Now Foods CAL-MAG - 120 tab

Minerały Wapń + Magnez Now Foods Cal-Mag 120tab

NOW Foods
  Chwilowo niedostępny
Cena
51,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Wapń i magnez jest od wieków synonimem zdrowych kości. Jako jedne z najważniejszych minerałów są odpowiedzialne za prawidłowe odżywianie naszego układu kostnego. Odpowiednia ilości magnezu i wapnia jest niezbędne dla prawidłowej pracy układu nerwowego, kostnego i mięśnia sercowego. Składniki preparatu są pozyskiwane z najbardziej gatunkowego węglanu wapnia. Skutkuje to dużo wyższą zawartością wapnia w jednej kapsułce w porównaniu z produktami konkurencyjnych firm. Wysoka biodostępność (wchłanialność) oraz idealnie skomponowany skład spowodowało że jest to jeden z najczęściej kupowanych preparatów mineralnych w Stanach zjednoczonych.

STOSOWANIE:

2 kapsułki dziennie, najlepiej w dawkach podzielonych, podczas posiłku.

 

SKŁADNIKI

Zawartość w 2 kapsułkach

  Zawartość % wartości dziennej Witamina D-3 (cholekalcyferol) 500IU 125% Wapń

(od 80% węglan 10% cytrynianu jabłczanu 10%)

500mg 50% Cynk (z L-Opti-ZINC® Monomethionine) 7,5mg 50% Miedzi (z chelat aminokwasowy) 0,5mg 25% Mangan (od chelat aminokwasowy) 2,5mg 125% Magnez

(z 80% Mag. Tlenek, 10% cytrynianu jabłczanu 10%)

50mg 63% Koncentrat mikroelement 50mg Nieokreślony

Szczegóły produktu
733739012654
 • - Wzmacnia strukturę kości
 • - Korzystnie wpływa na układ nerwowy
 • - Formuła wspomagająca wzrost kośćca zawierająca magnez oraz witaminę D
 • - Bogate źródło biodostępnego wapnia
 • - Odpowiada za stan zębów

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
120tab
Forma
Tabletki

Zalecenia:

 • Minerały Wapń + Magnez Now Foods Cal-Mag 120tab to doskonały suplement diety, który wspomaga wzmocnienie kości i systemu mięśniowego.
 • Minerały Wapń + Magnez Now Foods Cal-Mag 120tab skutecznie łagodzi skurcze mięśni i bóle menstruacyjne.
 • Minerały Wapń + Magnez Now Foods Cal-Mag 120tab zapewnia skuteczną ochronę przed osteoporozą.
 • Minerały Wapń + Magnez Now Foods Cal-Mag 120tab wspiera zdrowie zębów i kości.
 • Minerały Wapń + Magnez Now Foods Cal-Mag 120tab zawiera składniki odżywcze, które są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.
 • Minerały Wapń + Magnez Now Foods Cal-Mag 120tab są doskonałym suplementem diety, zawierającym odpowiednie dawki wapnia i magnezu, niezbędnych do utrzymania zdrowia kości i mięśni. Ten wysoce skuteczny suplement pomaga w zapobieganiu osteoporozie i jest szczególnie polecany dla kobiet, gdyż skutecznie łagodzi skurcze mięśni i bóle menstruacyjne. Minerały Wapń + Magnez Now Foods Cal-Mag 120tab są przeznaczone dla osób o różnym trybie życia, aby wzmocnić układ mięśniowy, zęby oraz kości. Zawierają one także składniki odżywcze, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Aby jeszcze bardziej wzmocnić działanie Minerałów Wapń + Magnez Now Foods Cal-Mag 120tab, można uzupełnić suplementację produktami z oferty swiatsupli.pl. Przyjmowanie tego suplementu jest bezpieczne i nie powoduje skutków ubocznych. Używając Minerały Wapń + Magnez Now Foods Cal-Mag 120tab możesz skutecznie wzmocnić swoje kości oraz mięśnie.

  Dlaczego warto?

  Minerały Wapń + Magnez Now Foods Cal-Mag 120tab to doskonały suplement diety, który jest szybkim i skutecznym sposobem na wzmocnienie układu mięśniowego i kości. Jego składniki, wapń i magnez, są niezbędne do utrzymania zdrowia i prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Przyjmowanie tego suplementu jest bezpieczne i nie powoduje skutków ubocznych. Dodatkowo, Minerały Wapń + Magnez Now Foods Cal-Mag 120tab są szczególnie zalecane dla kobiet, ponieważ łagodzą skurcze mięśni i bóle menstruacyjne.

  Jak używać?

  Aby skutecznie wzmocnić swoje kości i mięśnie, zaleca się przyjmowanie 1-3 tabletek Minerały Wapń + Magnez Now Foods Cal-Mag 120tab dziennie. Tabletkę należy połknąć w całości popijając wodą. Minerały Wapń + Magnez Now Foods Cal-Mag 120tab można dodatkowo wzmocnić stosując inne produkty z oferty swiatsupli.pl.

  Podsumowanie

  Minerały Wapń + Magnez Now Foods Cal-Mag 120tab to doskonały suplement diety, który jest szybkim i skutecznym sposobem na wzmocnienie układu mięśniowego i kości. Przyjmowanie tego suplementu jest bezpieczne i nie powoduje skutków ubocznych. Zaleca się przyjmowanie 1-3 tabletek Minerały Wapń + Magnez Now Foods Cal-Mag 120tab dziennie. Tabletkę należy połknąć w całości popijając wodą. Można dodatkowo wzmocnić stosując inne produkty z oferty swiatsupli.pl. Serdecznie zachęcamy do wypróbowania Minerały Wapń + Magnez Now Foods Cal-Mag 120tab, a Państwo sami zobaczą jego korzyści!

  Inne produkty w tej kategorii