Biogenix WHEY GENIX 2300 g

Odżywka Białkowa Mix BioGenix Whey Genix 2300g

BiogeniX
  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
138,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

ADVANCED WHEY PROTEIN MATRIX

Wraz z rosnącym poziomem wiedzy na temat żywienia osób aktywnych fizycznie oraz obciążeniami organizmu i coraz większymi wymaganiami restytucyjnymi rośnie zapotrzebowanie na najwyższej jakości produkty wysokobiałkowe.
Oczywistym staje się, że współzawodnictwo z boisk i hal sportowych przenosi się na pole żywienia podbudowanego zaawansowanym wspomaganiem suplementacyjnym. W tym miejscu należy sobie uświadomić, że jakość używanych produktów będzie miała kolosalne znaczenie i stanowiła o „być albo nie być” wśród profesjonalnej elity czy też amatorów podchodzących do sportu w sposób coraz bardziej wyczynowy.

Whey Genix® wyznacza najnowsze trendy w jakości i skuteczności działania odżywek wysokobiałkowych.

Ilość białka podlegających wymianie w ciele zdrowych osób aktywnych fizycznie jest znacznie wyższa niż ta u osób nieobciążonych treningiem.
Whey Genix® to zaawansowany matrix proteinowy oparty na białkach frakcji serwatkowej mleka w formie izolatu (WPI), koncentratu (WPC) i hydrolizatu (WPH).
Dokładnie te źródła białka mają najwyższą ze wszystkich wartość współczynnika wartości biologicznej stawiające je na pierwszym miejscu świadomego wyboru najlepszego rozwiązania dietetycznego.
Dodatkowo charakteryzują się wzorcową wartością wskaźnika strawności PDCAAS, bazujący na zapotrzebowaniu na poszczególne aminokwasy u ludzi i zdolności źródła białka do jego strawienia.

Źródła białka pochodzenia serwatkowego, cechują się dodatkowo bardzo wysoką zawartością aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA) oraz aminokwasów siarkowych, w tym cysteiny- jednego z głównych składników glutationu- cząsteczki o bardzo silnym działaniu antyoksydacyjnym.

Ponadto w Whey Genix® powyższe zestawienie pozwala uzyskać optymalną kinetykę wchłaniania aminokwasów- od bardzo dużej szybkości (ok. 15 min o momentu podania) charakterystycznej dla WPH do ponad 2 h obserwowanej dla WPC. Uzyskujemy przez to możliwość szybkiego nasycenia krwiobiegu najbardziej pożądanym profilem aminokwasowym i utrzymania tego stanu przez dłuższy okres czasu.
Co za tym idzie, Whey Genix® sygnowany marką Biogenix® staje się produktem uniwersalnym o szerokim spektrum stosowania, będącym panaceum na potrzeby każdego organizmu toczonego stanem katabolicznym.

Działanie Whey Genix® mające na celu przeciwdziałanie zaistnieniu wewnątrzustrojowych warunków sprzyjających rozpadowi białek mięśniowych, m.in. poprzez angażowanie aminokwasów do procesów energetycznych jest dodanie farmaceutycznej jakości wolnej L-glutaminy. Ilość tego aminokwasu w tkance mięśniowej jest ściśle związana z jej zdolnością do syntezy białek. Im wyższy poziom glutaminy w mięśniach tym silniejszy anabolizm. Ponadto wraz z L-leucyną (bardzo duża zawartość w WPC, WPI, WPH)) kontroluje szlaki sygnałowe hormonów anabolicznych (insulina, insulinopodobny czynnik wzrostu, mechaniczny czynnik wzrostu).

Celem stosowania Whey Genix® powinno być również wytworzenie środowiska anabolicznego, czy to w okresie powysiłkowym czy przed i w trakcie treningu.
Wszystko to dla wytworzenia takiego środowiska wewnątrz ustroju, który sprzyjałby uruchamianiu rezerw energetycznych zgromadzonych w tkance tłuszczowej i chronił białka mięśniowe, celem podniesienia udziału beztłuszczowej masy ciała, zwiększeniu wytrzymałości około treningowej i poprawy estetyki sylwetki.

Składniki białkowe, bowiem, w sposób najbardziej istotny ze wszystkich makroskładników zwiększają energetyczny koszt trawienia produktów, przez co podnoszą zapotrzebowanie energetyczne ponad poziom podstawowej przemiany w przedziale 20-35%. Zwiększają więc wydatkowanie energetyczne organizmu, co przy zachowaniu biedy wysokobiałkowej sprzyja osiągnięciu i utrzymaniu odtłuszczonej sylwetki.

Badania dowodzą, iż białko będące również głównym składnikiem Whey Genix®, wpływa na zwiększanie poziomu metabolitu dopaminy we krwi, przez co obniża łaknienie i zmniejsza ryzyko objadania się. Sprzyja to utrzymaniu reżimu dietetycznego, szczególnie w okresie redukcji wagi ciała.

