• -9,01 zł
ANIMAL Animal Flex 44sasz
  • ANIMAL Animal Flex 44sasz
  • ANIMAL Animal Flex 44sasz

Regeneracja stawów ANIMAL Animal Flex 44sasz

Animal UNIVERSAL
check_circle   Dostępny - Dostawa w 24h
Cena
139,00 zł
129,99 zł
Brutto
Ilość

Dostawa już od: 12,50 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 199,00 zł

Opis

Animal Flex to kompleks substancji wspierający układ kostno-stawowy, ma za zadanie zmniejszyć ból oraz zabezpieczyć przed urazami. W składzie zawiera wyłącznie najskuteczniejsze składniki połączone w takich proporcjach aby produkt nie miał sobie równych. Dzięki Animal Flex zapomnisz o bólach stawowych, poprawisz regenerację układu ruchu co bezpośrednio przyczyni się do poprawy Twoich wyników sportowych. Dodatkowo jest to najlepszy dostępny suplement zapobiegający chorobie zwyrodnieniowej stawów oraz wielu innym dolegliwościom związanym z aparatem ruchu.

  • kompleksowa formuła wspierająca zdrowie stawów
  • zmniejsza dolegliwości bólowe
  • najlepsza przyswajalność dostępna na rynku
  • jedno opakowanie wystarcza na aż 44 dni suplementacji

Szczegóły produktu
0000000099
79 Przedmioty
Nowy produkt

UNIVERSAL Animal Flex

Animal Flex to jeden z najskuteczniejszych preparatów mających za zadanie kompleksowo wspierać układ kostno stawowy. Produkty tego tego typu są bardzo popularne na rynku, rosnące problemy związane z układem ruchu, częstymi bólami oraz przeciążeniami sprawiają że osobo coraz częściej wspierają swoje zdrowie tego typu produktami.

Suplementy regenerujące stawy są jedną z najpopularniejszych grup wśród suplementów prozdrowotnych, są w stanie zmniejszyć przewlekłe dolegliwości bólowe, poprawić ruchomość stawów, zabezpieczyć stawy przed urazami oraz przyśpieszają regenerację tkanek po uszkodzeniach.

Animal Flex to produkt, który charakteryzuje się bogatym składem, który oparty jest o 3 kompleksy główne: Kompleks wspierający ścięgna i więzadła, kompleks wspierający powierzchnie stawowe oraz kompleks działający przeciwzapalnie. Jest to produkt kompletny, jeżeli poszukujesz dla siebie jednego suplementu wspierającego stawy kompleksowo to jest to idealna propozycja dla Ciebie. Zawiera między innymi Glukozaminę, MSM oraz Chondroitynę, które wykazują największą skuteczność w procesie regeneracji chrząstki stawowej, Animal Flex wzbogacony jest również o szereg substancji przeciwzapalnych, dzięki nim pożegnasz się z przewlekłymi bólami.

  • kompleksowa formuła wspierająca stawy

  • zawiera 3 kompleksy aktywne, działające w precyzyjny sposób

  • niweluje bóle stawowe, problemy z ruchomością oraz zabezpiecza przed urazami

  • przyśpiesza powrót do zdrowia po urazach

ZALECANE STOSOWANIE

Przyjmuj zawartość jednej saszetki raz dziennie przed śniadaniem. Jedno opakowanie starcza na aż 44 dni suplementacji

SKŁAD

 

Inne produkty w tej kategorii