suplement specjalny VIVIO Chlorek magnezu sześciowodny 500g

Minerały Magnez Vivio Chlorek magnezu sześciowodny 500g

Vi Vio
  Chwilowo niedostępny
Cena
6,09 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

-

VIVIO Chlorek magnezu sześciowodny to preparat dostarczający magnezu - niezwykle istotnego pierwiastka pełniącego wiele istotnych funkcji w organizmie ludzkim; produkt w formie bezbarwnych, bezwonnych płatków lub kryształów; charakteryzuje się wysoką wchłanialnością przez skórę;

-

 • - JEDEN Z NAJCENNIEJSZYCH BIOPIERWIASTKÓW W ORGANIZMIE

 • - ŚWIETNIE WCHŁANIA SIĘ PRZEZ SKÓRĘ 

 • - PRZEZNACZONY DO SPORZĄDZANIA KĄPIELI SOLANKOWEJ

 • - BEZBARWNA I BEZWONNA FORMA

 • - ŚWIETNY SPOSÓB NA STRES DLA WSZYSTKICH ZAPRACOWANYCH

-

-

VIVIO Chlorek magnezu sześciowodny to magnez w formie chlorku sześciowodnego - jest to jedna z najlepiej przyswajalnych form tego pierwiastka. Postać kryształów sprawia że produkt można z powodzeniem stosować jako dodatek do nawilżaczy powietrza oraz w tradycyjny sposób jako kąpiel solankową. 

W dzisiejszych czasach pełnych pośpiechu, przyjmowanie magnezu pełni niezwykle ważną funkcję w prawidłowym funkcjonowaniu, łagodzeniu napięć i stresów. 

VIVIO Chlorek magnezu sześciowodny z pewnością pozytywnie wpłynie na wiele istotnych aspektów zdrowia i samopoczucia. Stosowanie preparatu ogranicza do minimum występowanie najczęstszych objawów niedoboru magnezu taki jak: bolesne kurcze mięśni, drętwienia i mrowienie dłoni i stóp, trudności ze skupieniem uwagi, rozdrażnienie, wypadanie włosów, słaba struktura i łamliwość paznokci, bóle i zawroty głowy, nudności.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Kąpiel: do wanny z ciepłą wodą dodać 2 szklanki chlorku magnezu - zażywać kąpieli przez około 30 minut - po zabiegu opłukać ciało wodą.

Moczenie stóp: do miski z ciepłą wodą dodać 2 łyżki chlorku magnezu - stopy zanurzać w roztworze przez około 30 minut - po zabiegu opłukać stopy wodą.

UWAGA: zabiegi mogą wysuszać skórę - warto zastosować krem lub balsam nawilżający.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki: chlorek magnezu sześciowodny (MgCl2 x 6 H2O)

Szczegóły produktu
5902115106576

VIVIO Chlorek magnezu sześciowodny to preparat dostarczający magnezu - niezwykle istotnego pierwiastka pełniącego wiele istotnych funkcji w organizmie ludzkim; produkt w formie bezbarwnych, bezwonnych płatków lub kryształów; charakteryzuje się wysoką wchłanialnością przez skórę;

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
500g
Forma
Płatki

Minerały Magnez Vivio Chlorek magnezu sześciowodny 500g - Skuteczny suplement diety

Minerały Magnez Vivio Chlorek magnezu sześciowodny 500g to preparat na bazie magnezu, który wspiera odpowiednią ilość magnezu w organizmie. Magnez to jeden z najważniejszych pierwiastków w organizmie, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, mięśniowego, a także tego, który wspomaga prawidłowy metabolizm.

Zalety preparatu Minerals Magnez Vivio Chlorek magnezu sześciowodny 500g:

 • Wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego,
 • Utrzymuje odpowiednie stężenie magnezu w organizmie,
 • Poprawia samopoczucie i koncentrację,
 • Wzmacnia mięśnie i kości,
 • Redukuje uczucie znużenia i zmęczenia.
Minerały Magnez Vivio Chlorek magnezu sześciowodny 500g to preparat składający się z naturalnych składników, dzięki czemu jest bezpieczny dla osób stosujących dietę bezglutenową, wegańską i bezlaktozową. Suplementacja magnezu jest szczególnie wskazana dla osób, które są aktywne fizycznie i potrzebują większej ilości magnezu, a także dla osób z niedoborem magnezu.

Alergicy powinni wiedzieć:

 • Preparat jest pozbawiony glutenu, laktozy i składników pochodzenia zwierzęcego,
 • Preparat nie zawiera sztucznych substancji wypełniających, konserwantów i barwników.
Minerały Magnez Vivio Chlorek magnezu sześciowodny 500g to preparat zawierający wyłącznie naturalne składniki. Przy regularnym stosowaniu preparatu można zauważyć wzrost koncentracji, a także poprawę samopoczucia. Preparat można łączyć z innymi produktami oferowanymi przez swiatsupli.pl, takimi jak na przykład witaminy B, wapń, cynk czy selen. Dzięki temu można maksymalnie wzmocnić działanie preparatu. Minerały Magnez Vivio Chlorek magnezu sześciowodny 500g to produkt wyprodukowany w oparciu o wymagania najwyższych standardów jakości. Składniki pochodzą z naturalnych, bezpiecznych źródeł, a producent gwarantuje wysoką jakość, która znacząco wpływa na efektywność suplementu.

Inne produkty w tej kategorii