Now Foods Chromium Picolinate  100 kaps

Minerały Chrom Now Foods Chromium Picolinate 100kaps

NOW Foods
  Chwilowo niedostępny
Cena
28,99 zł
Ilość


Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

NOW Foods Chromium Picolinate 200mg 100 kapsułek

-

SWANSON Chromium Picolinate to suplement wspomagający odchudzanie poprzez usprawnienie gospodarki cukrowej organizmu, zawiera wysokiej jakości chrom w formie pikolinianu;

  • - POMAGA OGRANICZYĆ CHĘĆ NA PODJADANIE, SZCZEGÓLNIE SŁODYCZY
  • - WSPIERA UTRATĘ WAGI
  • - POPRAWIA WRAŻLIWOSĆ INSULINOWĄ
  • - OBOWIĄZKOWY SUPLEMENT DLA CUKRZYKÓW

-

-

NOW Foods Chromium Picolinate to suplement będący źródłem chromu w formie świetnie przyswajalnego i skutecznego pikolinianu. Chrom wspomaga gospodarkę cukrową organizmu. pomaga kontrolować łaknienie i ogranicza w znacznym stopniu chęć na słodycze i inne niezdrowe przekąski. Usprawnia transport aminokwasów do komórek, jest świetnym elementem diety odchudzającej i elementem suplementacji cukrzyków. Poprawia wrażliwość insulinową, może dodawać energii.

-

ZALECANY SPOSÓB UŻYCIA

Porcję (1 kapsułka) raz dziennie do jednego z głównych posiłków.

-

INFORMACJE ŻYWIENIOWE

Szczegóły produktu
733739014207

NOW Foods Chromium Picolinate to suplement wspomagający odchudzanie poprzez usprawnienie gospodarki cukrowej organizmu, zawiera wysokiej jakości chrom w formie pikolinianu;

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
100kaps
Forma
Kapsułki

Minerały Chrom Now Foods Chromium Picolinate 100kaps.

Minerały Chrom Now Foods Chromium Picolinate 100kaps. to innowacyjny suplement diety, który pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych. Produkt zawiera chrom, który ma istotny wpływ na poziom glukozy we krwi i wspomaga odpowiedni poziom cholesterolu. Minerały Chrom Now Foods Chromium Picolinate 100kaps. to preparat, który pomaga w utrzymaniu zdrowego poziomu glukozy we krwi oraz aktywuje metabolizm tłuszczu, białka i węglowodanów. Produkt zawiera wiele minerałów, w tym chrom, cynk, magnez, selen, witaminy B6, B12 i witaminę C.

Minerały Chrom Now Foods Chromium Picolinate 100kaps. jest wyjątkowym suplementem, który pomaga w prawidłowym metabolizmie makroskładników pokarmowych i utrzymaniu zdrowego poziomu glukozy we krwi. Produkt jest szczególnie polecany osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy oraz osobom z nadwagą. Badania wykazały, że suplementacja chromem może poprawić metabolizm i pomóc w utrzymaniu zdrowej masy ciała.

Korzyści z Minerałów Chrom Now Foods Chromium Picolinate 100kaps. można wzmocnić stosując je z innymi suplementami diety. Świetnym wyborem jest wybór produktów z witaminami z grupy B, które pomagają w utrzymaniu dobrego zdrowia i prawidłowej pracy układu nerwowego. Świetnym wyborem są produkty z witaminami z grupy B dostępne w sklepie Swiatsupli.pl. Świetnym wyborem jest suplement Kompleks witamin B-50 Complex Now Foods 100kaps. Zawiera on wszystkie witaminy z grupy B w jednym preparacie. Warto również wspomóc działanie Minerałów Chrom Now Foods Chromium Picolinate 100kaps. suplementami zawierającymi magnez, takimi jak Magnez Now Foods 400mg 100kaps. Dzięki temu możesz zapewnić swojemu organizmowi wszystkie niezbędne składniki, by utrzymać zdrowy metabolizm tłuszczów, białka i węglowodanów oraz zapewnić prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

Podsumowując, Minerały Chrom Now Foods Chromium Picolinate 100kaps. to innowacyjny suplement diety, który pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, w tym glukozy we krwi. Produkt zawiera chrom, witaminę B6, B12 i witaminę C. można go wspomóc innymi suplementami, takimi jak Kompleks witaminy B-50 Complex Now Foods 100kaps. i Magnez Now Foods 400mg 100kaps. Wszystkie te produkty są dostępne w sklepie Swiatsupli.pl.

Inne produkty w tej kategorii