• -5,00 zł

Pamięć i Koncentracja Inositol Jarrow Formulas IP6 500 mg 120kaps

5.00 / 5
3 opinii
Jarrow Formulas
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
14 szt.
Cena
74,99 zł
69,99 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 70,82 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Ostatni raz ten produkt został kupiony 4 godziny temu.

JARROW IP6  to najlepszej jakości heksafosforan inozytolu. Działa antyoksydacyjnie.


  • pozytywnie wpływa na pracę układu odpornościowego 

  • ma działanie antyoksydacyjne, chroni przed wolnymi rodnikami tlenowymi 

  • zapewnia odpowiednią pracę serca i układu krążenia 

  • chroni przed tworzeniem się kamieni nerkowych 


ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Przyjmować 1 kapsułkę do 3 razy dziennie na pusty żołądek lub zgodnie z zaleceniami specjalisty. Nie przyjmować w tym samym czasie minerałów i leków.

Szczegóły produktu
790011200116
14

JARROW FORMULAS IP6 Inositol Hexaphosphate to wysokiej jakości suplement posiadający heksafosforan inozytolu. Substancja ta pozytywnie wpływa na pracę układu sercowo-naczyniowego. Zapobiega tworzeniu się czopów zamykających naczynia.  Ma działanie przeciwutleniające. IP6 stymuluje aktywność komórek układu immunologicznego, szczególnie komórek NK.


ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Przyjmować 1 kapsułkę do 3 razy dziennie na pusty żołądek lub zgodnie z zaleceniami specjalisty. Nie przyjmować w tym samym czasie minerałów i leków.


INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki aktywne 1 kapsułka

Heksafosforan inozytolu

(z heksafosforanu inozytolu wapniowo-magnezowego)

500 mg

Pozostałe składniki: celuloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
120kaps
Forma
Kapsułki

Zalecenia

  • Inositol Jarrow Formulas IP6 500 mg 120kaps może zwiększyć twoją pamięć i koncentrację.
  • Suplement Inositol Jarrow Formulas IP6 500 mg 120kaps pomaga w zwiększeniu pamięci i koncentracji.
  • Inositol Jarrow Formulas IP6 500 mg 120kaps pomoże Ci zwiększyć twoje zdolności poznawcze.
  • Inositol Jarrow Formulas IP6 500 mg 120kaps może pomóc zmniejszyć szum wywołany stresem.
  • Inositol Jarrow Formulas IP6 500 mg 120kaps zwiększy Twoją wytrzymałość i pomaga utrzymać poziom energii.

  • Inositol Jarrow Formulas IP6 500 mg 120kaps to nowoczesny suplement, który jest wypełniony naturalnymi składnikami aktywnymi i jest skutecznym narzędziem do walki z problemami z koncentracją i pamięcią. Inositol Jarrow Formulas IP6 500 mg 120kaps jest przyjazny dla środowiska i wykonany właściwie z wyselekcjonowanych surowców. Produkt został stworzony, aby pomóc ludziom w złagodzeniu objawów napięć i stresu, zapewnić im lepszą koncentrację i pamięć, oraz zwiększyć ich wytrzymałość, dzięki czemu będą mogli czerpać najwięcej z życia.

    Właściwości

    Inositol Jarrow Formulas IP6 500 mg 120kaps zawiera naturalny Inozytol, który jest kluczowym składnikiem wzmacniającym funkcje poznawcze i pamięci. Inozytol jest organiczny związek chemiczny, który jest naturalnie wytwarzany w organizmie w celu produkcji i wzmacniania pamięci. Inozytol jest również korzystny w utrzymaniu dobrego zdrowia psychicznego, ponieważ pomaga łagodzić szum wywołany stresem i obniżać poziom napięcia.

    Korzyści

    Inozytol zawarty w Inositol Jarrow Formulas IP6 500 mg 120kaps dostarcza wielu korzyści dla organizmu, w tym poprawę pamięci i koncentracji oraz zwiększenie wytrzymałości. Inozytol zawarty w tym suplemencie pomaga również zapobiegać uszkodzeniom neurodegeneracyjnym, zwiększa produkcję energii, a także pomaga w zmniejszeniu szumu wywołanego stresem. Dodatkowo, suplement ten pomaga w lepszym przyswajaniu witaminy B i obniża poziom glukozy we krwi.

    Dawkowanie

    Zalecana dawka suplementu Inositol Jarrow Formulas IP6 500 mg 120kaps to 1-2 kapsułki dziennie. Aby uzyskać optymalne rezultaty, sugeruje się, aby przyjąć suplement z posiłkiem bogatym w węglowodany lub na pusty żołądek. Możesz również zwiększyć zalecaną dawkę do 3 lub 4 kapsułek dziennie w celu jeszcze lepszych rezultatów.

    Dodatki

    Aby uzyskać najlepsze rezultaty, sugerujemy dodanie innych suplementów diety do swojej diety, takich jak witamina B, kwas alfa-liponowy i koenzym Q10, aby wzmocnić działanie Inositol Jarrow Formulas IP6 500 mg 120kaps. Oferujemy bogaty wybór suplementów na swiatsupli.pl, dzięki czemu możesz wybrać idealny produkt dla siebie. Podsumowując, Inositol Jarrow Formulas IP6 500 mg 120kaps to nowoczesny suplement, który jest wypełniony naturalnymi składnikami aktywnymi i jest skutecznym narzędziem do walki z problemami z koncentracją i pamięcią. Jego zastosowanie może znacząco poprawić Twoją pamięć i koncentrację. Możesz zwiększyć skuteczność Inositol Jarrow Formulas IP6 500 mg 120kaps poprzez dodanie suplementu związanego z witaminą B, kwasem alfa liponowym i koenzymem Q10, aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty. Spróbuj Inositol Jarrow Formulas IP6 500 mg 120kaps już dziś i poczuj różnicę w Twojej funkcji poznawczej!

    Inne produkty w tej kategorii

    Opinie o produkcie
    • Avatar
      Artur Dziuba
      Poprawa hematokrytu widoczna :)
    • Avatar
      Patryk Jędras
      Dobrze działa
    • Avatar
      Paweł Mikulewicz
      Dobry produkt