Shot Przedtreningowy Wieloskładnikowy 7Nutrition Bomb Shot 60ml

7 Nutrition
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h
57 szt.

Rabaty ilościowe

Ilość
Cena po rabacie
Oszczędzasz
Kup teraz
12
4,66 zł
3,96 zł
Cena
4,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,49 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Połączenie Beta-Alaniny, Cytruliny, Kofeiny oraz Tauryny w optymalnych dawkach połączonych  w jednym shocie.  Profesjonalne wsparcie energią przed treningiem.

  • SZYBKI WYRZUT ENERGII

  • WZROST POMPY MIĘŚNIOWEJ

  • PRZEDŁUŻONE DZIAŁANIE POPRZEZ OBECNOŚĆ W SKŁADZIE JABŁCZANU CYTRULINY

  • WZROST PRODUKCJI KOLAGENU

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Stosować 1/2 butelki przed lub w trakcie treningu. Nie przekraczać 1 porcji w ciągu dnia. Wstrząsnąć przed użyciem. Spożyć w ciągu 24 godzin po otwarciu.

Szczegóły produktu
5901597314363
57

Cztery składniki skoncentrowane w potężnym shocie energetycznym.

Beta-Alanina jest aminokwasem będącym prekursorem i budulcem karnozyny. Zwiększa jej nasycenie w komórkach mięśniowych. Beta-Alanina bardzo mocno wpływa na wyrzut energii, która stymuluje i budzi mięsień przed treningiem. Działa jak nagły wstrząs energetyczny dla Twojego organizmu.

Jabłczan Cytruliny bezpośrednio zwiększa produkcję tlenku azotu (NO) jeszcze mocniej wpływając na ukrwienie i waskularyzację (użylenie). Dzięki solidnej dawce tego aminokwasu będziesz odczuwał dodatkową pompę mięśniową, a Twoje żyły będą jeszcze bardziej widoczne. Wydłuża działanie pozostałych składników BOMB-a

Kofeina wpływa na działanie ośrodkowego układu nerwowego oraz zwiększa metabolizm jako taka jest używana zarówno w celach konsumpcyjnych oraz leczniczych. Zmniejsza odczucie zmęczenia fizycznego i przywraca ostrość umysłu w warunkach słabości lub sennego nastroju. Kofeina wpływa głównie na wyższy szczebel układu nerwowego, działając pobudzająco, zwiększając koncentrację i uwagę, ułatwiając formułowanie myśli i ogólną koordynację ciała.

Tauryna to aminokwas, który powstaje z merioniny i cysteiny. Jest niezbędna w procesach przemiany białek ustrojowych. Pełni rolę skutecznego transportera składników budujących tkankę mięśniową.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA


Stosować 1/2 butelki przed lub w trakcie treningu. Nie przekraczać 1 porcji w ciągu dnia. Wstrząsnąć przed użyciem. Spożyć w ciągu 24 godzin po otwarciu.

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki aktywne

30ml

60ml

Beta-Alanina

2.50g

5.00g

Jabłczan Cytruliny

500mg

1g

Tauryna

500mg

1g

Kofeina Bezwodna

250mg

500mg

Glukoronolakton

125mg

250mg

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Pojemność
60ml
Forma
Płyn