wyczerpujących treningach oraz redukuje objawy zmęczenia fizycznego. Jest ona aminokwasem pełniącym w organizmie człowieka funkcję neuroprzekaźnika, a także dbającym o prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

AAKG - skutecznie poprawia ukrwienie mięśni - efekt pompy mięśniowej. Dzięki lepszemu ukrwieniu zwiększa się transport substancji odżywczych do komórek mięśniowych. Ponadto ukrwienie te wpływa na zwiększenie transportu składników budujących komórki mięśniowe.  Jest to aminokwas enzogenny biorący udział w syntezie biologicznych związków takich jak: tlenek azotu, agmatyna oraz kreatyna. 

Kofeina - Pobudza ośrodkowy układ nerwowy oraz ośrodki wegetatywne: oddechowy, naczynioruchowy i nerwu błędnego. Wykazuje również doskonałe działanie termogenne – przekształca kalorie w ciepło podnosząc znacznie tempo przemiany materii. 

Glukuronolakton - Jest to metabolit glukozy wykazujący duży potencjał termogeninczny oraz detoksykacyjny. Substancja ta w dużej mierze podnosi osiągi treningowe usprawniając nasz układ ruchowy oraz usuwając toksyny z naszego organizmu

 

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Spożyć jedną porcję (30 ml) 30 min przed treningiem. Przed użyciem wstrząsnąć.

Informacje żywieniowe 

Składniki aktywne w 1 porcji (30ml)
Jabłczan cytruliny 150mg
- w tym cytrulina 100mg
AAKG 500mg
- w tym L-arginina 350mg
Beta alanina 800mg
Tauryna 500mg
Kofeina bezwonna 100mg
Glukuronolakton 62,5mg
Izolat białka serwatkowego 12,5mg

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Pojemność
120ml
Forma
Płyn

Inne produkty w tej kategorii