• -14,00 zł

Regeneracja Stawów Kompleks Norsa Pharma Collagen Nucleo 30sasz

Norsa Pharma
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
17 szt.
Cena
129,99 zł
115,99 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 129,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Ostatni raz ten produkt został kupiony 5 godzin temu.

Norsa Pharma Collagen Nucleo to suplement diety będący specjalnym połączeniem kolagenu rybiego i wołowego, witaminy C oraz kompleksu pięciu nukleotydów. Produkt wspierający zdrowie i bezpieczeństwo naszych stawów oraz kondycję włosów, skóry oraz paznokci.

Regeneracja Stawów Kompleks Norsa Pharma Collagen Nucleo 30sasz - dlaczego warto kupić?

  • Suplement w formie saszetek
  • Pozbawiony dodatków smakowych, barwników, aromatów i substancji słodzących
  • Łatwy w stosowaniu jako dodatek do ulubionego napoju czy posiłku
  • Korzystny wpływ na kondycję skóry, włosów oraz paznokci
  • Zawiera dwa uzupełniające się źródła kolagenu najwyższej jakości – zawiera hydrolizat kolagenu wołowego oraz hydrolizat kolagenu rybiego z dorsza
  • Wspomaga renegację stawów oraz chroni je przed potencjalnymi kontuzjami
  • Nukleotydy poprawiają funkcjonowanie i żywotność komórek w organizmie

Zalecany sposób użycia:

1 saszetka dziennie, całą zawartość saszetki dodać do posiłku lub napoju. Dokładnie wymieszać i spożyć.

Szczegóły produktu
5905669770163
17

Norsa Pharma Collagen Nucleo to suplement diety będący specjalnym połączeniem kolagenu rybiego i wołowego, witaminy C oraz kompleksu pięciu nukleotydów. Produkt wspierający zdrowie i bezpieczeństwo naszych stawów oraz kondycję włosów, skóry oraz paznokci.

Kolagen to jeden z najważniejszych białek występujących w ludzkim organizmie. Jest obecny prawie we wszystkich ludzkich tkankach. Stanowi podstawowy element budujący m.in. skórę, ścięgna, kości, stawy, rogówkę oka. Odpowiada za produkcję mazi stawowej, twardość chrząstki, nawilżenie skóry oraz prawidłowe odnawianie się naskórka. Wpływa na spoistość, wytrzymałość oraz elastyczność tkanki łącznej. Posiada również wyjątkową zdolność wiązania wody, dzięki czemu skóra utrzymuje prawidłową jędrność.

Witamina C jest istotnym elementem w procesie syntezy kolagenu, buduje on naczynia krwionośne oraz tkanki stawowe, nasilenie jego wytwarzania wzmacnia strukturę stawów chroniąc przed urazami a także wzmacnia ściany naczyń krwionośnych.

Nukleotydy jest to grupa związków chemicznych, bardzo ważnych dla ludzkiego organizmu. Odgrywają bardzo ważną rolę w powstawaniu DNA i RNA, a dodatkowo uczestniczą w wielu procesach biochemicznych, między innymi w magazynowaniu energii podczas dnia. Zapotrzebowanie na nukleotydy wzrasta w przypadkach ciężkich chorób układu immunologicznego, występowaniu stanów zapalnych oraz w okresach silnych przeciążeń organizmu.

Zalecany sposób użycia:

1 saszetka dziennie, całą zawartość saszetki dodać do posiłku lub napoju.

Dokładnie wymieszać i spożyć.

Informacje żywieniowe:

Składniki aktywne Dzienna porcja - 1 saszetka RWS
Hydrolizat kolagenu wołowego 3500 mg
Hydrolizat kolagenu z dorsza (Gadus morhua) 1500 mg
Witamina C 100 mg 125%
5’-Monofosforan urydyny 50 mg
5’-Monofosforan cytydyny 25 mg  –
5’-Monofosforan inozyny 8 mg
5’-Monofosforan guanozyny 6 mg  –
Składniki: hydrolizat kolagenu wołowego, hydrolizat kolagenu rybiego z dorsza (Gadus morhua), L-askorbinian sodu (witamina C),  sól disodowa 5′-monofosforanu urydyny, 5′-monofosforan cytydyny, sól disodowa 5’-monofosforanu inozyny, sól disodowa 5’-monofosforanu guanozyny, 5’-monofosforan adenozyny.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
30sasz
Forma
Saszetki

Regeneracja Stawów Kompleks Norsa Pharma Collagen Nucleo 30sasz

Regeneracja Stawów Kompleks Norsa Pharma Collagen Nucleo 30sasz to produkt, który został stworzony z myślą o osobach, które pragną dbać o swoje stawy i zmniejszyć dolegliwości bólowe. Preparat ten został stworzony z naturalnych składników, aby zapewnić optymalną ochronę i regenerację stawów. Norsa Pharma Collagen Nucleo 30sasz składa się z trzech składników aktywnych: kolagenu, żelaza i witaminy C. Wszystkie składniki tego preparatu są łatwo przyswajalne i szybko się wchłaniają.

Norsa Pharma Collagen Nucleo 30sasz jest niezwykle skuteczny w regeneracji stawów i zapobieganiu powstawania urazów. Zawarty w preparacie kolagen jest niezbędny do budowy i odnowy tkanki chrzęstnej i ścięgien, a żelazo i witamina C zapewniają optymalną ochronę i wzmocnienie stawów. Produkt ten jest szczególnie polecany osobom, które uprawiają aktywność fizyczną, ze względu na wysoką zawartość składników odżywczych.

Dodatkowo Norsa Pharma Collagen Nucleo 30sasz zapobiega powstawaniu stanów zapalnych stawów i zmniejsza ból. Może być stosowany jako terapia wspomagająca przy reumatoidalnym zapaleniu stawów i innych stanach zapalnych. Produkt ten jest łatwy w użyciu, ponieważ można go łatwo przyjmować w postaci kapsułek.

Aby uzyskać jak najlepszy efekt z Regeneracji Stawów Kompleks Norsa Pharma Collagen Nucleo 30sasz, należy stosować go z innymi suplementami. Swiatsupli.pl poleca łączenie go z Bioactive Collagen Peptide, Aliness MSM i NOW Foods Glucosamine & Chondroitin, aby maksymalnie wzmocnić stawy. Te trzy suplementy działają synergicznie w celu zwiększenia jakości i elastyczności stawów, aby zapobiec powstawaniu urazów i zmniejszyć ból.

Wniosek jest prosty - Regeneracja Stawów Kompleks Norsa Pharma Collagen Nucleo 30sasz to doskonały produkt dla osób, które szukają skutecznego i wysoce skutecznego sposobu na regenerację stawów i zapobieganie urazom. W połączeniu z innymi suplementami, takimi jak Bioactive Collagen Peptide, Aliness MSM i NOW Foods Glucosamine & Chondroitin, Norsa Pharma Collagen Nucleo 30sasz będzie idealnym rozwiązaniem dla osób szukających optymalnego wzmocnienia i regeneracji stawów.