Odżywka Białkowa Koncentrat Allnutrition Whey Protein 2270g

ALLNUTRITION
  Chwilowo niedostępny
Wybierz smak:
Cena
138,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

– Najwyższej jakości koncentrat białka serwatkowego
– Najlepszy wybór w stosunku jakość / cena
– Szybka wchłanialność
– Pomaga w utrzymaniu oraz wzroście masy mięśniowej
– Prezentuje wysoki poziom aminokwasów rozgałęzionych

AllNutrition Whey Protein to odżywka wysokobiałkowa w której skład wchodzi czysty koncentrat białka serwatki bez dodatku innych mniej wartościowych białek. Charakteryzuje się ono szybkim wchłanianiem, wysokim poziomem aminokwasów rozgałęzionych oraz wysoką wartością biologiczną (BV 104). Białko pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej oraz przyczynia się do jej wzrostu.

Zalecane dawkowanie:
Od 1 do 3 porcji dziennie. Jedna porcja to 33 g produktu rozpuszczone w 300 ml wody lub mleka.
Należy stosować w trakcie dnia między posiłkami.

Porcja 33g  
Ilość porcji w opakowaniu 68  
Opakowanie 2270g  
SKŁADNIKI AKTYWNE Whey Protein  
Zawartość jednej porcji   zaw:
  Wartość energetyczna : 109 kcal
  Tłuszcz 0,4 g
  – w tym nasycone 0,2 g
  Węglowodany 3,2 g
  – w tym cukier 1,4 g
  Błonnik 0 g
  Białko 23,1 g
  Sól <0,1 g
Szczegóły produktu
5902135840856

AllNutrition Whey Protein to odżywka wysokobiałkowa w której skład wchodzi czysty koncentrat białka serwatki bez dodatku innych mniej wartościowych białek.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
2270g
Forma
Proszek

Odżywka Białkowa Koncentrat Allnutrition Whey Protein 2270g – idealne rozwiązanie dla sportowców i osób dbających o swoją sylwetkę.

Odżywka Białkowa Koncentrat Allnutrition Whey Protein 2270g to produkt stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy chcą osiągać swoje cele i doskonalić swoją sylwetkę. Odżywka została stworzona na bazie wyselekcjonowanych i naturalnych składników, które skutecznie wspierają Twoje starania. Dzięki jej zastosowaniu Twoja dieta będzie bogatsza w białko, co przyniesie wymierne efekty Twojej pracy.

Jedną z największych zalet tego produktu jest jego wysoka zawartość białka. W jednej porcji znajduje się aż 77 g białka, co dostarcza odpowiednią ilość energii i długotrwałe uczucie sytości. Dodatkowo białko tworzy podstawę do zdrowych i szybkich postępów w sporcie. Odżywka Białkowa Koncentrat Allnutrition Whey Protein 2270g zawiera także wiele składników odżywczych, takich jak witaminy i minerały, które wspierają szybki rozwój mięśni.

Aby osiągnąć maksymalny efekt, należy łączyć Odżywka Białkowa Koncentrat Allnutrition Whey Protein 2270g z innymi produktami firmy Allnutrition, takimi jak Kreatyna, L-Glutamina, BCAA, a także produkty dostępne w sklepie sportowym Swiatsupli.pl, takie jak m.in. HMB, Omega-3, CLA, czy Carbo-Pro. Dodatkowo można skomponować odpowiednią dietę, w której białko występuje w odpowiednich ilościach i w odpowiednim czasie.

Odżywka Białkowa Koncentrat Allnutrition Whey Protein 2270g jest najlepszym wyborem dla osób, które chcą osiągnąć wymierne efekty i szybko rozwijać swoje ciało. Produkt jest łatwy w przygotowaniu, szybko się wchłania i dostarcza wszystkich potrzebnych składników. Można go dodać do każdej diety i łatwo go przygotować. Odżywka Białkowa Koncentrat Allnutrition Whey Protein 2270g jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć swoje cele i doskonalić swoją sylwetkę.

Inne produkty w tej kategorii