Minerały OstroVit Magnesium Potas +B6 Shot 80ml
  • Minerały Ostrovit Magnesium Potas +B6 Shot 80ml
  • Minerały OstroVit Magnesium Potas +B6 Shot 80ml

Minerały Potas + Witamina B6 Ostrovit Magnesium Potas + B6 Shot 80ml

OstroVit
check_circle   Dostępny - Dostawa w 24h
44 szt.
Cena
4,49 zł
Ilość

OSTROVIT Magnesium SHOT + 80ml

Ostrovit Magnesium Shot+ to preparat z minerałami dostarczający potas, magnez oraz witaminę B6 - dwóch niezwykle istotnych dla organizmu pierwiastków chemicznych;

Preparat minerałowy od marki Ostrovit Magnesium+Potassium dostarcza dwóch niezwykle istotnych dla funkcji organizmu pierwiastków - potasu, a także magnezu. Niedobór obu z tych składników prowadzi do wielu dolegliwości zdrowotnych, może być także przyczyną obniżonej odporności i gorszego samopoczucia, a w skrajnych przypadkach depresji.

  • WSPOMAGA ZDROWIE SERCA I UKŁADU KRWIONOŚNEGO
  • ZAPOBIEGA BOLESNYM SKURCZOM MIĘŚNI
  • UŁATWIA KONCENTRACJĘ I DOBRE SAMOPOCZUCIE
  • WYGODNA FORMA PŁYNU ZAMKNIĘTA W AMPUŁCE, KTÓRĄ MOŻESZ MIEĆ ZAWSZE PRZY SOBIE
  • ŚWIETNA PROPOZYCJA DLA OSÓB, KTÓRE ZMAGAJĄ SIĘ Z SYTUACJAMI STRESOWYMI I WZMOŻONĄ AKTYWNOŚCIĄ

Magnez - jest jednym z najważniejszych pierwiastków chemicznych w organizmie ludzkim. Jest elementem większości tkanek i płynów ustrojowych. Magnez potrzebny jest do prawidłowego funkcjonowania metabolizmu, wpływa także na odpowiednie funkcjonowanie mięśni, w tym serca.

Potas - równie ważny co magnez, pierwiastek chemiczny, wpływa na prawidłową pracę mięśni, w tym mięśnia sercowego. Potas reguluje także ciśnienie krwi i wspomaga funkcje układu nerwowego. Jego niedobór bywa przyczyną bolesnych skurczów.

Witamina B6 - odpowiada za prawidłowe działanie układu nerwowego, ciśnienie krwi, przepływ impulsów nerwowych, pracę serca czy ogólną pracę aparatu ruchu - mięśni. Pirydoksyna działa synergicznie z potasem i magnezem.

Suplement od OSTROVIT doskonale wspiera pracę mięśni oraz dobrą kondycję układu nerwowego i mięśnia sercowego. Wygodna forma ampułki doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie wzmożonej aktywności, ale także jako uzupełnienie codziennej diety w magnez, potas i witaminę B6.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Stosować jedną porcję

Szczegóły produktu
5903246222166
44

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Pojemność
80ml
Forma
Płyn

Inne produkty w tej kategorii