Kreatyna Promaker GOLD CREATINE 500 g

Dostępny
Smaki

Cena

39,00 zł
Brutto
Ilość

Brakuje 200,00 zł do DARMOWEJ dostawy!

Opis

PROMAKER GOLD CREATINE 500g

           

           

PROMAKER Gold Creatine - Idealny produkt, najwyższej jakości stworzony dla najbardziej wymagających sportowców. Jest to jeden z najlepiej przebadanych oraz najpopularniejszych suplementów na rynku. Badania potwierdzają skuteczność PROMAKER GOLD CREATINE w kwestii zwiększenia energii oraz siły. Monowodzian kreatyny jeszcze nigdy do tej pory nie był tak skuteczny! 

            

            

  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MONOWODZIANU KREATYNY

  • DUŻA GAMA DOSTĘPNYCH SMAKÓW

  • WSPIERA PROCESY ANABOLICZNE

  • POPRAWIA WYDOLNOŚĆ I REALNIE WPŁYWA NA WZROST SIŁY

  • IDEALNY SUPLEMENT DLA ZAWODOWCÓW ORAZ POCZĄTKUJĄCYCH

                    

                 

                

                

INFORMACJE OGÓLNE

                   

Czym jest PROMAKER GOLD CREATINE


PROMAKER GOLD CREATINE to monohydrat kreatyny w najczystszej postaci- czyli najpopularniejsza forma tej substancji. W tej formie kreatyny każda jej cząsteczka tworzy parę z jedną cząsteczką wody, tworząc związek, który jest łatwo przyswajalny i uaktywnia się zaraz po dostaniu się do naszego organizmu.

PROMAKER GOLD CREATINE cechuje się głównie bardzo dobrymi, szybko widocznymi efektami od pierwszego „cyklu”. Występuje również w lepiej przyswajalnej formie, cechuje się ona bardzo dokładnym sproszkowaniem, dzięki czemu jakość produktu wzrasta.

Zaleca się dawkowanie od 5-10g na dobę w zależności od naszej wagi. Aby jak najlepiej wykorzystywać działania anaboliczne monohydratu należy zadbać o stałe dostarczanie go do organizmu, aby nasycenie naszych komórek mięśniowych było jak największe.

             

            

DLACZEGO FIRMA PROMAKER?

          

Marka PROMAKER  to debiutant na polskim rynku - firma działa we współpracy z zawodowcami, jak i amatorami różnych dziedzin sportowych. Marka której stawia na pierwszym miejscu konsumenta i najwyższą jakoś swoich produktów, Produkty PROMAKER charakteryzują się idealną kompozycją dobranych składników aby finalnie uzyskać produkt z kompleksowym i możliwe najwyższym działaniu!

              

            

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

            

Spożyć od 5g do 10g dziennie, w przypadku dni treningowych. Najlepiej bezpośrednio przed oraz po treningu popijając 300 ml wody.

Spożyć 5g dziennie, w przypadku dni nietreningowych o dowolnej porze dnia.

Szczegóły produktu

PROMAKER Gold Creatine - Idealny produkt, najwyższej jakości stworzony dla najbardziej wymagających sportowców. Jest to jeden z najlepiej przebadanych oraz najpopularniejszych suplementów na rynku.

Skład

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

           

Dla opcji smakowych:

Składniki aktywne

3 g (1 porcja)

6 g (2 porcje)

100 g

RWS%

Monohydrat kreatyny

2950 mg

5900 mg

89 g

Witamina B6

0,2 mg

0,4 mg

7 mg

14%

                  

Dla opcji bezsmakowej (pure):

Składniki aktywne 3 g (1 porcja) 6 g (2 porcje) 100 g RWS%
Monohydrat kreatyny 2999,7 mg 5999,4  mg 99.99 g
Witamina B6 0,21 mg 0,42 mg 7 mg 14%

              

Składniki: Monohydrat kreatyny, witamina B6, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, barwnik: czerwień buraczana dla smaków w kolorze czerwonym lub betakaroten (dla smaków w kolorze żółtym), substancje słodzące: sukraloza, acesulfam-k.

Specyficzne kody

ean13
5907602018233
Opinie

Napisz swoją opinię

Kreatyna Promaker GOLD CREATINE 500 g

Kreatyna Promaker GOLD CREATINE 500 g

PROMAKER Gold Creatine - Idealny produkt, najwyższej jakości stworzony dla najbardziej wymagających sportowców. Jest to jeden z najlepiej przebadanych oraz najpopularniejszych suplementów na rynku.

Napisz swoją opinię
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Inne produkty w tej kategorii