• -0,29 zł

Odchudzanie L-karnityna Now Foods Acetyl L-Carnitine 500mg 50vkaps

NOW Foods
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h
11 szt.
Cena
48,29 zł
48,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 43,19 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Ostatni raz ten produkt został kupiony 15 godzin temu.

NOW Foods Acetyl-L-Carnitine

-

NOW Foods Acetyl-L-Carnitine - jest to pochodna L-karnitiny który zawiera cząsteczkę etylu i jest acetylowana. Zawartość tej cząsteczki pozwala l-karnitynie zwiększyć aktywność w mózgu.

-

  • - PRZYŚPIESZA METABOLIZM

  • - DODAJE ENERGII

  • - POPRAWIA PRACE MÓZGU

  • - ZWIĘKSZA POZIOM TESTOSTERONU

-

 

 

L-Karnityna znaczenie przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej - kwasy tłuszczowe transportowane są przez L-karnitynę do mitochondriów gdzie ulegają utlenieniu (spalaniu).

-

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

1 do 3 tabletek dziennie.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

 

w 1 kapsułce zawartość  
Acetyl L-karnityna 500 mg  
Szczegóły produktu
733739000750
11

NOW Foods Acetyl-L-Carnitine - jest to pochodna L-karnitiny który zawiera cząsteczkę etylu i jest acetylowana. Zawartość tej cząsteczki pozwala l-karnitynie zwiększyć aktywność w mózgu.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
50vkaps
Forma
Kapsułki

Odchudzanie L-karnityna Now Foods Acetyl L-Carnitine 500mg 50vkaps

Odchudzanie L-karnityna Now Foods Acetyl L-Carnitine 500mg 50vkaps to produkt, który został stworzony z myślą o wspomaganiu osób, które pragną zrzucić zbędne kilogramy. Charakteryzuje się on wysoką jakością, dzięki czemu może zapewnić efektywną pracę oraz dobre rezultaty.

Produkt zawiera L-Karnitynę, która jest naturalnym składnikiem metabolizmu lipidów i jednym z ważnych czynników w utrzymaniu zdrowej wagi ciała. L-Karnityna wspomaga przemianę materii, dzięki czemu skutecznie wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej. Produkt zmniejsza zmęczenie i zapewnia organizmowi energię, co pozwala na utrzymanie wytrzymałości w trakcie ćwiczeń.

Odchudzanie L-karnityny Now Foods Acetyl L-Carnitine 500mg 50vkaps powinno być stosowane codziennie zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi na opakowaniu. Najlepiej jest przyjmować 1 kapsułkę dziennie rano lub wieczorem. Wysoce zalecane jest również stosowanie zbilansowanej diety oraz aktywności fizycznej, co wspomoże osiągnięcie zamierzonych rezultatów.

Osoby uczulone na składniki produktu powinny skontaktować się z lekarzem przed jego przyjęciem. Składniki produktu to: L-Karnityny, Celuloza (Capsule), Żelatyna, Krzemionka, Tlenek Krzemu.

Użytkownicy Odchudzania L-karnityny Now Foods Acetyl L-Carnitine 500mg 50vkaps zgłaszają, że produkt działa skutecznie na redukcję tkanki tłuszczowej. Zwiększa on również energię i wytrzymałość, co pozwala na skuteczniejsze ćwiczenia i osiąganie lepszych rezultatów.

Aby maksymalnie wykorzystać działanie suplementu, warto dołączyć do niego inne produkty z kategorii L-Karnityny oferowane przez Swiatsupli.pl. W celu redukcji tkanki tłuszczowej idealnie sprawdzi się L-Karnityna w tabletkach o zwiększonej sile działania. Wspomaga ona spalanie tłuszczu, zapewniając jednocześnie energię i wytrzymałość organizmu.

Podsumowanie:

Odchudzanie L-karnityny Now Foods Acetyl L-Carnitine 500mg 50vkaps to produkt stworzony z myślą o wspomaganiu osób w zrzucaniu zbędnych kilogramów. Zawiera on L-Karnitynę, która skutecznie wspomaga metabolizm oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Produkt powinien być stosowany codziennie zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. Osoby uczulone na składniki powinny skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem. Użytkownicy zgłaszają, że produkt wspomaga spalanie tłuszczu oraz zapewnia energię i wytrzymałość. Aby wzmocnić działanie suplementu, warto dołączyć do niego inne produkty z kategorii L-Karnityny z oferty Swiatsupli.pl.

Zobacz także