Dzięki spożyciu Whey Genix® zapewniamy sobie ekstremalnie skuteczną, niesłabnącą falę uderzeniową aminokwasów, która od początku swego działania zaprzęga wszelkie mechanizmy metaboliczne organizmu do rozpoczęcia procesu syntezy i regeneracji struktur mięśniowych. Całości dopełnia nasycenie Whey Genix® L-glutaminą, pozwalającej jeszcze skuteczniej hamować katabolizm białek mięśniowych.

Whey Genix® - PROTEINA DLA PROFESJONALISTÓW!

Zalecana dzienna porcja: 1–3 porcji dziennie (rano po przebudzeniu, po treningu oraz przed snem). 1 porcję (35 g = 1 miarkę) rozpuścić w 150 ml1 wody. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Informacje żywieniowe

Wartosć odżywcza

W 100g

Wartosć energetyczna

1612kJ/385kcal

Białko

75g

Węglowodany

7g

- w tym cukry

5,5g

Tłuszcze

4,3g

- w tym nasycone kwasy tłuszczowe

0,7g

Sól

0,8g

Składniki: 77,5% Protein blend (koncentrat białek serwatkowych (z mleka), izolat białek serwatkowych (z mleka), hydrolizat białek serwatkowych (z mleka)), aromaty, maltodekstryny, L-glutamina, olej ze średniołańcuchowymi kwasami tłuszczowymi (olej MCT), substancje zagęszczające – guma ksantanowa, guma arabska, sól sodowa karboksymetylocelulozy; emulgator: lecytyna sojowa, regulatory kwasowości - kwas jabłkowy, kwas cytrynowy (dla wszystkich rodzajów smaków truskawkowych), substancje słodzące – cyklaminiany, acesulfam K, sukraloza; barwniki: E150 c (dla wszystkich rodzajów smaków: cookies cream, tiramisu, toffi, czekoladowych, ice coffee, kawowych, capucino, orzechów laskowych), koszenila (dla wszystkich rodzajów smaków: truskawkowych, wiśniowych, truskawkowo-kiwi, wiśniowo-bananowych), ryboflawina, E 133 (dla wszystkich rodzajów smaków pistacjowych), sól kuchenna, regulator kwasowości – chlorek potasu.

Szczegóły produktu
5901330044335

Produkt przeznaczony: dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko, dążących do rozwoju masy mięśniowej, głównie sportowców wyczynowych i ćwiczących rekreacyjnie.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
2300g
Forma
Proszek

Odżywka Białkowa Mix BioGenix Whey Genix 2300g - Najlepsza Odżywka dla sportowców

Koncentrat Białek Serwatkowych WPC jest idealnym produktem dla tych, którzy chcą zwiększyć masę i siłę mięśni. Odżywka białkowa Mix BioGenix Whey Genix 2300g jest doskonałym wyborem dla sportowców, którzy chcą uzyskać optymalne efekty ćwiczeń. Aby maksymalnie wykorzystać odżywkę białkową Mix BioGenix Whey Genix 2300g, powinieneś połączyć ją z innymi suplementami diety. Oto kilka z nich, które możesz wykorzystać, aby uzyskać najlepsze rezultaty:

  • Mix aminokwasów - Mix aminokwasów jest świetnym dodatkiem do odżywki białkowej Mix. Mix aminokwasów zapewnia dodatkowe wsparcie w budowaniu masy mięśniowej oraz wzmacnianiu mięśni. Znajdziesz go w sklepie swiatsupli.pl.
  • Kreatyna monohydrat - Kreatyna monohydrat to naturalny związek chemiczny znaleziony w naszym organizmie. Stosowanie kreatyny w połączeniu z odżywką białkową Mix pomaga w zwiększeniu siły i masy mięśni. Kup go w sklepie swiatsupli.pl.
  • Omega-3 - Omega-3 to niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Przyjmowanie odpowiedniej ilości omega-3 pomaga w zwiększeniu wytrzymałości i siły mięśni. Znajdź go w sklepie swiatsupli.pl.
  • BCAA - BCAA to aminokwasy rozgałęzione, które są niezbędne do budowy mięśni. Przyjmowanie odpowiedniej ilości BCAA w połączeniu z odżywką białkową Mix pomaga w szybkim i skutecznym budowaniu masy mięśniowej. Kup go w sklepie swiatsupli.pl.
  • HMB - HMB to skrót od "hydroksy-metylobutyrat". Jest to substancja odżywcza, która chroni mięśnie przed katabolizmem i przyspiesza ich regenerację. Kup go w sklepie swiatsupli.pl.

Odżywka białkowa Mix BioGenix Whey Genix 2300g jest doskonałym wyborem dla sportowców, którzy chcą uzyskać optymalne efekty ćwiczeń i maksymalnie wykorzystać swoje ćwiczenia. Ten produkt dostarcza duże ilości białka, które pomagają w budowaniu masy mięśniowej, a także wzmacniają mięśnie. Aby maksymalnie wykorzystać odżywkę białkową Mix, zaleca się połączenie jej z innymi suplementami diety. Najlepsze rezultaty można osiągnąć, połączając ją z mixem aminokwasów, kreatyną monohydrat, omega-3, BCAA i HMB. Wszystkie te produkty można znaleźć w sklepie swiatsupli.pl.