Shot Przedtreningowy Wieloskładnikowy 7Nutrition Bomb Shot 60ml

7 Nutrition
check_circle   Dostępny - Dostawa w 24h
20 szt.
Cena
4,49 zł
Ilość

Dostawa już od: 12,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł

Połączenie Beta-Alaniny, Cytruliny, Kofeiny oraz Tauryny w optymalnych dawkach połączonych  w jednym shocie.  Profesjonalne wsparcie energią przed treningiem.


  • SZYBKI WYRZUT ENERGII

  • WZROST POMPY MIĘŚNIOWEJ

  • PRZEDŁUŻONE DZIAŁANIE POPRZEZ OBECNOŚĆ W SKŁADZIE JABŁCZANU CYTRULINY

  • WZROST PRODUKCJI KOLAGENU


ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Stosować 1/2 butelki przed lub w trakcie treningu. Nie przekraczać 1 porcji w ciągu dnia. Wstrząsnąć przed użyciem. Spożyć w ciągu 24 godzin po otwarciu.

Szczegóły produktu
5901597314363
20

Cztery składniki skoncentrowane w potężnym shocie energetycznym.


Beta-Alanina jest aminokwasem będącym prekursorem i budulcem karnozyny. Zwiększa jej nasycenie w komórkach mięśniowych. Beta-Alanina bardzo mocno wpływa na wyrzut energii, która stymuluje i budzi mięsień przed treningiem. Działa jak nagły wstrząs energetyczny dla Twojego organizmu.


Jabłczan Cytruliny bezpośrednio zwiększa produkcję tlenku azotu (NO) jeszcze mocniej wpływając na ukrwienie i waskularyzację (użylenie). Dzięki solidnej dawce tego aminokwasu będziesz odczuwał dodatkową pompę mięśniową, a Twoje żyły będą jeszcze bardziej widoczne. Wydłuża działanie pozostałych składników BOMB-a


Kofeina wpływa na działanie ośrodkowego układu nerwowego oraz zwiększa metabolizm jako taka jest używana zarówno w celach konsumpcyjnych oraz leczniczych. Zmniejsza odczucie zmęczenia fizycznego i przywraca ostrość umysłu w warunkach słabości lub sennego nastroju. Kofeina wpływa głównie na wyższy szczebel układu nerwowego, działając pobudzająco, zwiększając koncentrację i uwagę, ułatwiając formułowanie myśli i ogólną koordynację ciała.


Tauryna to aminokwas, który powstaje z merioniny i cysteiny. Jest niezbędna w procesach przemiany białek ustrojowych. Pełni rolę skutecznego transportera składników budujących tkankę mięśniową.ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA


Stosować 1/2 butelki przed lub w trakcie treningu. Nie przekraczać 1 porcji w ciągu dnia. Wstrząsnąć przed użyciem. Spożyć w ciągu 24 godzin po otwarciu.


INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki aktywne

30ml

60ml

Beta-Alanina

2.50g

5.00g

Jabłczan Cytruliny

500mg

1g

Tauryna

500mg

1g

Kofeina Bezwodna

250mg

500mg

Glukoronolakton

125mg

250mg

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Pojemność
60ml
Forma
Płyn

Inne produkty w tej kategorii