Kwasy tłuszczowe OLIMP Gold Omega 3 D3 + K2 30kaps

Kwasy Tłuszczowe Omega Olimp Gold Omega 3 D3 + K2 30kaps

check_circle   Dostępny - Wysyłka w 24h!
28 szt.
Cena
44,99 zł
Ilość

Dostawa już od: 13,99 zł info

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje: 249,00 zł

Ostatni raz ten produkt został kupiony 12 godzin temu.

Gold Omega 3® D3 + K2 to suplement diety o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych omega-3, uzupełniony o wysoką ilość naturalnej witaminy K z natto,


 • najwyższej jakości preparat prozdrowotny

 • regulują pracę układu nerwowego, sercowego i immunologicznego,

 • poprawia samopoczucie

 • połączenie witaminy D3 i K2 poprawia gospodarkę wapniową organizmu 


Zalecany sposób użycia

1 kapsułka raz dziennie po posiłku, popijając dużą ilością wody.

Szczegóły produktu
5901330053931
28

Gold Omega 3® D3 + K2 to suplement diety o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych omega-3, uzupełniony o wysoką ilość naturalnej witaminy K z natto,

Gold Omega 3® D3 + K2 to suplement diety o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych omega-3, uzupełniony o wysoką ilość naturalnej witaminy K z natto, występującej w najbardziej przyswajalnej i najaktywniejszej formie1 – menachinonu 7 (witamina K2). Produkt zawiera również witaminę D3 na poziomie aż 2000 j.m.

Wysokogatunkowy i skoncentrowany olej z ryb zimnowodnych, mianowany na 65% zawartość kwasów tłuszczowych omega-3, uzupełnia dietę w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3.

Kwasy omega-3 EPA (kwas eikozapentaenowy)  i DHA (kwas dokozaheksaenowy) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania łącznie 250 mg EPA i DHA dziennie).

Witaminy D i K pomagają w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu krwionośnego - witamina K przyczynia się bowiem do prawidłowego krzepnięcia krwi, witamina D natomiast pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi.

Witamina D uczestniczy także w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, przyczynia się do prawidłowego wchłaniania wapnia i fosforu oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Witamina K uczestniczy również w utrzymaniu zdrowych kości.

W porównaniu do filochinonu (witaminy K1). Vitamin K–containing dietary supplements: comparison of synthetic vitamin K1 and natto-derived menaquinone-7. Schurgers L. 2007

Zalecany sposób użycia

1 kapsułka raz dziennie po posiłku, popijając dużą ilością wody.

Informacja żywieniowa

Informacja żywieniowa 1 kapsułka RWS*
Olej rybi (65% kwasów tłuszczowych omega-3) 1000 mg -
w tym:
33% kwasu eikozapentaenowego (EPA) 330 mg -
22% kwasu dokozaheksaenowego (DHA) 220 mg -
10% inne kwasy omega-3 100 mg -
Witamina D (D3) 50 µg (2000 j.m.) 1000%
Witamina K (K2) 50 µg 67%
Witamina E (mg α-TE) 12 mg 100%


*RWS – referencyjna wartość spożycia. 

Składniki
: olej rybi (źródło kwasów omega-3), witamina K (menachinon-7 – witamina K2 otrzymywana z soi przez fermentację), witamina E (D-alfa-tokoferol), witamina D (cholekalcyferol – witamina D3); składniki otoczki (żelatyna, woda, substancja utrzymująca wilgoć – glicerol, barwnik – E 150d).

Opis

Płeć
Dla Kobiet
Płeć
Dla Mężczyzn
Ilość
30kaps
Forma
Kapsułki

Zalecenia

 • Kwasy Tłuszczowe Omega Olimp Gold Omega 3 D3 + K2 30kaps to produkt wyjątkowy w swojej klasie.
 • Dzięki naturalnej zawartości mikroelementów jest najskuteczniejszym produktem dostępnym na rynku.
 • Wystarczy zażyć jedną kapsułkę dziennie, aby cieszyć się wspaniałym stanem zdrowia.
 • Przy zakupie produktu możesz dobrać dodatkowe suplementy, które pomogą Ci wzmocnić efekt.
 • Kwasy Tłuszczowe Omega Olimp Gold Omega 3 D3 + K2 30kaps to gwarancja zdrowia i energii na każdy dzień.
 • Kwasy Tłuszczowe Omega Olimp Gold Omega 3 D3 + K2 30 kapsułek to produkt, który gwarantuje zdrowie i energię na każdy dzień. Produkt jest wyjątkowy w swojej klasie dzięki naturalnej zawartości mikroelementów, które są najskuteczniejszymi produktami dostępnymi na rynku. Zażycie jednej kapsułki dziennie jest wystarczające, aby cieszyć się wspaniałym stanem zdrowia.

  Dlaczego powinieneś wybrać Kwasy Tłuszczowe Omega Olimp Gold Omega 3 D3 + K2 30kaps?

  Kwasy Tłuszczowe Omega Olimp Gold Omega 3 D3 + K2 30kaps to produkt, który daje szereg zalet i dba o twoje zdrowie. Po pierwsze, jest to produkt wyjątkowy w swojej klasie dzięki naturalnej zawartości mikroelementów. Po drugie, jest to produkt, który daje natychmiastowe, widoczne rezultaty. Po trzecie, jego cena jest bardzo atrakcyjna w stosunku do jakości.

  Jak zwiększyć efektywność produktu?

  Aby zwiększyć efektywność produktu Kwasy Tłuszczowe Omega Olimp Gold Omega 3 D3 + K2 30kaps, możesz dobrać dodatkowe suplementy, które pomogą Ci wzmocnić jego działanie. Swiatsupli.pl oferuje szeroki wybór suplementów, które pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać jego zalety.

  Podsumowanie

  Kwasy Tłuszczowe Omega Olimp Gold Omega 3 D3 + K2 30kaps to produkt, który pozwoli Ci cieszyć się wspaniałym stanem zdrowia i energią na każdy dzień. Jego naturalne składniki są najskuteczniejszymi produktami dostępnymi na rynku, a wystarczy zażyć jedną kapsułkę dziennie, aby cieszyć się doskonałym stanem zdrowia. Dodatkowo możesz dobrać suplementy, które pomogą Ci wzmocnić efekt i maksymalnie wykorzystać zalety produktu. Kwasy Tłuszczowe Omega Olimp Gold Omega 3 D3 + K2 30kaps to gwarancja zdrowia i energii na każdy dzień.

  Inne produkty w tej kategorii

  Zobacz także