• -50,00 zł

Odżywka Białkowa Koncentrat Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2350g

SCITEC NUTRITION
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
Wybierz smak:
Cena
258,99 zł
208,99 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 219,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Ostatni raz ten produkt został kupiony 5 godzin temu.

SCITEC - 100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL - 2350g

Scitec 100% Whey Protein Professional - jest najwyższej jakości, wolnym od laktozy, czystym koncentratem białek serwatkowych (WPC) o bardzo dobrej rozpuszczalności oraz wartości biologicznej BV-104. Koncentraty białek serwatkowych charakteryzują się wysoką wartością odżywczą i aktywnością anaboliczną wśród wszystkich białek pokarmowych. Dodatkowo białko zostało wzmocnione Aminogenem i jest wolne od aspartamu.

 • Przyrost suchej masy mięśniowej
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Szybka regeneracja potreningowa
 • 5g aminokwasów BCAA w porcji
 • Zawiera enzymy trawienne
 • Pyszne smaki


100% Whey Protein Professional jest ultrafiltrowanym koncentratem białkowym o wysokiej jakości. Dzięki doskonałemu profilowi aminokwasowemu (47,5% stanowią tzw. aminokwasy anaboliczne takie jak: BCAA, arginina, glutamina i tyrozyna) 100% Whey Protein Professional posiada najwyższą wartość biologiczną.

Pozyskiwane białka w procesie mikrofiltracji, nie denaturowane, zachowują pełną strukturę i aktywność funkcjonalnych białek serwatkowych - beta laktoglobuliny, alfa laktoalbuminy, immunoglobuliny, albuminy osocza, laktoferyny, laktotransferyny, ceruloplazminy, fosfoglikoproteiny, proteazy i peptony. Wysoka wartość odżywcza i aktywność anaboliczna sprawiają, że białka serwatkowe uznano za najwartościowsze źródło białka pokarmowego dla sportowców wyczynowych i osób aktywnych ruchowo.

Wysoką wartość odżywczą zawdzięczają najwyższej, możliwej przyswajalności, warunkowanej idealną rozpuszczalnością i korzystnym ciśnieniem osmotycznym nie denaturowanych białek oraz optymalnym proporcjom aminokwasów egzo- i endogennych z wyjątkowo wysokim udziałem aminokwasów rozgałęzionych BCAA (25%) i glutaminy.

Scitec 100% Whey Protein Professional zawiera w małej ilości laktozę i dodatkowo wzmocniony jest L-glutaminą oraz opatentowanym enzymem Aminogenem. Produkt nie zawiera Aspartamu. Na wysoką aktywność anaboliczną, oprócz wysokiej wartości odżywczej, wpływają cechy metaboliczne całych białek serwatkowych oraz powstających w efekcie ich przemian peptydów i mikropeptydów. Substancje te działają podobnie do peptydowych, anabolicznych czynników wzrostowych. Ułatwiają transport aminokwasów do komórek mięśniowych i stymulują anabolizm. Tworzą barierę antyoksydacyjną. Stabilizują lizosomy i hamują aktywność katabolicznych enzymów lizosomalnych. Wzmacniają układy: krążenia, nerwowy i odpornościowy.100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL™ daje pełną gwarancję, że stosujesz najwyższej jakości białko pochodzące z koncentratu serwatki. Postaw na elitarną markę!

  100g 1 porcja % realizacji ZDS* / 1 porcja
Tłuszcz 8g 2g 3%
Węglowodany 5,6g 1,4g 1%
w tym cukry 5,6g 1,4g -
Białko 76g 19g 40%
Potas (mg) 444mg 111mg 3%
Sód (mg) 144mg 36mg 2%
Cholesterol (mg) 88mg 22mg 8%

ZDS* - zalecane dzienne spożycie


Charakterystyczny profil aminokwasowy w 25 gramach:

L-alanina 882mg
L-arginina 423mg*
Kwas asparginowy 2168mg
L-cysteina 423mg
Kwas glutaminowy 3448mg
L-glicyna 367mg
L-histydyna 386mg*
L-izoleucyna 1249mg*
L-leucyna 1929mg*
L-lizyna 1819mg*
L-metionina 367mg*
L-fenyloalanina 643mg*
L-prolina 1231mg
L-seryna 1121mg
L-treonina 1433mg*
L-tryptofan 331mg*
L-tyrozyna 606mg
L-walina 1249mg*

*aminokwasy egzogenneWartość odżywcza:
1 porcja: 1 miarka (25g). Zawartość opakowania: 94 porcje.
Wartośc energetyczna 1 porcji: 96 kcal/406 kJ

Skład: ultrafiltrowany koncentrat białka serwatkowego, naturalny aromat, L-glutamina, acesulfam-K, sukraloza, pepsyna, Aminogen.

