Minerały Potas Olimp Potas 60tab

check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
9 szt.
Cena
17,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Ostatni raz ten produkt został kupiony 1 dzień temu.

Suplement diety zawierający cytrynian potasu, będący wysoko przyswajalnym źródłem potasu – niezbędnego składnika mineralnego wszystkich organizmów.


 • potas jest jednym z najważniejszych składników płynów ustrojowych i stanowi główny kation płynu wewnątrzkomórkowego,

 • pierwiastek ten pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśniowego – w tym mięśnia sercowego,

 • spożycie potasu w ostatnim czasie zmniejszyło się, przy jednoczesnym wzroście spożycia przeciwstawnie działającego sodu (soli kuchennej),

 • spożywanie żywności o dużej zawartości sodu może przyczyniać się do wzrostu ciśnienia tętniczego,

 • dieta obfitująca w potas pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.


ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Dwie tabletki jeden raz dziennie do posiłku.

Szczegóły produktu
5901330034008
9

Suplement diety zawierający cytrynian potasu, będący wysoko przyswajalnym źródłem potasu – niezbędnego składnika mineralnego wszystkich organizmów.

Reguluje gospodarkę wodną organizmu, wpływa na prawidłową prace serca, utrzymuje prawidłowe ciśnienie, jest aktywatorem wielu enzymów.

Bierze udział w przewodzeniu impulsów przez neurony dzieki czemu wspomaga proces myślenia i uczenia się.

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Dwie tabletki jeden raz dziennie do posiłku.

Informacje żywieniowe

Składniki aktywne W 1 porci (2 tabletki)
Cytrytnian potasu
- w tym potas 300mg

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
60tab
Forma
Tabletki

Zalecenia

 • Minerały Potasu Olimp Potas to skuteczny i naturalny suplement diety, który pomaga poprawić zdrowie i zwalczyć niedobór potasu.
 • Dzięki regularnemu przyjmowaniu suplementu, jego składniki wspomagają układ nerwowy i pomagają w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.
 • Minerały Potasu Olimp Potas są szczególnie skuteczne w łagodzeniu objawów szkodliwego niedoboru potasu, takich jak zmęczenie, zawroty głowy, osłabione mięśnie i skurcze.
 • Używając suplementu, można w prosty sposób uzupełnić składniki odżywcze, których ciało potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania.
 • Dodatkowo, dzięki regularnemu przyjmowaniu suplementu, można zwiększyć wytrzymałość i zmniejszyć zmęczenie.

 • Minerały Potasu Olimp Potas to wyjątkowy suplement diety, który jest dostępny w sklepie swiatsupli.pl. Ten naturalny suplement diety oferuje wiele korzyści dla zdrowia i może pomóc utrzymać właściwą dawkę składników odżywczych w organizmie. Przy regularnym stosowaniu suplementu, jego składniki wspomagają układ nerwowy, zwalczają niedobór potasu i pomagają w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.

  Dlaczego Minerały Potasu Olimp Potas?

  Minerały Potasu Olimp Potas to skuteczny i naturalny suplement diety, który został specjalnie skomponowany dla osób, które chcą uzupełnić niedobór potasu w organizmie. Substancje odżywcze zawarte w Minerałach Potasu Olimpu mają silne właściwości zdrowotne i są łatwe do przyjęcia. Produkt jest łatwy w użyciu, a jego opakowanie mieści 60 tabletek.

  Korzyści z przyjmowania Minerałów Potasu Olimp Potas

  Minerały Potasu Olimp Potas są szczególnie skuteczne w łagodzeniu objawów szkodliwego niedoboru potasu, takich jak zmęczenie, zawroty głowy, osłabione mięśnie i skurcze. Jest to naturalny suplement diety, który pozwala na uzupełnienie składników odżywczych, których ciało potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Przy regularnym przyjmowaniu suplementu można zwiększyć wytrzymałość i zmniejszyć zmęczenie.

  Jak stosować Minerały Potasu Olimp Potas?

  Minerały Potasu Olimp Potas są dostępne w postaci tabletek. Zalecane dzienne spożycie wynosi 1-2 tabletki dziennie, popijając odpowiednią ilością wody. Należy przyjmować suplement z posiłkiem lub bezpośrednio po posiłku.

  Uzupełnienie za pomocą innych produktów

  Aby maksymalnie wykorzystać efekty Minerałów Potasu Olimp Potas, warto dodać do swojej diety inne produkty dostępne w sklepie swiatsupli.pl, które zawierają dodatkowe składniki odżywcze. Każdy z produktów w sklepie został starannie wybrany, aby dostarczyć kompleksową suplementację i wzmocnić efekt Minerałów Potasu Olimp Potas. Minerały Potasu Olimp Potas to naturalny suplement diety, który może mieć zbawienny wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie. Korzystając z tego produktu, można w prosty sposób uzupełnić składniki odżywcze, których organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Połączenie Minerałów Potasu Olimp Potas z innymi produktami dostępnymi w sklepie swiatsupli.pl pozwoli Ci czerpać jeszcze większe korzyści. Przy użyciu suplementu można zwiększyć wytrzymałość, zmniejszyć zmęczenie i objawy niedoboru potasu. Przyjmuj suplement regularnie, aby cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem!

  Inne produkty w tej kategorii