Odchudzanie Pokrzywa Indyjska Allnutrition Coleus Forskohlii 90kaps

ALLNUTRITION
  Chwilowo niedostępny
Cena
34,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 269,00 zł

ALLNUTRITION Coleus Forskohlii 90 kaps

-

ALLNUTRITION Coleus Forskohlii to suplement wspierający redukcję tkanki tłuszczowej; zawiera coleus forskohlii o wysokim stężeniu - indyjską roślinę stosowaną w medycynie ajurwedyjskiej; wspomaga redukcje tkanki tłuszczowej;

-

  • - POMAGA KONTROLOWAĆ MASĘ CIAŁA 

  • - WSPOMAGA UTRATĘ TKANKI TŁUSZCZOWEJ

  • - UŁATWIA KONTROLOWANIE TEMPA PRZEMIANY MATERII

-

-

ALLNUTRITION Coleus Forskohlii to suplement z grupy adaptogenów, wspierający redukcję tkanki tłuszczowej. Pomaga zachować odpowiednio wysoki metabolizm kwasów tłuszczowych. Forskolina od setek lat znajduje szerokie zastosowanie w medycynie, szczególnie ajurwedyjskiej i hinduskiej. Wysoko standaryzowany produkt (10%) gwarantuje wysokie efekty i skuteczność.

ALLNUTRITION Coleus Forskohlii hamuje syntezę lipidów w komórkach co skutkuje skutecznym zużywaniem ich do celów energetycznych. W trakcie stosowania suplementu można doświadczyć zwiększonej ciepłoty ciała co związane jest z silnymi procesami lipolizy (spalania) tkanki tłuszczowej.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (1 kapsułka) raz dziennie do jednego z głównych posiłków.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki produktu: 1 porcja (1 kapsułka)
Ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej Coleus forskohlii 200 mg
- w tym forskolina 20 mg

Pozostałe składniki: ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej Coleus forskohlii, substancja wypełniająca: celuloza otoczka kapsułki: żelatyna, woda, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; barwnik: dwutlenek tytanu.

Szczegóły produktu
5902837721279

ALLNUTRITION Coleus Forskohlii to suplement wspierający redukcję tkanki tłuszczowej; zawiera coleus forskohlii o wysokim stężeniu - indyjską roślinę stosowaną w medycynie ajurwedyjskiej; wspomaga redukcje tkanki tłuszczowej;

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
90kaps
Forma
Kapsułki

Odchudzanie Pokrzywa Indyjska Allnutrition Coleus Forskohlii 90kaps

Odchudzanie Pokrzywa Indyjska Allnutrition Coleus Forskohlii 90kaps to skuteczny, naturalny suplement diety, który pomaga w utrzymaniu zdrowej wagi i ułatwia proces odchudzania. Składniki aktywne zawarte w naszym produkcie, Coleus Forskohlii, są uznawane w medycynie naturalnej za jeden z najsilniejszych naturalnych spalaczy tłuszczu. Jest to silny przeciwutleniacz, który pomaga w redukcji złogów tłuszczu, a także w zmniejszaniu ilości łatwo przyswajalnych węglowodanów w organizmie.

Badania pokazują, że składniki zawarte w Odchudzaniu Pokrzywa Indyjska Allnutrition Coleus Forskohlii 90kaps przyczyniają się do utrzymania prawidłowej masy ciała. Wyciąg z Coleus Forskohlii pomaga w przyspieszeniu procesu metabolizmu, dzięki czemu możesz jeść mniej i cieszyć się szybszymi rezultatami. Produkt ten jest wystarczająco silny, aby wyeliminować wszelkie złogi tłuszczu, które nagromadziły się w organizmie, zapewniając jednocześnie zdrowie i dobre samopoczucie.

Dzięki Odchudzaniu Pokrzywa Indyjska Allnutrition Coleus Forskohlii 90kaps możesz zmniejszyć swoją wagę bez wprowadzania drastycznych zmian w diecie i stylu życia. Aby maksymalizować efekt i osiągnąć lepsze rezultaty, zaleca się jednoczesne stosowanie suplementów z witaminą C, chromem i kofeiną. Znajdziesz je na stronie swiatsupli.pl.

Odchudzanie Pokrzywa Indyjska Allnutrition Coleus Forskohlii 90kaps jest wysoce użytecznym narzędziem do utrzymania zdrowej wagi i skutecznego odchudzania. Suplement ten dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, przyczyniając się do utrzymania zdrowego stylu życia. Ponadto jest łatwy w użyciu i niedrogi w porównaniu do innych produktów odchudzających dostępnych na rynku. Zalecamy stosowanie tego produktu wraz z innymi wymienionymi suplementami, aby maksymalnie wykorzystać jego potencjał i szybko osiągnąć pożądane rezultaty.

Inne produkty w tej kategorii