Now Foods CHITOSAN 500 MG WITH CHROMIUM - 120 tab

Odchudzanie Chitosan + Chrom Now Foods Chitosan 500mg With Chronium 120tab

NOW Foods
  Chwilowo niedostępny
Cena
67,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Chitosan to dietetyczne włókna pozyskiwane ze skorupy krabów czerwononogich. Chitosan jest skutecznym blokerem tłuszczów, ułatwiającym redukcje wagi przez zapobieganie wchłaniania tłuszczów. Podczas przechodzenia przez przewód pokarmowy może on wchłonąć 4-6 razy więcej tłuszczów, niż wynosi jego masa, uprzątając je z organizmu przed wchłonięciem, metabolizowaniem i odłożeniem w postaci nadprogramowych kilogramów. NOW chitosan zawiera LipoSan ULTRA opatentowana forma chitozanu o pięciokrotnie wyższej zawartości w porównaniu z produktami dostępnymi na rynku.

Drugim składnikiem wspomagającym walkę z kilogramami jest chrom. Do zalet chromu przede wszystkim należy to, że hamuje łaknienie i działa korzystnie na przemianę materii. Stabilizuje gospodarkę energetyczną oraz wzmacnia działanie insuliny. Dlatego jego stosowanie szczególnie polecane jest osobom ze zwiększonym zapotrzebowaniem na cukier. Suplementacja chromem  pozwala uzupełnić niedobory chromu w diecie, a także dzięki wzbogaconej formule preparatu pozwala jeszcze skuteczniej walczyć z nadwagą.

STOSOWANIE:

3 kapsułki w trakcie jedzenia.

SKŁAD:

Nazwa preparatu Chitosan 500 mg with Chromium
Opakowanie 120 kapsułek
Dawka dzienna 3 kapsułki
Zawartość w 1 tabletce zaw
LipoSan ULTRA® Chitosan 1500mg
Chrom (Chrom Chelavite) 100mcg
Szczegóły produktu
733739020253
  • Wspomaga odchudzanie
  • Suplement diety
  • 500mg chitozanu plus chrom
  • Pomaga regulować poziom cholesterolu
  • Skuteczny bloker tłuszczów

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
120tab
Forma
Tabletki

Odchudzanie Chitosan + Chrom Now Foods Chitosan 500mg z Chromem 120 tabl.

Produkt Odchudzanie Chitosan + Chrom Now Foods Chitosan 500mg z Chromem 120 tabl. to świetna opcja dla osób, które chcą zmniejszyć zawartość tłuszczu w organizmie. Chitosan jest substancją pochodną skorupiaków, która pomaga zwiększyć poziom tłuszczu w organizmie. Dodatek chromu zwiększa metabolizm tłuszczu, dzięki czemu organizm jest w stanie wykorzystać go jako źródło energii. Dodatkowo chrom zapobiega wchłanianiu cukrów i tłuszczu, co sprawia, że produkt jest jeszcze bardziej skuteczny.

Produkt jest bardzo wygodny w użyciu, ponieważ składa się z 120 tabletek. Można go łatwo połączyć z innymi suplementami, aby maksymalizować efekt. Zalecane jest stosowanie go razem z produktem ziołowym Acai, który zawiera wiele witamin i minerałów, które wspomagają odchudzanie. Dodatkowo warto zażywać produkty ziołowe takie jak zielona herbata, która zawiera dużo antyoksydantów i ma właściwości thermogeniczne. Można też połączyć produkt ze spiruliną i kwasem alfa-liponowym, które są bogate w składniki odżywcze i wspomagają metabolizm. Zalecane jest również stosowanie produktu z produktem ziołowym Tribulus Terrestris, który jest naturalnym środkiem do kontrolowania poziomu cholesterolu i cukru we krwi.

Odchudzanie Chitosan + Chrom Now Foods Chitosan 500mg z Chromem 120 tabl. to produkt, który jest skuteczny w walce z nadmiarem tłuszczu. Jest łatwy w użyciu i łatwy do połączenia z innymi suplementami ziołowymi, aby zwiększyć skuteczność działania. Produkt jest dostępny w sklepie swiatsupli.pl, gdzie można znaleźć szeroki wybór odżywek i suplementów ziołowych, które pomogą w osiągnięciu sukcesu w odchudzaniu.

Inne produkty w tej kategorii