Pamięć i Koncentracja S-adenozylo L-metionina Now Foods SAMe 400mg 30tab

NOW Foods
  Chwilowo niedostępny
Cena
57,59 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

+ 3 E-booki o Odporności GRATIS

NOW Foods SAMe 400mg 30tab

-

NOW Foods SAMe - produkt który zawiera aż 400mg S-adenzylometioniny, substancja ta występuję w komórkach ludzkich, szczególnie w mózgu i wątroby, dzięki czemu poprawia i wspiera ich pracę.

-

  • - WSPOMAGA PRACĘ MÓZGU

  • - WSPIERA KOMÓRKI WĄTROBY

  • - WPŁYWA NA SAMOPOCZUCIE

  • - ZWALCZA WOLNERODNIKI

-

-

NOW Foods SAMe - który zawiera S-adenzylometioniny jest to substancja która naturalnie jest produkowana z trifosforanu adenozyny i metioniny. Substancja ta niesamowicie wpływa na pracę naszego mózgu i wątroby. Przy jej niedoborze w pierwszej kolejności możemy zaobserwować problemy z wątrobą i słabe samopoczucie. SAMe wpływ na ponad 50 procesów w naszym organizmie. Warto wspomnieć, że tą substancję warto suplementować w przypadku problemów z zapamiętywaniem.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

1-2 tabletki dziennie. Najlepiej z rana przed śniadaniem.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

1porcja
SAMe (S-Adenozylometionina) 400 mg -
Szczegóły produktu
733739001399

NOW Foods SAMe - produkt który zawiera aż 400mg S-adenzylometioniny, substancja ta występuję w komórkach ludzkich, szczególnie w mózgu i wątroby, dzięki czemu poprawia i wspiera ich pracę.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
30tab
Forma
Tabletki

Pamięć i Koncentracja S-adenozylo L-metionina Now Foods SAMe 400mg 30tab

Jeśli szukasz produktu, który zwiększy Twoją pamięć i koncentrację, Pamięć i Koncentracja S-adenozylo L-metionina Now Foods SAMe 400mg 30tab jest stworzony dla Ciebie. Ten naturalny produkt zawiera s-adenozylo L-metioniny (SAMe) wspomagane witaminami B6 i B12, dzięki czemu jest wyjątkowo skuteczny w poprawianiu funkcjonowania mózgu.

Produkt jest wysoce skuteczny w zapobieganiu i leczeniu depresji, bólów stawów, nerwic, a także w stosowaniu w ramach stanów lękowych. Jest to unikalny produkt, który w naturalny sposób wpływa na poprawę funkcjonowania mózgu, optymalizując jego funkcje takie jak: pamięć, logiczne myślenie i koncentracja.

Produkt jest naturalnym środkiem wspomagającym w przezwyciężeniu problemów z koncentracją. Zastosowanie s-adenozylo L-metioniny (SAMe) w produkcie, w połączeniu z witaminami B6 i B12 pozwala na zwiększenie wytrzymałości mózgu i jego zdolności do przetwarzania informacji.

Jeśli chcesz uzyskać optymalne efekty, możesz łączyć Pamięć i Koncentracja S-adenozylo L-metionina Now Foods SAMe 400mg 30tab z innymi produktami z oferty Swiatsupli.pl. Zalecane suplementy do połączenia z tym produktem to: Omega 3 z kwasem dokozaheksaenowym, Naturalny Żeń-szeń, Magnez w różnych zestawach, L-teanina i Bacopa Monnieri.

Działanie tych produktów jest uzupełniające, dzięki czemu produkt staje się bardziej skuteczny w działaniu. Połączenie tych produktów pozwala zwiększyć poziom energii i wytrzymałości mózgu, wzmacniając jego funkcje. Dzięki temu samemu możesz pracować dłużej i skuteczniej.

Pamięć i Koncentracja S-adenozylo L-metionina Now Foods SAMe 400mg 30tab to produkt, który pomoże Ci skutecznie i szybko poradzić sobie z problemami z koncentracją. Jego naturalny skład i połączenie z innymi produktami z oferty Swiatsupli.pl zapewnią Ci optymalne efekty.

Inne produkty w tej kategorii