Now Foods CHITOSAN 500 MG WITH CHROMIUM - 120 tab

Odchudzanie Chitosan + Chrom Now Foods Chitosan 500mg With Chronium 120tab

NOW Foods
  Chwilowo niedostępny
Cena
67,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

Chitosan to dietetyczne włókna pozyskiwane ze skorupy krabów czerwononogich. Chitosan jest skutecznym blokerem tłuszczów, ułatwiającym redukcje wagi przez zapobieganie wchłaniania tłuszczów. Podczas przechodzenia przez przewód pokarmowy może on wchłonąć 4-6 razy więcej tłuszczów, niż wynosi jego masa, uprzątając je z organizmu przed wchłonięciem, metabolizowaniem i odłożeniem w postaci nadprogramowych kilogramów. NOW chitosan zawiera LipoSan ULTRA opatentowana forma chitozanu o pięciokrotnie wyższej zawartości w porównaniu z produktami dostępnymi na rynku.

Drugim składnikiem wspomagającym walkę z kilogramami jest chrom. Do zalet chromu przede wszystkim należy to, że hamuje łaknienie i działa korzystnie na przemianę materii. Stabilizuje gospodarkę energetyczną oraz wzmacnia działanie insuliny. Dlatego jego stosowanie szczególnie polecane jest osobom ze zwiększonym zapotrzebowaniem na cukier. Suplementacja chromem  pozwala uzupełnić niedobory chromu w diecie, a także dzięki wzbogaconej formule preparatu pozwala jeszcze skuteczniej walczyć z nadwagą.

STOSOWANIE:

3 kapsułki w trakcie jedzenia.

SKŁAD:

Nazwa preparatu Chitosan 500 mg with Chromium
Opakowanie 120 kapsułek
Dawka dzienna 3 kapsułki
Zawartość w 1 tabletce zaw
LipoSan ULTRA® Chitosan 1500mg
Chrom (Chrom Chelavite) 100mcg
Szczegóły produktu
733739020253
  • Wspomaga odchudzanie
  • Suplement diety
  • 500mg chitozanu plus chrom
  • Pomaga regulować poziom cholesterolu
  • Skuteczny bloker tłuszczów

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
120tab
Forma
Tabletki

Odchudzanie Chitosan + Chrom Now Foods Chitosan 500mg + Chrom 120tab

Jeśli szukasz naturalnego suplementu do odchudzania, który jest wysoce skuteczny i efektywny, to preparat Odchudzanie Chitosan + Chrom Now Foods Chitosan 500mg + Chrom 120tab może być dla Ciebie idealną opcją. Ten produkt jest wyprodukowany przez renomowanego producenta Now Foods. Został on stworzony ze składników, które są wykorzystywane do odchudzania od dziesięcioleci. Składa się z Chitosanu 500mg i Chromu 120tabletek. Składniki te połączone w jedną formułę działają synergicznie, aby zapewnić Ci naturalne i szybkie odchudzanie.

Chitosan jest naturalnym białkiem wytwarzanym z skorupiaków. Ma działanie absorbujące i utrudnia trawienie tłuszczu. Wiadomo, że utrudnia on trawienie tłuszczu, co oznacza, że pomaga on w pozbyciu się zbędnych kilogramów. Chrom natomiast pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu, co oznacza, że wspomaga on organizm w metabolizowaniu tłuszczu.

Kilka badań wykazało, że ten produkt ma bardzo pozytywne skutki odchudzania. Chitosan i chrom wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej poprzez zmniejszenie apetytu i szybsze tempo metabolizmu. Ponadto, pomagają one w utrzymaniu zdrowych poziomów cholesterolu.

Jeśli chodzi o alergie, jeśli masz alergię na skorupiaki, nie powinieneś zażywać tego produktu. Lekarz powinien być pierwszym do konsultacji.

Aby uzyskać jeszcze większy efekt odchudzania, można połączyć ten suplement z innymi produktami ze sklepu swiatsupli.pl. Produkty takie jak Herbalife Formula 1, Garcinia cambogia i Słodkie ziemniaki pomogą w szybszej redukcji tłuszczu i wspomogą zdrowy metabolizm.

Odchudzanie Chitosan + Chrom Now Foods Chitosan 500mg + Chrom 120tab to doskonały produkt do odchudzania. Pomaga on w utrzymaniu zdrowych poziomów cholesterolu i metabolizmu tłuszczu. Chitosan i chrom wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej poprzez zmniejszenie apetytu i szybsze tempo metabolizmu. Produkt ten można łatwo połączyć z innymi produktami, aby maksymalnie wykorzystać efekt odchudzania.

Inne produkty w tej kategorii