 

Dawkowanie: 1 - 3 porcji dziennie w zależności od potrzeb rozpuścić w ok 300ml wody lub mleka. 1 porcja - 25g.

Szczegóły produktu
0000022235
21

Scitec 100% Whey Protein Professional - jest najwyższej jakości, wolnym od laktozy, czystym koncentratem białek serwatkowych (WPC) o bardzo dobrej rozpuszczalności oraz wartości biologicznej BV-104. Koncentraty białek serwatkowych charakteryzują się wysoką wartością odżywczą i aktywnością anaboliczną wśród wszystkich białek pokarmowych. D

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
2300g
Forma
Proszek

Zalecenia

 • Odżywka Białkowa Koncentrat Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2350g to wyjątkowe połączenie trzech cząsteczek białka serwatkowego – WPC, WPI i WPH.
 • Ten koncentrat białka wyjątkowo szybko i skutecznie pomaga w budowaniu masy mięśniowej i regeneracji po treningu.
 • Ponadto jest bogaty w aminokwasy BCAA, które są ważne dla rozwoju i regeneracji mięśni.
 • Odżywka ta została zaprojektowana specjalnie dla sportowców, ponieważ zawiera aż 2350 gramów skoncentrowanego białka w każdej porcji.
 • Razem z nią możesz uzupełnić swoją dietę o aminokwasy, witaminy i minerały, które znajdziesz w dodatkach od swiatsupli.pl.

 • Odżywka Białkowa Koncentrat Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2350g to idealne rozwiązanie dla sportowców i osób dbających o zdrowie. Ten skoncentrowany koncentrat białka pomaga w budowaniu masy mięśniowej i regeneracji po treningu. Wykorzystuje ono trzy cząsteczki białka serwatkowego WPC, WPI i WPH, a także pomaga w uzupełnianiu diety o aminokwasy, witaminy i minerały. Odżywka ta została zaprojektowana specjalnie dla sportowców, ponieważ zawiera aż 2350 gramów skoncentrowanego białka w każdej porcji. Ponadto jest bogaty w aminokwasy BCAA, które są ważne dla rozwoju i regeneracji mięśni.

  Dlaczego warto używać Odżywka Białkowa Koncentrat Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2350g?

  Odżywka Białkowa Koncentrat Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2350g jest idealnym rozwiązaniem dla osób dbających o swoje zdrowie i chcących osiągnąć szybkie i skuteczne rezultaty. Ten koncentrat białka wyjątkowo szybko i skutecznie pomaga w budowaniu masy mięśniowej i regeneracji po treningu. Oprócz tego zawiera on dużą ilość aminokwasów BCAA, witamin i minerałów, a także 2350 gramów skoncentrowanego białka w każdej porcji.

  Korzyści stosowania Odżywka Białkowa Koncentrat Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2350g

  Korzyści dla zdrowia i sportowych rezultatów, jakie daje stosowanie Odżywka Białkowa Koncentrat Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2350g, to przede wszystkim wyjątkowa szybkość i skuteczność w budowaniu masy mięśniowej i regeneracji po treningu. Dodatkowo jest bogaty w aminokwasy BCAA, które są ważne dla rozwoju i regeneracji mięśni. Aby jeszcze bardziej wzmocnić efekt, możesz uzupełnić swoją dietę o dodatki od swiatsupli.pl. Dzięki temu zapewnisz sobie jeszcze większą dawkę witamin i minerałów oraz zwiększysz efektywność swojego treningu.

  Podsumowanie

  Odżywka Białkowa Koncentrat Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2350g jest idealnym rozwiązaniem dla sportowców i osób dbających o zdrowie. Zawiera on trzy cząsteczki białka serwatkowego WPC, WPI i WPH, a także 2350 gramów skoncentrowanego białka w każdej porcji. Dodatkowo jest bogaty w aminokwasy BCAA, witaminy i minerały. Dzięki stosowaniu tej odżywki szybko i skutecznie zbudujesz masę mięśniową i przyspieszysz regenerację organizmu po treningu. Uzupełnij swoją dietę o dodatki od swiatsupli.pl i ciesz się jeszcze większymi efektami treningu.