Bestsellery

5903111089290

7NUTRITION HCL Creatine - chlorowodorek kreatyny to jedna z najbardziej zaawansowanych form dostępnych na rynku z dodatkiem tauryny.

More details

78,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł z wykluczeniem kosztu dostawy.

 • 7NUTRITION HCL Greatine 350g

  -

  7NUTRITION HCL Creatine - czysta forma chlorowodorku kreatyny to jedna z najbardziej zaawansowanych form dostępnych na rynku z dodatkiem tauryny.

  -

  • - CZYSTY CHLOROWODOREK KREATYNY

  • - WSPOMAGA PRZYROST MASY MIĘŚNIOWEJ

  • - BEZ RETENCJI  WODY

  • - ZWIĘKSZA ATP

  • - ZWIĘKSZA WYDAJNOŚĆ ORGANIZMU

  -

  -

  7NUTRITION HCL Creatine - czysta forma chlorowodorku kreatyny, która charakteryzuje się bardzo wysoką biodostępnością. Jest to jedna z najlepszych form kreatyny dostępna na rynku, działanie jej przewyższa monohydrant i jabłczan kreatyny. Nie występuję w niej retencja wody i działa znacznie mocniej niż jabłczan jak i monohydrant.

  Produkt HCL Creatine od marki 7NUTRITION oprócz doskonałej przyswajanlości  zawiera dodatkową taurynę, która wspiera działanie neuroprzekaźników i usprawnia pracę układu nerwowego. Istnieją badania, które potwierdzają, że ogromne ilości tauryny występują w organizmie człowieka w trakcie rozwoju mózgu, po czym drastycznie spada. Daje to obiecujące prognozy w kwestii usprawnienia pracy całego narządu.

  -

   -

  ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

  -

  Dni treningowe porcję(5g) przed lub po treningu.

  Dni nietreningowe porcję 5g wraz z posiłkiem.

  -

  INFORMACJE ŻYWIENIOWE
  Ingredients / Składniki

  One portion (5g) / Jedna porcja (5g)

   Per 100g / Na 100g

  Creatine Hydrochloride /  Chlorowodorek kreatyny

  4,75g

  95,0g

  Taurine / Tauryna

  0,25g

  5,0g


Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia, w przypadku promocji data może być krótsza). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: