suplement specjalny VIVIO Chlorek magnezu sześciowodny 500g

Minerały Magnez Vivio Chlorek magnezu sześciowodny 500g

Vi Vio
  Chwilowo niedostępny
Cena
6,09 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 269,00 zł

-

VIVIO Chlorek magnezu sześciowodny to preparat dostarczający magnezu - niezwykle istotnego pierwiastka pełniącego wiele istotnych funkcji w organizmie ludzkim; produkt w formie bezbarwnych, bezwonnych płatków lub kryształów; charakteryzuje się wysoką wchłanialnością przez skórę;

-

  • - JEDEN Z NAJCENNIEJSZYCH BIOPIERWIASTKÓW W ORGANIZMIE

  • - ŚWIETNIE WCHŁANIA SIĘ PRZEZ SKÓRĘ 

  • - PRZEZNACZONY DO SPORZĄDZANIA KĄPIELI SOLANKOWEJ

  • - BEZBARWNA I BEZWONNA FORMA

  • - ŚWIETNY SPOSÓB NA STRES DLA WSZYSTKICH ZAPRACOWANYCH

-

-

VIVIO Chlorek magnezu sześciowodny to magnez w formie chlorku sześciowodnego - jest to jedna z najlepiej przyswajalnych form tego pierwiastka. Postać kryształów sprawia że produkt można z powodzeniem stosować jako dodatek do nawilżaczy powietrza oraz w tradycyjny sposób jako kąpiel solankową. 

W dzisiejszych czasach pełnych pośpiechu, przyjmowanie magnezu pełni niezwykle ważną funkcję w prawidłowym funkcjonowaniu, łagodzeniu napięć i stresów. 

VIVIO Chlorek magnezu sześciowodny z pewnością pozytywnie wpłynie na wiele istotnych aspektów zdrowia i samopoczucia. Stosowanie preparatu ogranicza do minimum występowanie najczęstszych objawów niedoboru magnezu taki jak: bolesne kurcze mięśni, drętwienia i mrowienie dłoni i stóp, trudności ze skupieniem uwagi, rozdrażnienie, wypadanie włosów, słaba struktura i łamliwość paznokci, bóle i zawroty głowy, nudności.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Kąpiel: do wanny z ciepłą wodą dodać 2 szklanki chlorku magnezu - zażywać kąpieli przez około 30 minut - po zabiegu opłukać ciało wodą.

Moczenie stóp: do miski z ciepłą wodą dodać 2 łyżki chlorku magnezu - stopy zanurzać w roztworze przez około 30 minut - po zabiegu opłukać stopy wodą.

UWAGA: zabiegi mogą wysuszać skórę - warto zastosować krem lub balsam nawilżający.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Składniki: chlorek magnezu sześciowodny (MgCl2 x 6 H2O)

Szczegóły produktu
5902115106576

VIVIO Chlorek magnezu sześciowodny to preparat dostarczający magnezu - niezwykle istotnego pierwiastka pełniącego wiele istotnych funkcji w organizmie ludzkim; produkt w formie bezbarwnych, bezwonnych płatków lub kryształów; charakteryzuje się wysoką wchłanialnością przez skórę;

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Waga
500g
Forma
Płatki

Vivio Chlorek Magnezu Sześciowodny 500g - z mineralnymi składnikami, które wspomagają dobre samopoczucie

Vivio to naturalny preparat zawierający chlorek magnezu sześciowodny, czyli magnez w postaci skoncentrowanego związku chemicznego. Jest to suplement diety, który dostarcza organizmowi magnezu i chlorków, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Magnez i chlorek są ważnymi składnikami mineralnymi, które wspomagają dobre samopoczucie i zdrowie. Vivio jest dostępne w postaci proszku, który można łatwo wymieszać z wodą lub sokami, a także w postaci tabletek.

Vivio jest szczególnie polecany osobom, które chcą wzmocnić swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Preparat dostarcza organizmowi składników mineralnych, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Chlorek magnezu sześciowodny zawarty w preparacie Vivio wspomaga układ nerwowy, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu i ciśnienia krwi, a także wpływa na zdrowie skóry.

Vivio jest łatwy w stosowaniu i można go łatwo dostosować do swoich potrzeb. Można go przyjmować w postaci proszku lub tabletek. Dodatkowo, Vivio można łatwo połączyć z innymi suplementami ze sklepu swissupli.pl, aby maksymalnie wzmocnić jego działanie. Zalecane jest połączenie Vivio z witaminami z grupy B, takimi jak B1, B2 i B6, a także z kompleksami multiwitaminowymi, aby zapewnić organizmowi optymalne działanie.

Vivio jest łatwo przyswajalnym suplementem diety, który zapewnia organizmowi wszystkie potrzebne składniki mineralne. Składniki te wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i poprawiają samopoczucie. Preparat można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb i jest możliwość przyjmowania go w postaci proszku lub tabletek. Dodatkowo, można go łatwo połączyć z innymi suplementami ze sklepu swissupli.pl, aby uzyskać maksymalne korzyści.

Inne produkty w tej kategorii