Minerały OstroVit MgZB 90tab

Minerały Magnez + Cynk + Witamina B6 Ostrovit MgZB 90tab

OstroVit
check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h
4 szt.
Cena
10,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł

OstroVit MgZB to suplement diety będący źródłem magnezu, cynku oraz witaminy B6. Kompozycja tych mikroelementów zapewnia odpowiednią regenerację podczas snu. Składniki wpływają korzystnie na naturalną produkcję anabolicznych hormonów. Magnez i Cynk  w naszym preparacie pochodzi z cytrynianów oraz mleczanów co gwarantuje wysoką przyswajalność.

PRZEZNACZENIE: Suplement przeznaczony dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie, zwłaszcza sportowców. Produkt zalecany w okresach wzmożonego wysiłku.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED KOŃCEM: Data przydatności i numerem partii znajduję się na spodzie opakowania.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut  różnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywieniai zdrowy tryb życia.

Wartości odżywcze:

1 porcja (2 tabletki) Magnez z : 260 mg (69%*)     Cytrynian Magnezu 1570 mg     Mleczan Magnezu 200 mg Cynk z : 30 mg (300%*)      Mleczan Cynku 112 mg Vitamina B6 (Chlorowodorek Pirydoksyny) 4 mg (286%*) *RWS - Referencyjna wartość spożycia

  • UPC: 590223261095
Szczegóły produktu
5902232610956
4
  • Najlepszy stosunek cena/jakość.
  • Magnez w postaci cytrynianu i mleczanu.
  • 300% zalecanego dziennego spożycia cynku.
  • Wysokie stężenie Witaminy B6
  • Wpływa korzystnie na regeneracje.
  • 45 porcji w opakowaniu.

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
90tab
Forma
Tabletki

Minerały Magnez + Cynk + Witamina B6 Ostrovit MgZB 90tab.

Minerały Magnez + Cynk + Witamina B6 Ostrovit MgZB 90tab to suplement diety zawierający w swoim składzie magnez, cynk oraz witaminę B6. Składniki te wspierają metabolizm energetyczny i procesy przemiany materii, a także pomagają w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i psychologicznego oraz prawidłowych funkcji poznawczych. Preparat należy do grupy produktów z kategorii Magnez.

Minerały Magnez + Cynk + Witamina B6 Ostrovit MgZB 90tab zalecane jest przyjmowanie po 1-2 tabletkach dziennie podczas posiłku, popijając odpowiednią ilością wody. Preparat należy stosować w ramach zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Aby zwiększyć efekty działania suplementu można go połączyć z innymi produktami od Swiatsupli.pl, takimi jak minerały cynku + witamina B6, minerały chromu + witamina B3 oraz witaminy B1, B2 i B6.

Minerały Magnez + Cynk + Witamina B6 Ostrovit MgZB 90tab jest szeroko polecany przez osoby, które chcą dbać o swoje zdrowie i utrzymać prawidłowy metabolizm. Użytkownicy chwalą sobie przede wszystkim wysoką skuteczność preparatu, jego wygodne dawkowanie, a także dobry stosunek jakości do ceny.

Minerały Magnez + Cynk + Witamina B6 Ostrovit MgZB 90tab nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i jest odpowiedni dla wegetarian oraz osób uczulonych i alergików. Ważne jest jednak, aby przed użyciem produktu dokładnie sprawdzić etykietę i skład.

Podsumowując, Minerały Magnez + Cynk + Witamina B6 Ostrovit MgZB 90tab to skuteczny suplement diety, który wspiera metabolizm energetyczny i procesy przemiany materii, a także pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i psychologicznego. Jest szeroko polecany przez osoby, które chcą dbać o zdrowie i utrzymać prawidłowy metabolizm, a także przez alergików i wegetarian. Aby zwiększyć efekty działania suplementu można go połączyć z innymi produktami od Swiatsupli.pl.

Inne produkty w tej kategorii